Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Zli ljudi poslali mladog Samuraja u crveno. Necete zlice jedne.
    Nisam mu dao negativnu majke mi moje. Samo nije realno sta ljudi pisu..
    Originally posted by Vladan
    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
    :vinjaksmajli:

    Comment


    • Nije mu niko dao negatovu, bio decko crven od ranije.
      sigpic

      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

      Comment


      • Sandu nema potrebe da se iscrpljujes oko Pepa jer je on za ovaj forum prevara bez obzira na to hoce li osvojiti titulu sa Sitijem jer ako bi kojim slucajem nesto osvojio to ce biti iskljuciva zasluga igraca a ne njega, on ce i dalje biti prevara.

        Teren je vec pripremljen u slucaju da Pep ostvari nekakav uspijeh sa Sitijem.

        A oni neka i dalje pisu kako je Pep prevara, evo uskoro ce godina dana kako to citamo ovde, jbg postoji snazna potreba da se to konstantno pise, ne znam zbog cega samo a mozda i znam.

        Comment


        • Pep je veliki strucnjak koliko su i Enrike i Zidan.
          Ovde je dobio sansu da pokaze koliko stvarno vredi, potrosio najvise u prvom roku i fejlovao. Pritom ne moze niko da mi kaze da Siti ima los squad.
          Videcemo ga sledece sezone, nisam rekao da je prevara, ali kazem da nije veliki fudbalski strucnjak kakvim ga mnogi predstavljaju bar mi to jos nije dokazao.

          Poch je meni veci strucnjak iako nista nije osvojio u karijeri znacajnije. Ovo sto radi sa Spursima je van svake pameti.
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Wengeru skoro pa ista sezona kao Van Galu prosle godine, sad cemo videti da li ce proci kao i on ili ce dobiti novi ugovor.
            sigpic

            Comment


            • Naravno da ce dobiti kad nema adekvatne dostupne zamene za njega.

              Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Zli ljudi poslali mladog Samuraja u crveno. Necete zlice jedne.
                Ma nisu oni. Dobri su to momci. Zene su krive.

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  E jebem ti ovaj smrdljivi glupi forum, napisem post od ne znam ni sam koliko reci. Znaci gigantski i dok ga pisem on me izloguje....
                  I nestane.
                  Odoh .....
                  To je i mene izluđivalo, rešenje ti je jednostavno - otvoriš novi tab i na njemu se uloguješ, a zatim se vratiš na onaj gde si pisao i tu se uloguješ i onda šalje poruku normalno.

                  Što se tiče ove zanimljive diskusije, meni pre svega jedna stvar nije jasna. Kako to koliko para troši neki klub nekome smeta, tj. zašto?
                  Argument da neko troši zarađene, a neko Arapske je zapravo normalna pojava. Ne mogu Siti, Espanjol, Radnički Niš da se takmiče s najboljim klubovima u svojoj ligi bez takvih stvari. Zašto? Jer nemaju (dovoljno) uspešnu istoriju. Čak i klubovi koji je imaju, a loše su poslovali u tranziciji do modernog stanja u fudbalu sada mogu da se slikaju, osim ako i njima ne dođe bogat vlasnik (Vila, Forest..). Imate anomaliju zvanu Lester kao još jedan dokaz toga, iskoristili nikad slabiju PL i uradili nešto spektakularno. I šta sad? Godinu dana kasnije oni su opet onamo gde su bili pre dve godine.

                  Dakle izgleda da vama jednostavno odgovara to da je velika većina klubova osuđena na mediokritet ili manje od toga, jer koga briga, mi svi navijamo za istorijski uspešne klubove (manje ili više) i mi smo mirni. To je svetski poredak i to ne sme da se remeti? Tj. većina će verovatno reći da sme, samo ne ovako. Lažete sebe pre svega, jer samo tako može. Svaki klub ima neke navijače, što ne bi i ti ljudi malo uživali i radovali se uspesima svog kluba?

                  A taj Chelsea se pre 10 godina po forumima nazivao Chel$ea, Chel$ki.. U principu iste stvari što sad pričate za City. Taj City će kroz 10 god. da ima isto globalnu fan bazu, porašće deca koja ih sad gledaju i koja sigurno ne razmišljaju o parama. A reći da City ništa nije uradio je apsurdno, uzeli ljudi dve PL titule koje bi mogli da sanjaju samo da nije bilo tih para. A i da nisu ništa uzeli, samo što su konkurentni je baš velika stvar.

                  I još jednom, na koji način vas povređuje tačno to koliko, ko i kako troši? Je l bitno samo da se kaže "kuda ide ovaj svet.."?



