Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    Adame, jedno je kada neko ponekad izrevoltiran zbog necega opljune po nekom iz protivnickog ili svog tabora, tj tabora kluba za koji navija ili ne navija. Ali sa bicijem je sasvim druga stvar. Kod njega je prisutno konstantno omalovazavanje i pljuvanje i sprdanje sa likom i delom Pepa Gvardiole. Kao da je opsednut njim. Ako tako nesto podrzavas, onda zaista ne znam sta da ti kazem.
    Nemam uvid u to, koliko on cesto pominje/pljuje Pepa, tako da ne mogu da ti kazem da li podrzavam ili ne. Samo se slazem sa njegovim misljenjem iz prethodnog posta.
    Razumem ja tebe sta hoces da kazes, ali mislim da previse ozbiljno shvatas tu pricu. Uostalom razumi ga navija covek za Junajted.
    Last edited by Brian McShtull; 17-01-17, 22:56.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Originally posted by Adam The Llama View Post
      ali mislim da previse ozbiljno shvatas tu pricu.
      Upravo. Navijam za Junajted 15 godina. Znaju svi kroz kakve turbulencije u poslednje 3-4 godine prolazi klub za koji navijam. Naravno da mi svi ortaci pomeraju dupe u prethodne 3 godine, cale mi pomera dupe, ujak, stric, tetka, baba, devojka koja je uvek u fazonu: jebote nemanja kad god gledam ovaj tvoj mancester oni izgube. Posvadjao bih se sa celim svetom da to shvatam previse ozbiljno i licno.

      Fan si Gvardiola? Doslo je vreme da ti pomeram dupe. Prirodan sled stvari, zao mi je ali tako je.
      Originally posted by Dekinjo
      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
      Originally posted by La Jugoslavia
      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

      Comment


      • Pa tako reci da shvatim u cemu je problem. Okolina te jebe ko mladog majmuna, pa onda i ti dobijas potrebu da jebes druge. Zanimlmjiva uzrocno - posledicna konekcija. Ti u stvari nemas nista protiv Pepa, ti to radis da bi podjebavao ovde ljude koji gotive i postuju Pepa.
        Dobro, hvala sto si barem izneo svoje razloge, i to je nesto. Pazi kada sam znao da su traumatoloske prirode. I umalo da zaboravim - pozdravi babu, ali je zamoli da smanji intenzitet, posledice su nesnosljive po nas na forumu.
        Aj, sve ti najbolje zelim u daljoj misiji pljuvanja. Sada kada znam razlog nisi mi vise zanimljiv, pa se necu obazirati.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Jan Vertonghen is reportedly set for two months on the sidelines with an ankle injury suffered in Tottenham's 4-0 win over West Brom on Saturday.
          A taman im se Tobi vratio. Sad šta raditi...ići po štopera u januarskom prelaznom ili upariti Dajera sa Tobijem. Tu je i Wimer, ali nešto mislim da Poketino nema puno poverenja u njega.


          Mike Dean demoted to Championship

          The official has endured a difficult December, following a number of controversial Premier League decisions, and will now officiate in the second tier.
          Konačno! Ima tu još par kandidata...sve to oterati. Ali ne u Championship, nego u petu ligu.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Dijer sigurno, ionako su mu Vanjama/Dembele zakucani na sredini.
            sigpic

            Comment


            • Sad mi pade na pamet i da je Poketino prešao na 3 pozadi u poslednje vreme. Dajer-Tobi-Vimer deluje kao opcija, ali opet nema tu rezervnog štopera.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Mozda mu Rouz bude stoper.

