Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Matip jedan od najboljih stopera lige nzm jel spojio 10 tekmi ili ne? Vec se svrstava medju najbolje?! A KDB realno vec bio sasvim solidan u Celziju i on je povratnik u Premier ligu tako da se ne moze uzeti kao reprezetativan primer. Poslednji godina ih bas i nema a da ih je bilo bilo ih je. Sto se tice KDB on ce preuzeti Mesutovu ulogu najboljeg asistenta lige to je vec sasvim jasno. A od kada je presao u City ima ukupno najviše asistencija što samo potvrđuje da dominira u tom segmentu.
    A to da arsenal ispada iz top 4 mozete samo da se nadate, ako nesto znamo to je da obezbedimo top 4
    Last edited by krele90; 18-12-16, 22:48.

    Comment


    • Novembar prodje, decembar nikad.

      Postavio sam sjajnu izjavu Arsenalovog navijaca u Arsenalovoj temi, covjek kaze ne zanima ga top cetiri, ne zanima ga drugo ili trece mjesto, oce titulu. I to je iskreno, normalno, ljudski, ali Venger i uprava ne dozvoljavaju, njima je ovo dovoljno. A igracki kadar je zaista dovoljno dobar i sto je najvaznije izbalansiran za prvo mjesto. I zajedno su vec neko vrijeme, igra, hemija postoji, ali karaktera bez. Svima je teze nego Vengeru od top timova i top trenera, barem ove prve sezone je morao biti u prednosti, i svi napreduju, ali on ne.
      sigpic

      Comment


      • Mnogo jako

        sigpic

        Comment


        • Ja ne mogu da verujem da ti imas jednog Aleksisa koji u epl ima najbolju njusku za problem u odbrani, i da igras protiv odbrane koja je plac majke bozije i da ne iskoristis to. Gde su muda, gde je mozak? Arsenal je ovaj mec mogao resiti u prvih 15minuta i na kraju su izgubili. Neverovatno nesto. Ja razumem, ajde, Venger je takav kakav je. Ali brate, Kolarov, Otamendi, Klisi. Kako mozes da ne iskoristis to sa takvim kvalitetom u napadu?

          Kako su me prodali dusmani

          https://www.mozzartbet.com/sr/kladje...1-1365424-1458
          Originally posted by Dekinjo
          Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
          Originally posted by La Jugoslavia
          Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Novembar prodje, decembar nikad.

            Postavio sam sjajnu izjavu Arsenalovog navijaca u Arsenalovoj temi, covjek kaze ne zanima ga top cetiri, ne zanima ga drugo ili trece mjesto, oce titulu. I to je iskreno, normalno, ljudski, ali Venger i uprava ne dozvoljavaju, njima je ovo dovoljno. A igracki kadar je zaista dovoljno dobar i sto je najvaznije izbalansiran za prvo mjesto. I zajedno su vec neko vrijeme, igra, hemija postoji, ali karaktera bez. Svima je teze nego Vengeru od top timova i top trenera, barem ove prve sezone je morao biti u prednosti, i svi napreduju, ali on ne.
            Momak je reko apsolutnu surovu istinu. Na kraju dana se samo trofeji broje. Bas mi ga je bilo tesko gledati dok prica jer stvarno se vidi da je pravi bolesnik za svojim klubom.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Cista, sirova, iskrena emocija i ljubav prema klubu.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Novembar prodje, decembar nikad.

                Postavio sam sjajnu izjavu Arsenalovog navijaca u Arsenalovoj temi, covjek kaze ne zanima ga top cetiri, ne zanima ga drugo ili trece mjesto, oce titulu. I to je iskreno, normalno, ljudski, ali Venger i uprava ne dozvoljavaju, njima je ovo dovoljno. A igracki kadar je zaista dovoljno dobar i sto je najvaznije izbalansiran za prvo mjesto. I zajedno su vec neko vrijeme, igra, hemija postoji, ali karaktera bez. Svima je teze nego Vengeru od top timova i top trenera, barem ove prve sezone je morao biti u prednosti, i svi napreduju, ali on ne.
                U pravu je, dzaba top 4 kada je maximum ekipe osmina finala LS godinama unazad. Meni je Alexisa najvise zao, pred kraj danasnje utakmice on onako cucne i gleda i ne veruje, pogled tipa "Borim se sam kao lav, a ostale boli ona stvar"...
                Originally posted by maliajnstajn
                Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                Comment


                • Mislim da je razmisljao u onom momentu: "Eh što ću potpisati ugovor kad na vrbi rodi grožđe.."
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Originally posted by Tobdzija View Post
                    "Borim se sam kao lav, a ostale boli ona stvar"...
                    Upravo. Pitanje je da li ce potpisati novi ugovor. Samo sto ja mislim da to nema veze sa novcem vec bi se dvoumio iskljucivo zbog saigraca. Sancez je za mene u top 3 igraca u EPL. Kada je takav set skilova propracen tolikom kolicinom zelje, besa i jedenja na terenu, ne postoji tim na planeti koji te ne bi zeleo u timu.
                    Originally posted by Dekinjo
                    Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                    Originally posted by La Jugoslavia
                    Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                    Comment


                    • Kako bi samo Aleksis legao Klopu... al nisu se kockice poslozile na vrijeme.

                      Comment


                      • Guardiola told Sky Sports: "We had the spirit, we didn't receive complaints from our fans, they enjoyed it. They stayed until the end of the game, normally they leave 10 or 15 minutes before the end but today they stayed.

                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment




                        • Comment


                          • Kakve balavacke forice

                            Comment


                            • Ooo vidim i negativne reputacije pucaju

                              Smesno je video, a i pritom realno, sta se hvatate za pistolj

                              Comment


                              • Gagi originalan kao da ima 10 godinica pa zeza drugare iz ulice
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X