Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne mogu ni ja Primeru i Bundesligu, ja se smorim kad vidim te 2 lige na TVu dok prebacujem kanale, a ne da gledam neku utakmicu. I LŠ me smara već neko vrijeme, Real i Siti polufinale u aprilu, ono je bilo tako teško gledati.
    Nek je Primera najjača, svaka čast, ali ja je ne mogu gledati. Bundesligu još manje.

    Comment


    • Ma kao sto rekoh svako ima svoje vidjenje, a i Scholes preteruje u nekim stvarima. Mada cenim coveka dosta, pa ono njegova rec ima malo vise tezine nego da je neko drugi ovo rekao.

      Comment


      • Da pratiš prem detaljno znao bi da taj Skols kenja redovno

        Druga stvar, ja uopšte ne dovodim u pitanje to što on priča al u tome i jeste fazon, zabole me, zato što neću sigurno da pratim Primeru ili Seriju A pa makar svake godine trtili ove Brajkove miljenike

        i da, u subotu derbi te smešne lige obara sve rekorde po gledanosti u inat svim hejterima
        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

        Comment


        • Zasto se meni cini da sam slican tekst citao pre godinu ipo dana?! I to bas Skolsijevo neko misljenje..

          Nista novo receno. Ali Saburo manje vise sve objasnio.
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Originally posted by saburo sakai View Post
            Da pratiš prem detaljno znao bi da taj Skols kenja redovno

            Druga stvar, ja uopšte ne dovodim u pitanje to što on priča al u tome i jeste fazon, zabole me, zato što neću sigurno da pratim Primeru ili Seriju A pa makar svake godine trtili ove Brajkove miljenike

            i da, u subotu derbi te smešne lige obara sve rekorde po gledanosti u inat svim hejterima
            Ma nema potrebe da zauzimas tako agresivan stav. Ja svakako pratim sve lige petice. Neke manje neki vise. Francuze najmanje, Bundes obicno poneke derbije i Dortmund pre svega. Spanci mi sve dosadniji iako oni nikad jaci Dok Serie A i PL pratim redovno. Ne bih nikad nekom rekao da ne prati neku ligu. Posebno ne PL.

            Comment


            • Najjaca meni izjava Klopa koji kaze da Barsa moze da igra sa drugim timom 50% tekmi u Primeri.

              Comment


              • Originally posted by Prototype View Post
                Ma nema potrebe da zauzimas tako agresivan stav. Ja svakako pratim sve lige petice. Neke manje neki vise. Francuze najmanje, Bundes obicno poneke derbije i Dortmund pre svega. Spanci mi sve dosadniji iako oni nikad jaci Dok Serie A i PL pratim redovno. Ne bih nikad nekom rekao da ne prati neku ligu. Posebno ne PL.
                Nije agresivno, možda me ponelo malo zato što mi je prekipelo posle Irske, tako da se izvinjavam zbog toga, baš naprotiv, rekoh ti gore da je iz tog ugla sve Skols u pravu ali na kraju dana svaka individua, ti, ja gledamo ono što volimo a mi gledamo prem ne zato što nam je lepo nego zato što je uzbudljivo

                Evo prelistaj moje postove, možeš da vidiš da sam par puta napisao da verovatno u jednoj utakmici Primere možeš "na oko" lepšu akciju da vidiš nego u celom kolu prema

                Tek od prošle sezone, dolaskom Pajtića u WH, reinkarnacijom Bude u telu Mareza i još par igrača po tim desnim klubovima možeš malo i da se iznenadiš kojim potezom, znači i dalje ne pričamo o taktički lepo izvedenim akcijama, da ne pričam o celoj postavci igre, ostalo je sve trčanje do iznemoglosti, mesarenje i centaršut

                Doduše, meni je sasvim dovoljno ono što vidim pod Pochom
                Last edited by saburo sakai; 05-09-16, 22:35.
                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                Comment


                • Originally posted by Avramovic View Post
                  Najjaca meni izjava Klopa koji kaze da Barsa moze da igra sa drugim timom 50% tekmi u Primeri.
                  Pa kad im ne igra Messi to i jest pola tima

                  Comment


                  • Comment


                    • This guy is good.

                      Comment


                      • Ako budem morao da radim u subotu drugu roknucu se.

                        Comment


                        • "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Originally posted by Avramovic View Post
                            Ako budem morao da radim u subotu drugu roknucu se.
                            Ja radim
                            sigpic

                            Comment


                            • sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Avramovic View Post
                                Ako budem morao da radim u subotu drugu roknucu se.
                                Ja radim prvu i opet necu gledati derbi.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X