Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A Bola confirming Ederson to Manchester City is done, should be the rumored Monday signing.
    Je li pratio ko malo vise ovog golmana, pise se bas u superlativima o njemu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by srdjan_sl View Post
      Je li pratio ko malo vise ovog golmana, pise se bas u superlativima o njemu.
      Odlican. Samo mi izgleda malo nizak za golmana.

      Comment


      • Originally posted by l1m4r View Post
        Meni Rosso rece 160?
        Koji Rosso? Onaj što je izdao Vinjak tim čim se pojavio prvi problem? Da li je to čovek kome ćeš da veruješ?Kome ćeš ženu da ostaviš da ti čuva dok ideš u Švabiju da radiš,da poveriš da ti nahrani kera kada radiš prvu smenu,čovek koji će da ti čuva leđa da žena ne vidi kako se krljaš sa nekom klinkom u wc-u? Da li je Rosso čovek od poverenja?
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by srdjan_sl View Post
          Je li pratio ko malo vise ovog golmana, pise se bas u superlativima o njemu.
          Klauzula 60 miliona evra, bice blizu obaranja Realovog rekorda od 250 miliona evra.Dolaze barem jos tri igraca, a svaki transfer ce da bude min. 40 evra.Pep se ne sali, zavrsice on sa prelaznim rokom pre nego sto zvanicno pocne.

          Comment


          • Originally posted by Ricma View Post
            Klauzula 60 miliona evra, bice blizu obaranja Realovog rekorda od 250 miliona evra.Dolaze barem jos tri igraca, a svaki transfer ce da bude min. 40 evra.Pep se ne sali, zavrsice on sa prelaznim rokom pre nego sto zvanicno pocne.
            Ederson, Voker, Mendi, Bernardo Silva i jos stoper tipa Bonuci

            Comment


            • Spominje se i Fabinjo za kog mislim da sam procitao kako zeli da igra na svojoj prirodnoj poziciji(desni bek), a ne da igra sesticu.Trebace im barem jedan igrac u vezi jer ne mozes da se oslonis na Fernandinja, Fernanda i povredjenog Gunda, stopera mozda ostave za sledece leto.

              Reko bih da Jaja Ture odlazi, mada ne bih se iznenadio ako bi ostao jos godinu dana.

              Comment


              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                Koji Rosso? Onaj što je izdao Vinjak tim čim se pojavio prvi problem? Da li je to čovek kome ćeš da veruješ?Kome ćeš ženu da ostaviš da ti čuva dok ideš u Švabiju da radiš,da poveriš da ti nahrani kera kada radiš prvu smenu,čovek koji će da ti čuva leđa da žena ne vidi kako se krljaš sa nekom klinkom u wc-u? Da li je Rosso čovek od poverenja?
                Zenu mogu da ostavim jedino zenki nemackog ovcara! Posto ni muzijacima ne verujem
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Gledaj Princonovica izdajnika, nije ni post napisao o pobjedi Arsenala.

                  Potvrdjeno, izdajnik svoga kluba, cak je navijao za Celzi, u dresu Fabregasa.
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Mozda nije moje da komentarisem ali ovako sa strane mi se Princoni cini kao osoba koja mnogo voli klub za koji navija i zeli mu samo najbolje, a to sto se njegovo misljenje ne slaze sa misljenjem vas koji bezuslovno obozavate lik i delo Wengera je druga stvar.
                    sigpic

                    Comment


                    • Osoba koja navija protiv svog kluba, ne voli taj klub.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Izgleda da dovodi Siti Karvalja, jednu od vecih prevara i igrac koji sigurno ne moze da igra Pepov fudbal. Pero Gvardiola mu je agent.

                        Pored Bernarda Mendes dovodi i Edersona, ovo je prava borba moci izmedju Mendesa i Rajole i mancesterskih klubova.

                        Matuidi je Rajolin i izgleda ide u Junajted.
                        sigpic

                        Comment


                        • Vilijam Karvaljo?
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Jep, Rikardo bi bio previse

                            Nejasan transfer, imaju vec Fernanda koljaca i Fernandinja btb, njima treba holder jer se na Ginda ne mogu osloniti, mada De Brujnea je maltretirao da igra u sredinu, mozda ce opet.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sto je on prevara? Sjajan igrac, top holder, koliko to mozes da budes pre kasnih dvadesetih. Miran na lopti, sjajno cita igru, uvek maksimalno koncentrisan, odlican u odbrani. Lepak Portugala letos na evropskom. Bas Kerikovski tip igraca.

                              Ja sam bas kontao da ce on kod nas kad Kerik ode, mada mi ni na pamet nije pao otkad je Mou stigao.
                              Last edited by bici; 28-05-17, 22:56.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • To bi bilo tacno da je 2014. ali posto je ovo 2017. a on je slabiji igrac nego prije tri ili cetiri godine onda jbg, prevara. Inace sve je sem lijepak za Sporting poslednje dvije sezone, ima masu problema sa balansom i citanjem igre. Zamalo je u Junajted zavrsio kad je Mojes bio, srecom to se nije desilo i Mojes je odma dobio nogu, samim tim i interes za Karvalja prestao.

                                Zorzinjo ih npr. dijeli kao rukom, pa opet ne mozes reci top holder. Top holdera nema pet na svijetu.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X