Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dzaka,mogao bi Ceh odbraniti neki penal
    sigpic

    Comment


    • Što je digao lakat u visine glave? Zakucaj se ti u mene tako lagano ostaješ bez vilice...
      Originally posted by Vladan
      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
      :vinjaksmajli:

      Comment


      • Ovaj se zabio u njega Ali opet neopreznan ovaj potez laktom.. 50:50,ali sudija odlučio
        Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

        Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

        Comment


        • Ispao Xhaka idiot i to je to, penal bio

          Comment


          • Ceh i penali ovo mu 5 ili 6 koji prima iz penala i ni blizu nije da ga odvrani. Prosto neverovatno takva klasa od golmana ali penale nema pojima da brani... A xhaka no comment extremno glup potez...

            Comment


            • Mrtvi Dzaka, kako sam ispizdeo sad, pu kako odvratan igrac.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Venger gura sudiju, da je Zoze vec bi bio na tribinama
                sigpic

                Comment


                • Moglo je al i nije moralo da se svira.
                  Originally posted by Dekinjo
                  Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                  Originally posted by La Jugoslavia
                  Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                  Comment


                  • Ma sta nije moralo cist penal.

                    Comment


                    • Mortal kombat Džaka

                      Kada nekom nabodeš lakat, to je najmanje žuti i prekršaj. Kada je u šesnaest, onda je i penal. Džakinja bi to neko trebao poučiti.
                      Last edited by Crni Đorđe; 10-12-16, 15:36.
                      sigpic

                      Comment


                      • I da nije penal, racunaj da se vratilo za Junajted
                        Originally posted by Dekinjo
                        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
                        Originally posted by La Jugoslavia
                        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Venger gura sudiju, da je Zoze vec bi bio na tribinama
                          Ма ван стадиона..

                          Comment


                          • Originally posted by l1m4r View Post
                            Što je digao lakat u visine glave? Zakucaj se ti u mene tako lagano ostaješ bez vilice...
                            Nije on digao lakat nego je Allen 15cm nizi od njega.

                            Comment


                            • Originally posted by krele90 View Post
                              Ceh i penali ovo mu 5 ili 6 koji prima iz penala i ni blizu nije da ga odvrani. Prosto neverovatno takva klasa od golmana ali penale nema pojima da brani... A xhaka no comment extremno glup potez...
                              Bas sam pomislio na to...a Dzaka, znalo se da je nestabilan

                              Comment


                              • Sad dosao na forum i da vidim komentare na Xhakin penal, svi govore kako je drvo, da je penal, itd... a Aki jedini govori kako nije penal

                                Comment

                                Working...
                                X