Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Liverpul nikad nije bio u prici za Berahina, ne znam odakle ti to...

    Sent from my HTC One_M8 dual sim using Tapatalk
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Mislim da su Spursi nudili 20ak miliona, možda i više.

      Imao je i neki skandal na tviteru...mrzi me sad da tražim ali sećam se nečega. Da li je plakao na tviteru zbog transfera ili tako nešto slično.
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • Kad se setim sta se pre 3-4-5 godina pricalo za Rodvela, Vilsira, Stounsa, Barklija, Berahina, Selvija, majko mila Kakvi propaliteti. Da ne pocinjem o ovim starijim generacijama

        Lalana je po meni klasa za sebe trenutno sto se tice engleza. Mada nikad nije ni bilo nekog jaceg hajpa u vezi njega.
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ako cemo kod precijenjenih Engleza...nikad ne kupujte krilo(Volkot, Ox, Taunzend, Lenon)

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Ovaj transfer sve vise i vise izvjesniji.
              13 miliona funti.
              Iliti istoriska cifra za klub, za tim.

              Iz dana u dan pomjeramo granice.

              Inace protiv Arsenala Sonu Dajsu ce biti 200 utakmica na klupi Barnlija.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Kontam da kad se Hesus malo uhoda, Aguero ce biti zakucan na klupi
                Originally posted by Dekinjo
                Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                Originally posted by La Jugoslavia
                Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                Comment


                • E ako je ovaj Fonte jasan

                  sigpic

                  Comment


                  • Da nije Siti onako ubjedljivo izgubio igrao bih razmisljanja na Totenhem, ovako mi jedino golovi padaju na pamet

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Ово што ради Пеп с Ситијем за сада је лоше. Отерао Харта који је по мени киксара, али довео Брава који очајно брани, 50м на Стоунса..Додуше све ће то пасти у воду ако он донесе Ситију ових година ЛШ рецимо или неколико титула.

                      Comment


                      • sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Pobeda.. View Post
                          Ово што ради Пеп с Ситијем за сада је лоше. Отерао Харта који је по мени киксара, али довео Брава који очајно брани, 50м на Стоунса..Додуше све ће то пасти у воду ако он донесе Ситију ових година ЛШ рецимо или неколико титула.
                          Mozda, al tesko.
                          Sitijev najveci problem je planski, ni malo nisu osvjezavali tim tokom godina, lise KdB i Sterling al naravno nece ta dvojica sve probleme otklonit. Jednostavno moraju u potpunu rekonstrukciju ekipe.

                          Mislim da je Ciki bio u Valensiju da poprica oko Gaje i Kansela, to je neki pomak.

                          Sent from my LG-H818 using Tapatalk

                          Comment


                          • U poslednje cetiri i po sezone doveli su preko 20 igraca za prvi tim, tacnije 23, a tek koliko su mladih doveli za akademiju ne zna im se broja. Na stopere su dali oko 200 miliona funti.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Baka View Post
                              Mozda, al tesko.
                              Sitijev najveci problem je planski, ni malo nisu osvjezavali tim tokom godina, lise KdB i Sterling al naravno nece ta dvojica sve probleme otklonit. Jednostavno moraju u potpunu rekonstrukciju ekipe.

                              Mislim da je Ciki bio u Valensiju da poprica oko Gaje i Kansela, to je neki pomak.

                              Sent from my LG-H818 using Tapatalk
                              Слажем се с тобом, али је проблем што сви причају да је одбрана крш, а Пеп дао 50 милиона за Стоунса. Браво ми се чинио као генијалан потез с обзиром како је бранио у Барселони, али за сада је лош, мада мислим да ће се вратити у стару форму. Треба им цела одбрана, један на средини и ако оде Агуеро један нападач. Да не причамо о Силви, Туреу и осталим истрошеним и засићеним играчима. Свакако неће помоћи трансфери као Стоунс у тој реконструкцији.

                              Comment


                              • Bluemoon je trenutno mjesto koje je najvise protiv Gvardiole, posebno posle vijesti oko Agera. Jos prosle nedelje sam rekao da mislim da niko nikad nije ludio Pepa kao Agero, a tada se o prodaji Agera apsolutno nije pricalo. Vidi se da nisu jedan za drugog, Agero nikad nece igrati kako Gvardiola zeli. BM bi Agera zamijenio samo Mesijem(nisu zaludjeni uopste), ali opet on jeste njihova legenda, vjerovatno i najveca i covjek koji ih uz Turea najvise gura naprijed za sve ove godine. Ali nije samo Agero problem, problem je i De Brujne, ni on nikad nece igrati kako Gvardiola zeli, uvijek ce zanemarivati defanzivu, igrati sabiji presing, nije to takav tip igraca za posjed jednostavno.

                                On je Stounsa uzeo jer ga je Laport ispalio.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X