Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Samo duge lopte na sidrasa Matipa, kao nekad na Kolkera.

    Dje je Roho, wtf? Uopste mi se ne svidja sastav.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by MareLFC View Post
      Liverpul,Junajted i Siti su pretnje,tako da je to kraj PLa.
      Ne bih ja otpisivao Spurse...

      Comment


      • Nego šta je sa onim dugim loptama Kloppe licemeru? Haha, I am loving it, bravo Swansea!

        Comment


        • Tebra polako sa radovanjem, igrate sa Stokama u gostima? Ne bih ja bas bio toliko srecan da sam na tvom mestu.

          Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Comment


            • Arsenal i Liverpul nemaju mentalitet da se bore za titulu...kiksace Celzi jos dosta, ali nece kao ova dva tima da zasteka protiv malih kada je neophodna pobjeda...

              Comment


              • Junajted nece dobiti Stouka, a s obzirom na sastav koji je Murinjo izveo i remi ce biti vise nego dobar.
                sigpic

                Comment


                • Daj Vladane ne kenj*j igrali poslednjih par minuta iskljucivo u zaostalom vremenu.

                  Comment


                  • 15 ili sedam minuta kakva je razlika? Nije to bila pocetna taktika ni u jednom slucaju, jednostavno prelaz na plan B. On je haos napravio zbog toga i pogledaj sta radi sest dana kasnije, apsolutno isto to. A da ti ne pricam da je Kolkera isto koristio kao sidrasa i igrao na duge lopte s njim nekoliko utakmica. Bez potrebe je poceo da se inati i gubi kompas. Razumijem da ga radi pritisak ali je ispao nevidjeni licemjer. I nije ga pustilo do presa sa Svonsijem, pa je opet potkacio Junajted i Murinja. Kad to Murinjo radi, kad komentarise sudjenje biva kaznjen, kad komentarise kolege onda je govno. To je fakat.
                    sigpic

                    Comment


                    • Liverpul i onako ima više dugih lopti ove sezone od Junajteda tako da je besmisleno raspravljati o tome, omaklo se Klopu da spominje tu temu.

                      Comment


                      • http://streamm.eu/play.php

                        Odlican snimak United.

                        Comment


                        • Da li ja to ludim, ili je Viško kad je Sigurdson dao gol rekao da je gol dao Jirgen Klinsman? I rekao da Klinsman odavno nije dao gol. Nisam baš bio pri punoj koncentraciji, pa sam možda i ja istripovao nešto.

                          Comment


                          • Ma idemo malena nisam ja loš!!! :

                            Andy Carroll 0-1 !!!!
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • E bože....


                              Sent from my iPhone using Tapatalk

                              Comment


                              • Kakvi smo? Posto gubimo
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X