                  @Vladan: A kaži mi Vlajko, je l D'Antoni revolucionar/genije? A ništa nije osvojio, verovatno i neće. Ako ga staviš u klub bez šutera i dobrog pleja koji može uspešno da vrti p'n'r izgleda kao totalna neznalica, odbranu mu ekipe ne igraju. Ja sam ga prvi hejtovao dok je bio u LAu, ali nije on kriv, kriv je onaj ko ga je doveo u takvo okruženje.
                  Imaš trenere koji se prilagođavaju ekipi i trenere kojima moraš da prilagodiš ekipu. Neko ne voli ove druge i to je ok, ali osporavati uspeh zbog toga, eh

                  Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

                  Comment


                  • Originally posted by Samuraj View Post
                    Ma nisu oni. Dobri su to momci. Zene su krive.
                    Ne lazi Jedino ako mislis da ona parada u crvenom kod tebe dosla od momaka za koje tvrdis da su zene

                    tapatalk
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by miloolja View Post
                      Ne lazi Jedino ako mislis da ona parada u crvenom kod tebe dosla od momaka za koje tvrdis da su zene

                      tapatalk
                      Pusti ga Olja, vidis da igra na moju sovinisticku kartu.
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by p4p1 View Post
                        To je i mene izluđivalo, rešenje ti je jednostavno - otvoriš novi tab i na njemu se uloguješ, a zatim se vratiš na onaj gde si pisao i tu se uloguješ i onda šalje poruku normalno.
                        Ni ovo nece uvek da upali, zapravo nece nikad ako je proslo mnogo vremena, a koliko je to mnogo...pa mnogo Nema veze sto se na drugom tabu ulogujes, ako pokusas na prvom, ode post sigurno, ponavljam ako je proslo mnogo vremena, ukoliko nije onda mozes da se ulogujes sa prvog i post da ostane, tj. da se objavi ali da ne bi rizikovali, sledeca metoda je najsigurnija i najbezbolnija.
                        Otvoris dva taba sa forumom i normalno pises u jednom gde zelis i koliko god da traje, meni zbog posla ume da potraje ako je dugacak post i po nekoliko sati i kada hoces da ga objavis, ulogujes se opet na drugom tabu, odes gde treba, otvoris tamo za novi post i onda kopiras poruku iz prvog taba i prebacis u drugi...send i sve

                        Naravno nije bitno u startu otvoriti 2 taba sa forumom, sustina je da svakako PRVO kopiras svoj post, a prijavis se gde hoces



                        tapatalk
                        Last edited by miloolja; 27-05-17, 22:12.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by maliajnstajn View Post
                          Pusti ga Olja, vidis da igra na moju sovinisticku kartu.
                          Ja mislim da tebe ne vole pa mene crvene zato.

                          Comment


                          • Originally posted by Sandugp View Post
                            Ne znam samo sta on ima da dokazuje? Covek je dokazani igrac i trener nakon toga, hteo ti to da prihvatis ili ne.
                            Druga je stvar sto ga ti i jos mnogi ovde ne volis/te. Tu vam pomoci ne mogu, a i ne moram jer glupo bi bilo da ga svi gotivite. Sa druge strane time sto pokusavate da omalovazavate uspehe koje je kroz svoju trenersku karijeru napravio ispadate pretvrdoglavi i zadrti.
                            Dokazani igrac...



                            Ja sam gledao Gvardiolu, ne mora Eto da mi prica kakav je on bio igrac. A bio je kakvim ga je opisao.

                            Dokazan trener...

                            Sta znaci dokazan? Evo bez da ti ja ista pricam, ti uporedi uspehe svog miljenika i svog nemiljenika i reci mi samo da je ovaj dokazan. Pametan si decko, nisi glup, znas sta dokazan stvarno znaci.

                            Ako mi kazes bilo sta o Bajern Minhen peridou kao argument za, prestajem da komuniciram sa tobom o fudbalu zauvek. Ako mu uzmes Barselonu kao argument, ja ti samo kazem Luis Enrike. I zavrsili smo svaku pricu.
                            sigpic

                            Comment


                            • Eo Enriqeu igrao Messi najbolju sezonu u karijeri i nidje ga na mapi.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Pa ako cemo iskreno samo je Mesi odigrao sezonu na nivou, i to najbolja do sad u njegovoj karijeri. I Nejmar donekle.

                                Drugo je kad imas u zenitu Busketsa - Cavi - Inijesta, Buskets ove sezone je ispod njegovog nivoa, cak moze se reci da je bio los. Inijesta nije to sto bio, ni blizu.

                                I ovo sto su napravili ove sezone napravili su zbog Mesija, covek je sve igrao, krilo, bek, napadac, plejmejker, sve preko njega islo.
                                Nek dovedu Kutinja i Veratija, pa i nek ostane Enrike, opet ce Barca biti jaka sa malim osvezenjem u sredini. Jer sredina ne postoji kod njih vec druga sezona za redom, samo sto su prosle sezone MSN bili svi u formi, ove sezone nije bas tako.

                                Comment

                                Working...
                                X