Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Chelsea ima priliku da posle NG ima 49 bodova, i najverovatnije ce imati, sto ce biti 13 u nizu. Ne verujem da ce izjednaciti rekord Arsenala, jer idu Spursi, ali 49 bodova na polusezoni samo po sebi deluje neverovatno, ne znam ni koji je rekord, ali se ne secam da je iko imao toliko, mozda Mourinho onomad kad je dosao prvi put.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by srdjan_sl View Post
      I za ovo je dao Rohu zuti.

      Kako sudije mrze Roja to je strasno, sve su pokazale protiv Evertona i CP. Odvratne sudije.

      Comment


      • Jedna mala vaspitno-popravna za Roha.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Originally posted by Scouser View Post
          Kako sudije mrze Roja to je strasno, sve su pokazale protiv Evertona i CP. Odvratne sudije.
          Ne znam kakve veze imaju startovi protiv Evertona i CP sa ovim, covek mu opalio plesku i za to on dobije zuti.
          sigpic

          Comment


          • Ode United na +7. Osigurase poziciju. Pjulisovi puleni podbacili danas.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Kako vreme odmiče, vidim ima sve više frumša koji u anketi stavljaju da će Čelzi uzeti.....a ne tako davno ta tvrdnja je na ovom forumu bila tema podsmeha.

              Ili se opet ponavljam ?
              Moram te samo ispraviti za ono cetvrto mesto...

              4. Zlatan

              Comment


              • Zlatan je UBICA - svaki mec ubije po jednog protivnickog igraca.
                sigpic

                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                Comment


                • Originally posted by Samuraj View Post
                  Ode United na +7. Osigurase poziciju. Pjulisovi puleni podbacili danas.
                  Originally posted by Vladan
                  SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                  :vinjaksmajli:

                  Comment


                  • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                    Moram te samo ispraviti za ono cetvrto mesto...

                    4. Zlatan
                    Sutra Siti 1 i eto ga Zlatan u odnosu na Vengera -4 boda. Dođi dekari....

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Ostavi decka na miru. Razumi ga. Ovako bismo se i mi ponasali 2028. godine da nas sutra preuzme Venger i vodi narednih 12 godina.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Sutra Siti 1 i eto ga Zlatan u odnosu na Vengera -4 boda. Dođi dekari....
                        City nije dobio Arsenal 7 uzastopni tekmi vala nece ni sutra :P Sancez je kao stvoren za ovu smejuriju od odbrane sitija

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Ostavi decka na miru. Razumi ga. Ovako bismo se i mi ponasali 2028. godine da nas sutra preuzme Venger i vodi narednih 12 godina.

                          Comment


                          • Ovo podseća na ono... ko o čemu (mi) zvezdaši o Bariju...
                            Last edited by miloolja; 18-12-16, 12:17.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Za zvezdacse ne znam, ali meni je prva asocijaciaja na Bari mocni Phil Masinga.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • A ne Kasano ?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X