Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kin pozvan za Reprezentaciju.

    !!!
    Burnley have more players in the England squad than Chelsea and champions Leicester, and the same as Arsenal.

    Comment


    • Mili i dragi su mi Arsenalovi navijaci i Aki i Princara, ali preteruju sa ovim.
      Pa zamisli koje je to onda samoponizavanje ako se racuna na alibi, da u koliko ne igraju dva prva stopera je sasvim opravdano primiti 4 komada. Mislim a sta su radili osalih devetorica na terenu? Onda Arsenal ispada mnogo mali klub. U sustini odlicna utakmica koja se igrala na gol vise i Lpul je bio bolji. Nema tu dalje - sve ostalo spada u opravdavanja (sa jedne) i podjebavanja (sa druge strane).
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Originally posted by Prince View Post
        Daj nadji bilo koju stavku od ovih pomenutih da sam ja napisao, i nosicu taj tvoj sraman avatar godinu dana.

        Hajde sto se bavis izmisljanjem, nego jos pokusavas da nekoga ubedis da nema nikakve razlike u kvalitetu koji donosi stoperskim tandem Kos-Mustafi u odnosu na stoperski tandem Cembers-Holding
        Ja se bavim izmisljanjem a ti u pricu o sudijskim odlukama ubacujes to da li bi Klopov tim igrao ovako da ima Evropu?

        Da bilo sta znas o fudbalu, znao bi da odbranu igra ceo tim i da u toj utakmici Cembers i Holding nisu imali adekvatnu pomoc ostatka tima kao sto odbrana Arsenala u bilo kom sastavu nema pomoc u vecini derbija. Imali su odredjene individualne greske sto je bilo i ocekivano ali u takvim situacijama trener je taj koji mora da se prilagodi i sakrije mane svojih najslabijih karika koliko god moze. Liverpul je bio bolji, regularno i zasluzeno je dobio utakmicu, end of story. Pritom bez cetiri startera ali Klop nije trazio alibi nego dobio mec sa onim sto ima. Smesan i sraman je trener koji bez dva igraca ne moze da nadje nacin da pobedi.

        A to babavangisanje sta bi bilo da je igrao ovaj ili onaj je klosarski i ne interesuje me. Semafor pokazuje 3:4. Vidimo se na Enfildu pa ako budete u punom sastavu nek domar pokaze da je samo slucajno primio 4 gola od losije ekipe a ja cu da mu skinem kapu u tom slucaju jer mogu da budem sve samo ne alibi sisa.
        sigpic

        Comment


        • Alibi sisa

          hahahhahah.

          To lagano može da bude i Vengerov nadimak tj celog Arsenala čast izuzecima. Kakva fora jbt
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Kako je srećan mučenik što su pobedili jednu utakmicu da od nje pravi finale Lige Šampiona Ali dobro šta da se radi kada su jednog nastavnika pobedili samo 7 puta a izgubili 17 u zadnjih 15 godina
            Last edited by Lord Gangarić; 04-10-16, 15:56.
            sigpic

            #PRAVDA ZA BRAĆU

            Comment


            • Jbt kad navijaci Junajteda moraju da budu na strani Liverpulovaca u ovom fajtu
              sigpic

              Comment


              • Ja moram priznati da nisam čuo bolji nadimak u poslednje vreme od ovog alibi sisica...hahahahaha
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post
                  Kako je srećan mučenik što su pobedili jednu utakmicu da od nje pravi finale Lige Šampiona Ali dobro šta da se radi kada su jednog nastavnika pobedili samo 7 puta a izgubili 17 u zadnjih 15 godina
                  Toliko srecan da nisam pomenuo tekmu otkad se zavrsila dok sekta omalovazava pobedu protivnika zato sto nije igrao siptar kokicar.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Casiraghi
                    Toliko srecan da nisam pomenuo tekmu otkad se zavrsila dok sekta omalovazava pobedu protivnika zato sto nije igrao siptar kokicar.
                    A ti kao da si pao sa kruške pa ne znaš kakav je Aki , kao da si ga juče upoznao
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Originally posted by Lord Gangara View Post
                      A ti kao da si pao sa kruške pa ne znaš kakav je Aki , kao da si ga juče upoznao
                      Ja Akija obozavam a i on mene. Nego me Princara nesto proziva u zadnje vreme na licnoj osnovi pa ne mogu da cutim, nisam Venger.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sandu, ja ne bih nista rekao da su kao stoperi igrali Per i Gabrijel, kao sto nisam ni spomenuo izostanak Ozila koji je jedan od nosilaca igre Arsenala. Dakle nije poenta u onome sto si naveo. I ne vidim generalno sustinu tog pokusaja relativizovanja znacaja stopera u fudbalu, posebno kod ofanzivnijih ekipa.

                        Casaraghi, ja bih bas voleo da vidim kako bi ti to sakrio mane Cembersa i Holdinga kao stoperskog tandema.
                        Ispada krajnje paradoksalno da nekome toliko repliciras, a istovremeno u nedostatku argumenata govoris da taj neko ne zna nista o fudbalu, da nije sutnuo loptu, pa si i neke svedoke spominjao, tako da je najbolje da nadjes sebi ravnog poznavaoca fudbala, pa da onda lepo diskutujete o tome ko je domar, a ko alibi sisa...

                        Comment


                        • Nash postavi tabelu o statistici Spursa koja jako znacajno pokazuje Pochettinov pecat, diskusija nekako krene u smeru Liverpoola i Kloppa. Koja god tema se spomene, ne moze se ovo dvoje izostaviti u poslednje vreme. Cak vidim da nas indirektno ubacuju u trku za titulu. Moram priznati da mi se ceo ovaj tok price jako svidja. Nastavite.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Prince View Post
                            tako da je najbolje da nadjes sebi ravnog poznavaoca fudbala, pa da onda lepo diskutujete o tome ko je domar, a ko alibi sisa...
                            Nasao sam ja majstore sebi ravne i sa njima pricam ali ti me ne ispustas iz usta iako te nisam u zivotu pomenuo. Onda kad napisem svoje vidjenje situacije odvalis da ja nemam argumente. Zaobidji me lepo i da se ne ljubimo.
                            sigpic

                            Comment


                            • Karamoko Dembele je vijest nedelje i naravno Venger koji je htio vec da ga potpise covjek koji je zamalo doveo sve najbolje igrace i talente svijeta, vala nema toga ko mu za dlaku nije izbjegao.
                              sigpic

                              Comment


                              • daj popravite te avatare hahahahah

                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X