Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da, smo sto Murinja prati ta reputacija da trosi gomilu novca i da menja dobar deo tima, dok Pepa ipak prati neka druga reputacija. A ustvari ce se pokazati nesto sasvim drugo...
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Scouser View Post
      Jedna rec za Pepa... Prevara.
      Ne kazem ja da je prevara ali da mnogi mitovi vezani za njega polako pocinju da padaju u PL...
      sigpic

      Comment


      • Najveci problem Pepa je limitiranost, on ne moze da igra drugacije sem na posjed i tika-take i to ga jebe u Engleskoj. Kad bi mogao da se malo prilagodi i igra direktnije on bi sa ovim sastavom sigurno mogao da se bori za titulu. Ali jbg njemu treba organizator, od Brava do Agera. E pa teze malo.

        I Barsa je vremenom pobjegla od njegove igre i opet osvojila tripletu, Martino je sve uradio da izbace onoliki posjed i tika-taku. ALi on nista ne uci, tri godine u Bajernu na istu foru ispada u polufinalu LS i to jeste zabrinjavajuce. Ustvari poslednje sezone je nesto malo i promijenio pod pritiskom medija i navijaca i tada su najblizi bili finalu. A ovo sto igraju je stvarn o presmijesno i treba im kapu skinuti koliko bodova imaju, to je kranje impresivno s obzirom na prikazanu igru i supljine koje imaju.

        Vidic nikad ne bi igrao kod Gvardiole, pa to su strasne stvari.
        sigpic

        Comment


        • Ja stvarno ne znam o tim reputacijama, niti sam ikada cuo za tu reputaciju u vezi Gvardiole. Njemu je u Barseloni bila ispunjena maltene svaka zelja oko dovodjenja igraca a to i nije bilo bas jeftino.

          Comment


          • Ajde Ogi reci mi kada neko pomene Murinja i Gvardiolu da za jednog vazi misljenje da trosi nenormalne milione a Pepa da forsira klince iz akademije, pravi sistem, uklapa postojece igrace u isti, veruje klincima...

            Naravno trose obojica i Pep je do sada kroz karijeru bezao od nekog ozbiljnijeg izazova (ako ne racunamo pocetke u Barsi kao najveci).

            Samo ne bih da se ovo pretvori u milionitu Pep vs Murinjo debatu jer mi uopste to nije cilj. Bilo mi je samo smesno da Pepu graditelju, koji uspostavlja dominantan sistem, pa uci igrace da se uklope u isti, odjednom treba skoro ceo I tim.
            sigpic

            Comment


            • Pep ce dobiti sve sto zeli. I onda ce opet ceo svet cupati kosu u neverici dok gleda tim revolucionara na delu. Tuzno je to.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Originally posted by Erik View Post
                Ajde Ogi reci mi kada neko pomene Murinja i Gvardiolu da za jednog vazi misljenje da trosi nenormalne milione a Pepa da forsira klince iz akademije, pravi sistem, uklapa postojece igrace u isti, veruje klincima...

                Naravno trose obojica i Pep je do sada kroz karijeru bezao od nekog ozbiljnijeg izazova (ako ne racunamo pocetke u Barsi kao najveci).

                Samo ne bih da se ovo pretvori u milionitu Pep vs Murinjo debatu jer mi uopste to nije cilj. Bilo mi je samo smesno da Pepu graditelju, koji uspostavlja dominantan sistem, pa uci igrace da se uklope u isti, odjednom treba skoro ceo I tim.
                Malo vise limitiranih igraca nego u Bayernu i Barci i odma problem, ali verujem da ce Pep naci resenje za to. Naravno nece ih "nauciti" nego ce ISKESIRATI za igrace.

                Comment


                • Jeste, Silva, KDB, Aguero, Gundogan, Fernandinjo, Sterling... sve limit do limita.
                  sigpic

                  Comment


                  • Dzaba to bez balansa.

                    Dobice i Pep i Zoze sve sto zele, ne treba bjezati od toga. Ciki i Ed su zaljubljeni u njih i dace im sto im srcu drago.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      A ovo za duge lopte je presmijesno, 15 minuta prije kraja je usao Felaini, islo se na njega jer niko drugi nije mogao ni jednu visoku loptu da pokupi, ali da je Junajted samo tako igrao je laz ogromnih razmjera.

                      Ako ko igra direktan fudbal i nimalo dosadan ove sezone to je Junajted.
                      Da ne odgovaram na ceo post, bio sam jasan oko dugih lopti i statistike, a ne interesuje me to, sto je neko iz "naseg" tabora provocirao ili sta vec, jer ja ne odgovaram choporativno ili kolektivno, vec individualno na ovaj post koji si ostavio i koji mi je zasmetao jer je neprecizan.

