Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kakav debil ovaj felaini

    Comment


    • Ovo nije fudbaler jednostavno

      Sent from my LG-D855 using Tapatalk

      Comment


      • A Matu da ubacis posle gola, ne a? Odgovara 1:1?
        Originally posted by Dekinjo
        Šta mislite da su Livepulu poništili dva čista gola, a Sitiju nisu. Koliki bi bio rezultat? Pa 3:3
        Originally posted by La Jugoslavia
        Crvena zvezda je naša, iako je oteta, ona je naša, iako je okupirana. A da je oteta i okupirana, to stoji i to jeste, apsolutno se slažem.

        Comment


        • Ma kakav Felaini, ovo Murinjo ne zna dje udara, najgore izmjene ikad.
          sigpic

          Comment


          • Jos se smeje ofcar glupi

            Sent from my LG-D855 using Tapatalk

            Comment


            • Originally posted by Ser Gagi View Post
              Jos se smeje ofcar glupi

              Sent from my LG-D855 using Tapatalk
              Baš to dođoh da napišem. Alergija.

              Comment


              • Fela odigrao za svoj bivsi klub, opasan ovaj $morinjo vise ne zna ni tekmu da zatvori

                Comment


                • Uvaljen...

                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Realan rezultat, s tim da nikad ne bude kad mi igramo dobro. Zbog ovakvih međeda neotesanih poput Roha i Felainija uvijek je dobra mogućnost da prospeš bodove.

                    Uglavnom, loša utakmica i po svemu podsjećala na prošlu sezonu, De Hea spašava, 1 gol iz 2 šanse, Murinjo zakucan za klupu kao Van Gal. Top 4 je daleko, ali protiv Zorye ne smije biti greške, LE nam je šansa.

                    Comment


                    • Murinjo očito ne može da pronađe dobitnu postavu. Luta li luta. Znao sam da će nas posle Ererine prečke kazna stići ali nisam verovao na ovakvu glupost.

                      Comment


                      • Originally posted by krele90 View Post
                        Fela odigrao za svoj bivsi klub, opasan ovaj $morinjo vise ne zna ni tekmu da zatvori
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Da se ne zajebajemo nema ni srece United.

                          Gledao sam malo, juce sam imao luksuz da gledam 5 tekmi, danas nisam nista gledao, ali ovo sto sam vidio bolji United bio
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Originally posted by maliajnstajn View Post
                            Da se ne zajebajemo nema ni srece United.

                            Gledao sam malo, juce sam imao luksuz da gledam 5 tekmi, danas nisam nista gledao, ali ovo sto sam vidio bolji United bio
                            Ma očajna tekma. Puna borbenosti i duela ali nigde kvaliteta. Nismo ni mi briljirali. Igra ponovo jalova bez nekih izrazitih prilika. Odbrana konačno na nivou ali što "nula" nije sačuvana nek se obrate glupsonu Felainiju. Već sada mogu reći još jedna razočaravajuća sezona.

                            Comment


                            • Ma trebao Murinjo da zatvori još jednim golom. Super su igrali i odjednom se povukli i pustili Everton da napada. Čak je i Everton napravio 2-3 šanse čim se Junajted povukao.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Murinjovih poslednjih 32 meca u PL:
                                10 pobeda
                                10 neresenih
                                12 poraza
                                Vrlo iskusno tako reci - mudro.
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X