Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Dje treba da bude?
    Prvi eventualno drugi. Ajde da kazem drugi iza Pepovog Sitija.
    Ali sta sve treba na ovom svetu pa ...
    sigpic

    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

    Comment


    • Originally posted by Sandugp View Post
      Prvi eventualno drugi. Ajde da kazem drugi iza Pepovog Sitija.
      Ali sta sve treba na ovom svetu pa ...
      Ako bi se fudbal igrao na papiru , DA!
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Itekako treba, njihove sanse nisu ni blizu dobre bile kao nase, niti je Vajnaldum ista klasa igraca kao Pogba ili Mikitarjan.

        Ja bih na mjestu Liverpula bio prezadovoljan bodom posle ovakve utakmice, da Dzons i Pogba nisu uradili ono sto su uradili gola vidjeli ne bi.
        sigpic

        Comment


        • Meni samo krivo sto smo imali par dobrih kontri koje smo poprilicno lose odradili. Neki losi sutevi gde je mogao pas u sredinu gde su igraci bili u dobrim pozicijama.

          Bod je ok rezultat, ali nije bas morao iz ofsajda da dodje. Bas pogledah linijskog sudiju kod ofsajda, totalno van pozicije.

          Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • sigpic

            Comment


            • Ma onaj Džorđino (ko onaj iz Srecnih ljudi) sjeba Liverpool-u sve kontre u zavrsnici.
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Vladan subjektivan, Erik objektivan...

                Comment


                • Originally posted by Jax Teller View Post
                  Ma onaj Džorđino (ko onaj iz Srecnih ljudi) sjeba Liverpool-u sve kontre u zavrsnici.
                  Pa on je uvijek takav, taman na prazan gol da sutira pitanje je bi li dobacio do gola. A onda ga da sa ivice kaznenog glavom :-D
                  sigpic

                  Comment


                  • Meni Utd igra super ali neverovatne im se stvari događa. Realno danas su bili daleko bolji, kao i u meču sa Arsenalom.....i eto to je ta razlika, tih par bodova.

                    Ja iskreno ne sumnjam u njihov plasman među 4.

                    Comment


                    • Koliko je samo Gini duela na sredini dobio, svaku 50-50 situaciju je resio. On i ne treba da se nadje u takvoj situaciji, niti da zavrsava akcije.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Kad mu se vec pruze dvije-tri sanse trebo je rijesiti.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Ofsajd poret aut linije kod gola, isto kao protiv Totenhema. 4 boda otislo ni iz cega.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Meni Utd igra super ali neverovatne im se stvari događa. Realno danas su bili daleko bolji, kao i u meču sa Arsenalom.....i eto to je ta razlika, tih par bodova.

                            Ja iskreno ne sumnjam u njihov plasman među 4.
                            Ma ovo danas je bilo loše, iskreno. Jeste bilo dosta napada i šansi ali Liverpul je dosta spremnije izgledao. Remi je pošten rezultat. Protiv Arsenala da, ono je dominantno odigrano u svakom smislu.

                            Ne znam za top 4, ovo je nikad bolja sezona u Premijer ligi. Šest ekipa koje se izdvajaju u odnosu na ostatak lige i to vidljivo. Upasti u top 4 će i Sitiju i Junajtedu biti preteško.

                            Comment


                            • Originally posted by Adam The Llama View Post
                              Ako bi se fudbal igrao na papiru , DA!
                              Ma na Papiru je Pep pozadi penis .... a kada nemas valjanu odbranu nemas ni tim.
                              Vidi se na primeru Junajteda, vidi se na primeru Liverpula ... vidi se i te kako na primeru Sitija. Koliko je samo bodova prosuto zbog gluposti pozadi.
                              sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Fun fact, Klop ima manje bodova od Van Gala u prvih 50 ligaskih utakmica.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X