                      Nije presmesno, jer je covek samo konstatovao ono sto je bilo tacno, a opet izvuceno iz konteksta kao da se on zali. Covek je samo rekao da je bilo tesko u onim uslovima pratiti igru i fizicki odgovoriti Fellainiju i Ibri, jer je evidentno bilo i nakon poluvremena da je LFC pretrcao Utd.
                      Sada, kada treneri govore o tim "dominacijama" pod istim podrazumevaju razlicite nivoe igre, pa je stoga Kloppova "dominacija" vise bila glede pozicije Utd i to da su uspesno limitirali Utd na vrlo mali broj sansi, a opet uspeli stvoriti par. Niko nije posle prvog mogao reci da je Utd bio nesto preterano bolji, lakse bi mi bilo da kazem da su oba tima bila malo losija nego inace, jer su oba tima ulazili u sanse na greske odbrane i stvarali te "na prepad" napade. Mada je Liverpool to efektivnije radio jer je presingom dobro odradjivao i pritiskao liniju Utd-a i verovatno je to ta "dominacija" o kojoj Klopp prica. Sa druge strane Mou isto prica da su bili dosta bolji jer su napadali, ali poprilicno neefektivno, no opet ima poentu njegova "dominacija" jer je domaci tim imao jacu inicijativu i na taj nacin kontrolisao protivnika. Na kraju dana obojica su u pravu, i obojica nisu. Meni jeste Utd bolji, ali zaista ne u tolikoj meri, a kada mi se skupe sve ove greske sudija....

                      Igra Utd direktan fudbal, to nisam nijednog trenutka sporio.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Erik View Post
                        Jeste, Silva, KDB, Aguero, Gundogan, Fernandinjo, Sterling... sve limit do limita.
                        E pa nisam mislio na njih, zna se na koga se misli, komplet odbrana, klupa.
                        I da Sterling jeste limit, ali je na pocetku sezone lepo delovao jer lopta bila veoma dosta manje kod njega nego inace, a dobro obavlja posao bez lopte.
                        Last edited by Scouser; 16-01-17, 20:19.

                        Comment


                        • Vi kao da zaboravljate da je u timu i dalje kicma ekipe sa kojom je Pelegrini osvojio ligu i prosle godine stigao do polufinala LS. I onda na to da se doda jos par igraca za 150 miliona. Limitirana ekipa...
                          Originally posted by Dekinjo
                          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                          Originally posted by La Jugoslavia
                          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Pa realno to mu i treba, stoperi, bekovi i jedan vezista koji zna sa loptom. Ali da ce to sve da nadje u januaru teze malo. Murinjo ce na ljeto dovesti 4-5 igraca isto, pa ce promijeniti za godinu dana maltene kompetan prvi tim, tako ce i Pep.

                            Ali kako, tako je igrao deset ili petnaest minuta, kad nije prosao plan A, preslo se na plan B.
                            Realno, kada se pogledaju treneri velike sestorke, Pep i Mourinho su najlosiji. Toliko para baceno bez rezultata. Pa vidim planira se tako i iduce ljeto. Mozda nakon nekih 500m ulozenih budu konkurenti za titulu.

                            Comment


                            • Originally posted by Samuraj View Post
                              Toliko para baceno bez rezultata. Pa vidim planira se tako i iduce ljeto. Mozda nakon nekih 500m ulozenih budu konkurenti za titulu.
                              Ljudi jednu stvar namerno zaboravljaju kada konstantno pominju sumanute cifre koje Junajted trosi. Ali ne zameram im, imaju priliku za prozivanje i koriste je.

                              Ta stvar je transfer politika. Jesu ogromne cifre, preduvane, ali se ulagalo buducnost(delom i u marketing, nazalost).
                              Marsijal, Pogba, So, Baji, Depaj. Na tih 5 igraca otisla je vecina novca, preko 250 miliona, i svi su do 23 godine starosti. Kicma ekipe za narednih 10 godina. S tim sto je Depaj zesci promasaj, al dobro. Ne moze niko da kaze da smo trosili taj novac u potrazi za instant uspehom. Ne bismo doveli decu da je taj slucaj u pitanju.
                              Originally posted by Dekinjo
                              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                              Originally posted by La Jugoslavia
                              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                              Comment


                              • Originally posted by bici View Post
                                Ljudi jednu stvar namerno zaboravljaju kada konstantno pominju sumanute cifre koje Junajted trosi. Ali ne zameram im, imaju priliku za prozivanje i koriste je.

                                Ta stvar je transfer politika. Jesu ogromne cifre, preduvane, ali se ulagalo buducnost(delom i u marketing, nazalost).
                                Marsijal, Pogba, So, Baji, Depaj. Na tih 5 igraca otisla je vecina novca, preko 250 miliona, i svi su do 23 godine starosti. Kicma ekipe za narednih 10 godina. S tim sto je Depaj zesci promasaj, al dobro. Ne moze niko da kaze da smo trosili taj novac u potrazi za instant uspehom. Ne bismo doveli decu da je taj slucaj u pitanju.
                                A Mou nesto ni ne mirise Soa, ne znam zasto.

                                Comment

                                Working...
                                X