Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Možda prošle godine kad vas je sve đuture bilela đoka. Sezonu pre toga i na početku ove....da ne pričam o partijama u Benfici.

    Musa ? Uvek bio prosečan, u Tuluzu ok isto tako i u Njukaslu, par dobrih rola na početku, posle s vremena na vreme se desi da odigra.

    Comment


    • Originally posted by Brajkula View Post
      Možda prošle godine kad vas je sve đuture bilela đoka. Sezonu pre toga i na početku ove....da ne pričam o partijama u Benfici.

      Musa ? Uvek bio prosečan, u Tuluzu ok isto tako i u Njukaslu, par dobrih rola na početku, posle s vremena na vreme se desi da odigra.
      I kad smo iskidali sa Murinjom previse je tu lufta bilo na sredini za moj ukus. Eto primera, on formaciju 424 ne moze da igra jer je spor. Prodjes kako hoces. Podigao je Matic na novi nivo sredinu Celsija nema tu sta, samo me nervira kad glumi neku mega zvezdu, tripuje, stavi ga na klupu par tekmi zaredom hoce place hoce unisti sve oko sebe. :S Da ne bude sad da ga blatim skroz, kad se zagradi moz' ga jebati neces loptu uzeti, onda se fino oslobodi i samo sablonski preda loptu, kreativnosti nema. E kad bi to imao...

      Videcemo sad Musu sa malo boljim igracima kako ce izgledati

      I da me ne shvatis pogresno ne bih ja prodao Matica za Musu jbg, nego rotiras obojicu fino. ;)
      Last edited by Avramovic; 02-09-16, 18:25.

      Comment


      • Originally posted by Casiraghi View Post
        Jedina stvar oko koje se trenutno slaze citava planeta je to da je Vajnaldum lose pojacanje za LFC. Ocaj potez.
        Treba sacekati za Vajnalduma, ne treba ga vec sad otpisivati, ali ako je doveden da budu u redovno startnoj, onda je lose pojacanje.

        Comment


        • Originally posted by Casiraghi View Post
          Jedina stvar oko koje se trenutno slaze citava planeta je to da je Vajnaldum lose pojacanje za LFC. Ocaj potez.
          Ne mora da znaci, prosle su 3 utakmice samo.

          Comment


          • Takav profil igraca je bio skroz bespotreban. Liverpulu treba smirenost i disciplina, Mutinjo se ubio za nas. Ovako izgledamo kao nalozeni petaci protiv osmaka.
            sigpic

            Comment


            • Nevjerovatno je da ova klasa igra u raspaloj Francuskoj ligi. Protiv PSG-a sad zadnju utakmicu prekucao. Legao bi Kloppu ko budali samar.

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Je li normalno da u vrhunskom fudbalu postoji lik kao Moyes ili bolje reci da neko radi ovo sto on radi

                  Koliko sam svaki dan sve vise razocaran u ljude koji u fudbalu rade ne mogu vam opisati to
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Sad ce Koeman u sljedecem kolu da objasni neke stvari Moyesu.

                    Comment


                    • Bas strasna misterija kako je jedan od najvecih trenerskih mozgova ikad mislio da je Mojzi sposoban da vodi klub posle njega. Zastrasujuce.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Rossonero View Post
                        Nevjerovatno je da ova klasa igra u raspaloj Francuskoj ligi. Protiv PSG-a sad zadnju utakmicu prekucao. Legao bi Kloppu ko budali samar.

                        Momak je klasa definitivno ali nerealno je da napusta Monaco i LP zbog Liverpoola.

                        A sta tek reci za Talijansku ligu ako je Francuska raspala?

                        Comment


                        • Nije Liga 1 raspala, moze tu da se vidi itekako atraktivnog i kvalitetnog fudbala. Ja bas volim da ispratim francusku ligu kada uhvatim na Areni.

                          Inace, polako sa Mojesom, nisu oni trenutno u polozaju da dovode puno kvalitetnije igrace od ovih koje su doveli.

                          Sjecam se ja igara Junajteda sa njim kao trenerom u LS, ono je dobro izgledalo i malo je falilo da Bajern izbace ali Runi promasio loptu.

                          Comment


                          • Originally posted by Ognjen View Post
                            Nije Liga 1 raspala, moze tu da se vidi itekako atraktivnog i kvalitetnog fudbala. Ja bas volim da ispratim francusku ligu kada uhvatim na Areni.
                            Isti slucaj . Ima tu kvalitetnih igraca i mase talenta u ligi, a o cemu govore i uspesi mladjih kategorija reprezentacije, sto se vec odrazava i na seniorsku reprezentaciju. Po mom misljenju taj je Monako trenutno ozbiljniji tim od Liverpula.

                            Comment


                            • David Luiz left Chelsea, went off to PSG, came back to Chelsea.. and Arsenal still haven't scored against Chelsea in a competitive game.

                              Comment


                              • Sk studio. Transferi. Vlada i Loncarevic. Ko može neka gleda...
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X