Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Disciplinovano i ocekivano veoma motivisano...

    Kolika zelja Edena da otvori sezonu dobro,a mogao je povratnu da odigra za Diega
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • A tek ono zalamanje Baneta u stilu napadača... Ode Kujate po burek...

      Nije loš Čelzi uopšte...
      I LOVE HOUSE MUSIC!!

      Comment


      • 45 minuta strepnje, nismo 4 pasa normalna uvezali.

        Čelzi dobar, jako dobar. Nadam se da ce Bilic odrzati neki motivacioni govor, opsovat majku majcinu pa da to lici na nesto lici. Ovo izgleda jadno.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Dobro igramo. U odnosu na prethodnu sezonu imamo prave akcije. Šteta što onaj Azarov šut nije ušao. Odbrana na vrlo viskom nivou, a i očekivano s obzirom da nema Pajea.

          Iznervirao me sudija što je dao Kanteu za prvi start žuti, a Kolinsu oprostio start nad Kostom...
          sigpic

          Comment


          • Sudija lak na kartonima, moze ovdje biti crvenih glatko.
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Onog Kostu bih izbacio odmah u 25. min. jer je alav i sebican. Unisti covek par dobrih akcija. Oskaru bas lezi ova formacija.

              Nije lose ovo ali mora odlucnije napred da se krene, a ne samo da cekaju sta ce Eden da uradi.

              Comment


              • Uzmi Konte ovo, reci ko je ćaća.

                Comment


                • Stigao na higlighte iz prvog i pocetak drugog. Ok deluje ovo cini mi se?

                  Comment


                  • Kad je motivisan i ovako zeljan bolje pojacanje ti ne treba...Diego isto zelja ogromna pa mu i ne ide bas,ali bez lopte gine i kao takav je uvijek pozeljan na terenu
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Kante... Koja životinja jbte...

                      Ne može WH da opepeli...
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Ako se ne varam Kosta je prvi igrač koji je na svojoj koži osetio nova pravila vezana za kartone
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Kako ih je napali moj brat Konte Antonio, ovaj tim i onaj od prošle godine nebo i zemlja, a gotovo da su isti igrači unutra,

                          Objasni stvari Konte Antonio, objasni.

                          Comment


                          • Mislim da ova dobra igra ne kumuje losim kvalitetom West Hama vec strasnim presingom Čelzija. Cini mi se da je Konte odradio poso. Igraci grizu i osjeti se nemoc kod nas.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Ovoliku želju nisam odavno video u Čelziju. Oni grizu jbte. Koji presing..nestvarno..

                              Morali bi da ga uvaljaju što pre, nestaće im snage kako tekma odmiče.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • E koji useri....jbg.

                                Comment

                                Working...
                                X