Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dal svi zivi da dobiju
    sigpic

    Comment


    • Svi ga dadoše,samo mi ne
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • NEK NAM PUSI FA DZABE OVE SUDIJE BOG MANCESTERA TU
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Originally posted by Jack View Post
          Dal svi zivi da dobiju
          A ja ne stignem da uplatim tiket. O bem te srećo 😖


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Comment


          • Sve je prošlo čoveče

            Comment


            • Sta je sudija sve skrivio za Utd. ovaj mec ?

              Comment


              • Tacno sam znao da ce nekako da ga uvale, ne gledam skoro nikad PL zadnjih 2-3 godine, pogotovo ne MAN U, ali pre dok sam ih gledao(jos dok su osvajali i bili u vrhu) kad god sam ih gledao uvek su nekako bili talicni, iako nisam bio srecan zbog toga, jer ne navijam za njih(u stvari ni za koga od Engleza).

                Comment


                • Ako dodje Junajted tacno mi treba dati soli. Sve dolazi a ja nesto izmisljam (WH da da 2 gola). Soli i nista vise

                  Comment


                  • Originally posted by Scouser View Post
                    Sta je sudija sve skrivio za Utd. ovaj mec ?
                    Najveci penal ove sezone koji nije dosuden u PL, namerno rukom isao na loptu posle kornera. I cisti gol ponisten 1 minuta nakon toga.

                    Comment


                    • Kako je Rasko metiljav, nema gradjenje uopste

                      Izdri Loncarevicu
                      sigpic

                      Comment


                      • Dajte mi soli...

                        Comment


                        • Mou, koliko mu je znacila pobeda

                          Comment


                          • Sto nam je radostan Žoze

                            tt
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Svi pobediše,samo mi ne možemo da ga uguramo sa igračem više...
                              Al' šta je tu je,bod je bod..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • Samo nesto u vezi ovog kola (prvo citat Pobede, koji je udopunio moj komentar, kada sam kritikovao Arsenal, pa onda sta sam ja napisao na to. Radi se o pocetku oktobra.)

                                Citirati Originalno postavljeno od Pobeda.. Pogledati poruku
                                Ne vredi se raspravljati s navijacima Arsenala pogotovu u ovom delu sezone kada napadaju titulu.
                                Kada krene period #WengerOut tada mozda i mozes da pricas s njima objektivno.



                                "Hahaha potpisujem. Svake godine isto. Euforija na startu, a onda ispadanje iz LS u 1/8 finala i oprastanje od titule oko 20. kola."

                                Comment

                                Working...
                                X