Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Trebali su Infantina zvati da izvlaci papirice
    sigpic

    Comment


    • Nista nisu rekli sto nismo znali i o cemu se nije raspravljalo na forumu.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • A vidiš da nas niko ne čita
        Originally posted by Vladan
        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
        :vinjaksmajli:

        Comment


        • Ono sto je sigurno Klop sa ovim maloumnikom nece saradjivati

          http://www.espnfc.com/english-premie...ys-mino-raiola
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Nista nisu rekli sto nismo znali i o cemu se nije raspravljalo na forumu.
            Jesu li pominjali veselog sina Serije A i pojačanje Čelzija od 27 miliona iz Viole ? Baš me interesuje komentar njihov na taj potez.

            Comment


            • Spominjali su Marcosa, Vlada smatra da njegovo dovodjenje predstavlja prelazak na taktiku 3-5-2, uz Luiza. Ivan misli da je on tu kao rotacija.

              Opisali su ga ko:"igrač koji je prosao drill serie a, španskog odgoja sa iskustvom igranja u EPL-u."
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by Ognjen View Post
                Nije Liga 1 raspala, moze tu da se vidi itekako atraktivnog i kvalitetnog fudbala. Ja bas volim da ispratim francusku ligu kada uhvatim na Areni.

                Inace, polako sa Mojesom, nisu oni trenutno u polozaju da dovode puno kvalitetnije igrace od ovih koje su doveli.

                Sjecam se ja igara Junajteda sa njim kao trenerom u LS, ono je dobro izgledalo i malo je falilo da Bajern izbace ali Runi promasio loptu.
                Samo je u LŠ ekipa i djelovala motivisano i dobro, ali nikad Mojzi nije bio za Junajteda, ili bili kakvog kluba sa velikim ambicijama. Ali će Sanderlend s njim biti stabilna ekipa sredine tabele, ako prežive u PL ove i sledeće sezone.
                Ovo dovođenje Aničebea i Pijenara mi je prejako doduše

                Comment


                • Comment


                  • Ovo je nemoguce

                    sigpic

                    Comment


                    • A juce fino Xabi Alonso kaze da je najbolji igrac s kojim je igrao Cara.

                      Lajavac Balo, nek se ufati lopte ko Ben Arfa mozda ostvari 2% potencijala.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment




                      • Ista kriva za Arsenal, United i Midlsbro.
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • ....

                          Mark Clattenburg has been named as the referee for Saturday's Manchester derby.

                          Comment


                          • Klatenbrug brat kao slag na tortu derbija egomanijaka
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • https://www.theguardian.com/football...P=share_btn_tw

                              Svako neko ima svoje vidjenje, za dosta je u pravu, negde malo preteruje ali u sustini dobar tekst i sa vecim delom se slazem, osim za Italijane i atraktivnost Te dve stvari ne idu u istu recenicu

                              Comment


                              • Pročitao sam prva dva pasosa i zatvorio, ništa novo što i ovako možeš da pročitaš gotovo na svakom forumu, ta teorija da je "najbolja" ona liga koja ima najviše učesnika u finalu LŠ i kako bi Juve pobedio gotovo svakog u premu

                                Sere brat kad moram tako da kažem, neću da pričam u ime ostalih koji vole prem ali ja ga pratim zato što je neizvesno i zanimljivo, zato što svako može svakog da pobedi, to je ono što taj ostrvski fudbal nudi i to nema nikakve veze sa kakvom lepotom i šta ti ja znam. Iscepaće Real i Barsa i kombinovani sastav Arsenala i Čelzija, pa nismo slepi jebeš ga da to ne vidimo ali to nije razlog da ja sad prestanem da pratim prem

                                Baš me interesuje kakav će spin biti kad dignu nivo klubovi iz Mančestera i ostatak bagre

                                Meni osobno nije zanimljivo da gledam Bajern, Barsu, Real kako svakog vikenda analno devastiraju neke paćenike, nit komentarišem nit me interesuje al bitno nekolicina redovno leči komplekse i prosipa žuč svaki put kad se retardirani Englezi brukaju po LŠ

                                I to ne znači da nekog favorizujem, da se sutra promeni stanje u Bundesu pratio bih to takmičenje, isto važi i za Primeru, nije mi uzbudljivo da gledam utakmicu gde je kataklizma epskih razmera ako monopolisti izgube, kad gledam Primeru bukvalno mi se jebe za utakmicu dok Prem čekam kao malo dete svakog vikenda i svaku utakmicu bez izuzetka plus prokleti MOTD i MNF

                                I baš da vidim Skolsa da ne gleda derbi za vikend, kako da ne, prvi ima da se gura i bace komentare
                                Last edited by saburo sakai; 05-09-16, 21:42.
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X