                #PepoviFazoni
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Sandugp View Post
                  Pa tako reci da shvatim u cemu je problem. Okolina te jebe ko mladog majmuna, pa onda i ti dobijas potrebu da jebes druge. Zanimlmjiva uzrocno - posledicna konekcija. Ti u stvari nemas nista protiv Pepa, ti to radis da bi podjebavao ovde ljude koji gotive i postuju Pepa.
                  Dobro, hvala sto si barem izneo svoje razloge, i to je nesto. Pazi kada sam znao da su traumatoloske prirode. I umalo da zaboravim - pozdravi babu, ali je zamoli da smanji intenzitet, posledice su nesnosljive po nas na forumu.
                  Aj, sve ti najbolje zelim u daljoj misiji pljuvanja. Sada kada znam razlog nisi mi vise zanimljiv, pa se necu obazirati.
                  Lepo sto pokusavas sa tim podrugljivim komentarima. Al opet si omasio poentu. Stvar je jednostavna, volim da sprdam i poprckujem ljude, volim kad mi uzvracaju. Bio to fudbal ili ne. Takav sam ja, i takvi su ljudi koji me okruzuju. Tebi bih preporucio da se malo vise opustis u zivotu, i kad te neko zeza, da nadjes smesnu stranu svega toga i da uzvratis. Svrati kod Cece u Tesnjar, popij medovacu, opusti se. Nismo dovedeni na ovaj svet da se nerviramo vec da uzivamo i da se smejemo. Ja cu naravno nastaviti da pomeram dupe Pepu a ti pokusaj da ne shvatas to licno.

                  Originally posted by Erik View Post
                  Dijer sigurno, ionako su mu Vanjama/Dembele zakucani na sredini.
                  Presao je Poch na tri pozadi. Kontam da ce Dijer svejedno morati da igra, uz Wimera.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • I zbog ovog je banovan dobri i posteni Goran? Zbog ovog sto je ovde dosao da poprckuje dobre i postene ljude? E moj naivni Proto...

                    Pravda za Gorana!

                    Comment


                    • Pravda za neshvacenog Bicija.
                      Originally posted by Dekinjo
                      Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                      Originally posted by La Jugoslavia
                      Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                      Comment


                      • Chelsea Maning dobio/la komutaciju kazne, hocemo isto za naseg brata Gojka
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by bici View Post
                          Lepo sto pokusavas sa tim podrugljivim komentarima. Al opet si omasio poentu. Stvar je jednostavna, volim da sprdam i poprckujem ljude, volim kad mi uzvracaju. Bio to fudbal ili ne. Takav sam ja, i takvi su ljudi koji me okruzuju. Tebi bih preporucio da se malo vise opustis u zivotu, i kad te neko zeza, da nadjes smesnu stranu svega toga i da uzvratis. Svrati kod Cece u Tesnjar, popij medovacu, opusti se. Nismo dovedeni na ovaj svet da se nerviramo vec da uzivamo i da se smejemo. Ja cu naravno nastaviti da pomeram dupe Pepu a ti pokusaj da ne shvatas to licno.
                          Ako je neko uvek raspolozen za zajebanciju - prvo na svoj racun onda sam to ja i ako je neko ovde ikada bio neutralan i realan - onda sam to zamisli opet ja
                          Svraticu ali pod jednim uslovom, da svratis i ti. Ako budes dolazio u Valjevo skoro pusti poruku ovde, pa se vidimo
                          sigpic

                          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                          Comment


                          • Wow, postase pjeske super awesome friends, drinking buddies
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Wow, postase pjeske super awesome friends, drinking buddies
                              To samo od Bicija zavisi
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Ako je neko uvek raspolozen za zajebanciju - prvo na svoj racun onda sam to ja i ako je neko ovde ikada bio neutralan i realan - onda sam to zamisli opet ja
                                Svraticu ali pod jednim uslovom, da svratis i ti. Ako budes dolazio u Valjevo skoro pusti poruku ovde, pa se vidimo
                                Ovo je sad prosipanje, koliko puta se Sandu samo uvredi pa onda moras da mu saljes privatnu poruku kako bi se oladio. A inace od njegovog reputation power lako se Covek zacrveni po onda molis ljude da te vrate u zeleno.
                                Mutan I uvredljiv covek je Dule.
                                There's something wrong with me chemically
                                Something wrong with me inherently
                                The wrong mix in the wrong genes
                                I reached the wrong ends by the wrong means
                                It was the wrong plan
                                In the wrong hands
                                With the wrong theory for the wrong man
                                The wrong lies, on the wrong vibes
                                The wrong questions with the wrong replies

                                Comment

                                Working...
                                X