Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ser Gagi View Post
    Sta bi bilo da se Runi izpromasivao kao Ibrahimovic 5 tekme za redom... Jel toliko zasticen on, da odmori barem jedno poluvreme?
    Ali stvarno sramotno koliko je navijacima drazi igrac koji je tu tek od ove sezone i koji je obicni placenik od covjeka koji je toliko dao Unitedu.

    Comment


    • Pa sad da li je bio penal,kontakt jeste postojao ali jako slabog inteziteta da se onako padne,ni ja ne bi svirao ovo.

      Comment


      • Ne kazem da je Runi bolji, nema veze to. Nego ne ide mu 7 utakmica ili koliko vec, Rashford gini na krilu, pa neka odmori jednu utakmicu, 35 godina ima jbt, mozda se onda smiri i opet proradi. Ovako je patnja.

        Comment


        • Ne bi Runi ni dosao do sansi i sigurno ne bi ovako otvarao prostor drugima, ne zanosite se. Usao mu covjek u sut, nije bas da je ovo kao protiv Stouka ili Sitija kad je morao da ga da.
          sigpic

          Comment


          • Murinjo na tribinama

            Sent from my m2 note

            Comment


            • Dzabe Ibra otvara prostor ,jer on kad ima prostor i nadje se u sansu ,on promasi ..
              Spoiler
              A ja ga drzim na fantasy od pocetka sezone ,jos mi kapiten.Znam da startuje svaku , i sve se nadam ce umuva neki gol uskoro


              Lingard , cime li taj decko zasluzuje da startuje utakmice , ne znam .. Sramota je da on dobija sansu pre Mhtarijana i Marsijala

              Comment


              • Zar nije Marsijal povredjen?

                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Samo da ne bude kao i protiv Arsenala

                  Samo ne to.

                  A Heiton.
                  Uobicajna utakmica za njega..

                  Comment


                  • Sta brani ovaj covek,nema sanse da postignemo gol

                    Comment


                    • Nije moguce ovo....

                      Comment


                      • Hiton

                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Ser Gagi View Post
                          Sta bi bilo da se Runi izpromasivao kao Ibrahimovic 5 tekme za redom... Jel toliko zasticen on, da odmori barem jedno poluvreme?
                          Pravo u centar Vec spomenuh negde ,imam drugara Manceterovca,pizdi od prvog dana kad je dosao Ibra,nije ovo liga za njega, on bi da se seta do gola kao protiv raznih Nansijeva,Dizonova,Kaena itd
                          sigpic

                          Comment


                          • Lik ima 10 odbrana

                            Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

                            Comment


                            • Ma dal je moguće?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Znao sam da je Hiton dobar golman ali da je ovoliko dobar to nisam znao.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X