Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Mislim da treba jos jedno 10 godina da se krade United, da bi bio univerzum u nekom ekvlibriumu
    Potpisujem.

    Comment


    • A nece on u Kinu, ovo Mendes muze ugovor, moze izvuci 250-300 hiljada sigurno

      sigpic

      Comment


      • A bilo bi steta da takav napadac od u kinu sa 28 godina(valjda toliko ). Ako bi se mirio sa Conteom nek bude posle LFC.

        Comment


        • Brazilac jbg, sve je s njima moguce ali posto mu je Mendes agent vjerovatno ce izvuci najvise sto moze od Celsija
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Scouser View Post
            Potpisujem.
            Ja mislim da vas dvojicu teški kompleksi drmaju

            Comment


            • Originally posted by BorisUnited99 View Post
              Ja mislim da vas dvojicu teški kompleksi drmaju
              Ja mislim da ako se narednih 10 godina sudi u korist Liverpula i Arsenala, oni i dalje ne bi osvojili ligu.
              Originally posted by Dekinjo
              Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
              Originally posted by La Jugoslavia
              Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

              Comment


              • Cinjenica je da navijaci Untieda (mislim vecina navijaca u opste, ali vi specificno ) lako zaboravljaju greske u njihovu korist, a pamte greske koje su njihov tim ostetile.

                Comment


                • Jel realno da ce Marsej da odvede Pajeta ... Ovi Englezi kakve sve levate pretplatili, a niko da sada iskesira za ovakvog majstora fudbala...

                  Comment


                  • Originally posted by princara View Post
                    Jel realno da ce Marsej da odvede Pajeta ... Ovi Englezi kakve sve levate pretplatili, a niko da sada iskesira za ovakvog majstora fudbala...
                    Njegova zelja je da se vrati u Marsej.

                    Comment


                    • Mislim da Junajtedovcima nikako ne prija Klopp u Liverpulu. Jednostavno covek za godinu dana, od mid-table ekipe i igraca napravio ekipu koja moze svakoga da razbije.

                      Isto tako sam se i ja smorio kad sam video da Murinjo dolazi u Junajted, zato sto znam da ce sigurno uzeti titulu ako ne ove, onda sledece sezone. Svaka njemu cast na svim uspesima, ali ovako kao licnost je ljiga najveca moguca.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by Scouser View Post
                        Cinjenica je da navijaci Untieda (mislim vecina navijaca u opste, ali vi specificno ) lako zaboravljaju greske u njihovu korist, a pamte greske koje su njihov tim ostetile.
                        Činjenica je da sam za vrijeme Fergija morao da slušam te gluposti o sudijama a kad bi sudije oštetile Junajted nisam vidio nikog na vidiku. A bilo je toga, itekako. Zato me iritira ta priča o sudijama za vrijeme Fergija, ljudi sebi stvore tu zamisao da im bude lakše jer neko dominira ligu. Ali primjetio si koliko ga poštuju svi, pa čak i vi navijači Liverpula otkad se penzionisao, jednostavno svako zna koliko je izdominirao ligu kako niko nikad više neće.

                        Uglavnom, sudije štete svakog i tu nema pravila, jer nema povlašćenih već su sudije očajne iz kola u kolo, to se valjda svi slažemo.

                        @Adam zavisi na osnovu čega ti je Murinjo ljiga, ako je po ponašanju onda se Klopara Boga mi tu pridružuje, mnogo spopada u zadnje vrijeme. Ona rasprava sinoć oko Ererinog faula, Murinjo je njega smirivao. A ne vjerujem da je ljiga, u svakom slučaju iskreniji i zanimljiviji od pravih ljiga kakvih ima među trenerima. Ljige su igrači Reala bili kad su pravili klanove i okretali se protiv njega, kad su ga napadali za Kasiljasa a posle ga sami prodali u portugalsku ligu.
                        Last edited by BorisUnited99; 16-01-17, 16:57.

                        Comment


                        • Originally posted by Scouser View Post
                          Cinjenica je da navijaci Untieda (mislim vecina navijaca u opste, ali vi specificno ) lako zaboravljaju greske u njihovu korist, a pamte greske koje su njihov tim ostetile.
                          Pa da.. pošto je opšte poznato kako su navijači drugih engleskih, a i diljem sveta klubova, vi ovde pogotovu, ekstremno realni i greške u svoju korist pamtite dugo, dugo, dugooo i uvek kažete.. ako neka, tako nam treba, to nam se vratilo za taj i taj momenat kada smo nezasluženo dali gol/pobedili... Možda sami sebi i oduzmete bodove sa takvog meča, uopšte ga ne priznajete zapravo.
                          Last edited by miloolja; 16-01-17, 17:04.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Nije to samo u Fergijevo vreme nego i dan danas. Da ne sporim Fergija, nije bilo boljeg trenera od pocetka 90. pa do dana danasnjeg.

                            Comment


                            • Ok, ali opet ove sezone je bilo više grešaka u korist protivnika. A i prošlih. Ili bar izjednačeno. Navijači ne mogu nikad biti realni, bar ne do kraja, to je tako. Tako je sa svima, ti izdvajaš Junajtedovce što ih ima najviše pa ti prvi padnu na pamet

                              Comment


                              • Originally posted by miloolja View Post
                                Pa da.. pošto je opšte poznato kako su navijači drugih engleskih, a i diljem sveta klubova, vi ovde pogotovu, ekstremno realni i greške u svoju korist pamtite dugo, dugo, dugooo i uvek kažete.. ako neka, tako nam treba, to nam se vratilo za taj i taj momenat kada smo nezasluženo dali gol/pobedili...
                                Kazem vecina je takva ne samo "djavoli", ali vas ovde ima vise i kad sudija vas osteti onda mu jeb*te kevu na 10 strana, a bilo je i dosta sitacija kad je sudija u vasu korist sudio, a onda ste pricali o tome kako ste dobro igrali i slicno, a da retko pomenete situaciju.

                                Comment

                                Working...
                                X