Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Što se tiče odbrane, najveći hedikep tu je Kompani. I pre je bio povređen, ali su svi mislili da će se nekako oporaviti. Mislim, jasno je sad svima da je on svoje završio što se tiče nekog ozbiljnog fudbala...ali da je Kompani ostao zdrav, druga bi to priča bila.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Kako se pljuje po Pepu da je to bruka Pričali smo mi prošle godine o njemu , u Barsi i Bajernu je imao nestvarne ekipe i to u ligama gde imaš samo jednog rivala za titulu i slabu konkurenciju . Dok je ovde druga priča , em je dobio dosta lošiju ekipu nego što je imao u Barsi i Bajernu em je konkurencija mnogo jača i taj gap po kvalitetu između ekipa je daleko manji . Meni je iskreno liga ovako neutralno gledajući dosta zanimljiva ove sezone , svi su tu oko tog prvog mesta Čelzi se malo odvojio ali ništa strašno , derbi tekme su dobre čak su i tekme protiv timova kao West Hem , Sautempton itd zanimljive
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Šteta moj Adame..
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Da li je Klavan isto cigan kao Erera?
          sigpic

          Comment


          • Ne. Ne mogu da se porede situacije.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • Nikako, covek ima put kao golu, covek ne moze da ga zaustavi pa ga zakuca na rame.

              Sustinski isti potez, totalno nebitno da li je povlacenje, uklizavanje iza ledja ili prejako remplovanje.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by z0La View Post
                Ne. Ne mogu da se porede situacije.
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Nije meni Erera problem zbog faula. Nego ponašanje posle toga. Faul kao faul je bio mnogo pametan potez.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Mrtvilo od utakmice, prava uspavanka. Jadni Henderson pas ne moze da spoji.

                    Swansea se mnogo popravio u odbrani odnosu na prosli vikend i utakmicu protiv Arsenala kad su bukvalno poklanjali golove.
                    Originally posted by maliajnstajn
                    Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                    Comment


                    • Kako secka igru sudija,iritira opasno.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment


                      • Odlično se brane. Usko, puštaju bekove da prime loptu i onda tek zatvaraju. Znaju da smo mi kroz sredinu najopasniji i tu je mnogo igrača na malom prostoru i prosto lopta nema gde da prođe. Nadam se samo da će im koncentracija u nekom trenutku opasti. Nije mi realno da se Svonsi brani ovako 90 minuta.

                        Lallanu bi vratio na sredinu,a Staridza ubacio umesto Cana. Deluje kao savršena utakmica za malo Staridzove lucidnosti.

                        Hendo baš loš.
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment


                        • Ubaciti Staridza ili Origija umjesto Cana, pa nek Lallana poveze sredinu i napad.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Originally posted by z0La View Post
                            Nije meni Erera problem zbog faula. Nego ponašanje posle toga. Faul kao faul je bio mnogo pametan potez.
                            Aha, ok.

                            Moja greska.
                            sigpic

                            Comment


                            • Fernando Llorente
                              Originally posted by maliajnstajn
                              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                              Comment


                              • Gde li se bacio Minjole,boze sacuvaj.
                                Originally posted by Casiraghi
                                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                                Originally posted by Casiraghi
                                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                                Originally posted by Casiraghi
                                Srecan Mane svima koji slave.

                                Comment

                                Working...
                                X