Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • "Pogba ne daje nista"

    Osim sto je stvorio najvise sansi u jebenom timu.
    sigpic

    Comment


    • Evo covek lepo rekao sam na koga je mislio.
      sigpic

      Comment


      • To nije tacno, imas i statistiku u temi da je Ibra stvorio najvise sansi u klubu, znaci stvorio najvise sansi, dao najvise golova i zbog njega smo u problemu, how yes no
        sigpic

        Comment


        • Ne nervira me toliko sto promasuje, svi promasuju.

          Ali kad njemu ne krene onda on udara, stvara nervozu u celom timu, a najvise od svega me nervira sto je nedodirljiv tada.

          Dakle kad nema dan moze lepo Rasford dobiti 30 minuta, a nije imao protiv Stouka, Barnlija Bornmuta itd itd.

          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

          Comment


          • Slazem se, isto tako kad Pogba ne postoji na terenu ne treba da igra, vec da je na tribinama. Samo da smo na istoj strani.
            sigpic

            Comment


            • Pogba i kad ne igra mi dominiramo. Evo ne secam se u ovoj sezoni da nas je neko nadigravao, 2-3 puta maksimum. U 90% utakmica bili smo bolji, a vidi nismo dobili Ne znam dali je do Pogbe sad.

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk

              Comment


              • Od utakmice sa Liverpulom pa generalno ove godine, a posebno ta utkamica protiv Liverpula uz Celsi FA kup su horori za jednog vezistu. Gangbang.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  To nije tacno, imas i statistiku u temi da je Ibra stvorio najvise sansi u klubu, znaci stvorio najvise sansi, dao najvise golova i zbog njega smo u problemu, how yes no
                  Naravno da nije vise stvorio, u PL i LE najvise ih je stvorio Pogba, jedino ako racunas tu Komjuniti Sild i prijateljske, mozda je onda Ibrahimovic.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kad sam ja objavio statistiku Ibra je bio na 79, Pogba na 77 u svim takmicenjima, prije mozda mjesec ili mjesec i po, kapiram da je i dalje Ibra u prednosti, s obzirom kako Pogba igra u poslednje vrijeme i koliko doprinosi. Mada ko zna sta sve racunaju Pogbi ne bi li mu opravdali cijenu.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Naravno da jeste, covjek je prije svega defanzivac pa tek onda vezista. Sjecam se kako su kukumakali kad im je otisao Kondogbija i sta ce sad i ko da vrsi presing, jer je Fabinjo pozicioniranjem i citanjem igre ulazio u sredinu i cuvao prostor. Kondogbija, to je onaj kojeg je Mancester isto htio, kakva sreca sto nije dosao.
                      U Monaku protiv Sitija je Bakajoko bio ubedljivo najdominantnija figura u vezi. Imao je vise presecenih od Fabinja, to garantujem, pozicioniranje i anticipacija su mu bili na top nivou. Ne znam ko te slagao, al moze Bakajoko i te kako da igra sa Pogbom u vezi, na poziciji zadnjeg veznog, disciplinovqno i mirno. Naravno, govorim o formacijama sa 3 vezna ili eventualno o 3-4-3. To sto ti kazes da Pogba i Bakajoko sami ne bi mogli da funkcionisu je tacno, ali je gledano iz pogresnog ugla jer trenutno nema igraca na planeti koji bi mogao da se poklopi sa Pogbom u dabl pivotu.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Jeste u prvom poluvremenu obje utakmice kad je Monako drzao loptu cim je pritisnuo Siti Bakajoko kao dominantna defanzivna figura je nestao. Pa ja sam prvi pisao hvalospjeve za njegovu partiu u prvom poluvremenu u Mancesteru, ali se bas raspao cim su izgubili posjed i dominaciju, kokoska bez glave bukvalno. On je prvi koji je popustio, u Monaku isto, onih 20 minuta igraci Sitija su ga prolazili kao da ne postoji.

                        Mi mozemo da zaboravimo na 4-3-3 i to je najveci problem, Murinjo trazi igraca da ga upari s Pogbom na sredini. Bakajoko ne bi bio sporan u 4-3-3 sa novim DLPom.
                        sigpic

                        Comment


                        • Nisi me shvatio, i kad je Pogba ocaj da gori ne moze biti, mi dominiramo u 90% utakmice sezone i bili smo blizi pobjede.

                          Dakle nije toliki problem. Ali kad Zlatan ne igra mi ne dobijamo te utakmice u kojima dominiramo.

                          Sent from my LG-D855 using Tapatalk

                          Comment


                          • Manchester United step up their efforts to sign Monaco's £40m-rated midfielder Tiemoue Bakayoko
                            http://www.mirror.co.uk/sport/footba...rrick-10122989

                            Mourinho sees Bakayoko as the ideal long-term replacement for Michael Carrick, who is likely to leave United this summer after 11 years at Old Trafford.
                            WTF???
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovaj vristi za Celsijem

                              sigpic

                              Comment


                              • Za Celzi je cijena 200m
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X