Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nikakav problem ako treba idem u temu Uniteda da ga jednom pljunem.

    Upravo primljen u tripletare. Mojoj sreci nema kraja.
    Last edited by Rossonero; 29-08-16, 20:50.

    Comment


    • Ali stvarno je to fascinantno, prije samo nedelju dana da se smijeni Venger, pobjeda protiv Votforda(koji je lagano mogao da okrene onih 0:3, toliko je Arsenal ubjedljiv bio) i titula maltene osvojena. Formalnost samo

      Nonsens Aki, Celsi osvojio 95 bodova, to je najveca dominacija jedne sezone bila. Arsenalovi nepobjedivi su imali 90 bodova, Mancester je jedne sezone bio drugi sa 89. 26 pobjeda nepobjedivi imali, Celsi u dva navrata 29. Pa opet ne vidis navijace Celsija da se bahate, a imaju i LS pritom
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Rossonero View Post
        Tek sada vidim ovu anketu. Moj glas ide za domara iz Strazbura.
        Potpis.

        Iznenadjen sam da treci Londonski klub ima samo dva glasa manje.

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Ali stvarno je to fascinantno, prije samo nedelju dana da se smijeni Venger, pobjeda protiv Votforda(koji je lagano mogao da okrene onih 0:3, toliko je Arsenal ubjedljiv bio) i titula maltene osvojena. Formalnost samo

          Nonsens Aki, Celsi osvojio 95 bodova, to je najveca dominacija jedne sezone bila. Arsenalovi nepobjedivi su imali 90 bodova, Mancester je jedne sezone bio drugi sa 89. 26 pobjeda nepobjedivi imali, Celsi u dva navrata 29. Pa opet ne vidis navijace Celsija da se bahate, a imaju i LS pritom
          Da nije bilo legende Celsija ko zna sta bi tu bilo. xD

          Samo treba biti realan, ja isto znam da ako Azara bude boleo kurac tokom sezone nista od nas, ali kako je krenuo daje mi pravo da se nadam dobroj sezoni. Naravno, tu je i Konte koji je najbolje pojacanje.

          Ovde ima mnogo zajebancije mense cini, postaje suludo ulaziti u svaku raspravu sa navijacima Arsenala, cast izuzecima.

          Comment


          • Moj glas, naravno, ide Sanderlendu.
            sigpic

            Comment


            • Treba javiti Saburu da glasa, nije vidio anketu.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Kada je postavljena ova anketa? I ja sam je maloprije vidio.

                Comment


                • Originally posted by maliajnstajn View Post
                  Jebiga kad najdominatnija ekipa svih vremena u Engleskoj je bila Arsenal pod Wengerom, samopouzdanje samo od sebe nastaje.

                  Prihvatamo te Rosso, ali pljuvanje prevodioca je minimum za pristup.
                  Pored zivog Manchestera tj Fergunsona tebi je Arsenal pod Wengerom najdominantnija ekipa u Engleskoj ?!! Svaka cast za onu jednu sezonu, ali deder budi malo realan, barem ponekad

                  kakvo bre samopouzdanje, tad jos nisi ni osnovnu zavrsio

                  Comment


                  • Hahaha....ali za Čelzi glasali samo ovi Čelzijevci i Uroš i ja zbog Kontea

                    Comment


                    • Ta jedna je bila nestvarna, ta jedna se broji kao 10 SAFovih. Realno najdominatniji su. Veliki kontinuitet je u pitanju, top 4, osmina finala LS. To npr. maleni Celsi, treci londonski klub nikad ne bi mogao. Desilo im se da osvoje LE i LS, desilo im se i pretprosle sezone da osvoje ligu ponovo, ali to je sve slucajnost, nepobjedivi su bili nepobjedivi. Da su barem malo marili za LS osvojili bi i nju.
                      sigpic

                      Comment


                      • Meni je dovoljna samo jedna rec:"tripleta".

                        Pametnom dosta.
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Tripleta>>>>vinjak

                          Comment


                          • Hocemo smajli tripleta.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Hahaha....ali za Čelzi glasali samo ovi Čelzijevci i Uroš i ja zbog Kontea
                              Isti sam.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • U red lepi moji da stanete. Da lepo uzmete broj ili da zakazete telefonom. Ili da sacekatu prvo tripletu pa onda smajli da dobijete.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X