Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hahahahahahah busi

    Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

    Comment


    • Pitam se kako je Mojes toliko godina bitisao na klupi Evertona? Mančester Junajted, Sosijedad i sad Sanderlend, ovo na ništa ne liči.

      Comment


      • Samo brat maneken
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Moram da priznam prosla tekma da nisam ni jednom pljuno Kokelanove pas sposobnosti
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Do ponedeljka ujutru Big Sem ponovo sa nama
            "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

            Comment


            • Ajdeeee bree!!!!

              Comment


              • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                Pitam se kako je Mojes toliko godina bitisao na klupi Evertona? Mančester Junajted, Sosijedad i sad Sanderlend, ovo na ništa ne liči.
                Jedino objašnjenje koje ja imam je da fudbal koji forsira više ne prolazi, bar u ovim najjačim ligama. Uglavnom, karijeru u najjačem rangu je završio posle Sanderlenda, ne znam ko bi ga zaposlio posle treće katastrofe.

                Comment


                • Originally posted by saburo sakai View Post
                  Do ponedeljka ujutru Big Sem ponovo sa nama
                  Ni veliki Tony Pulis ne pomaze ovde.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Junajted HD

                    42d55e004964db9c7ba8a68f2b0157d9d67e9b36

                    Comment


                    • Originally posted by saburo sakai View Post
                      Do ponedeljka ujutru Big Sem ponovo sa nama
                      Izgleda da jedino on ima recept za Sunderland.

                      Sent from my Samsung using Tapatalk

                      Comment


                      • Jasno sve ali pored Sanderlenda, situacija nije sjajna ni kod Svonsija, Hala a kod njih je i pitanje da li ce ulagati u januaru, izgleda ovako na oko da je gotovo ali izmedju Hala i Sanderlenda je samo 5 bodova razlika
                        "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                        Comment


                        • Kako su Rouz i Volker sazreli pod Pochom, jedino sto mi je Rouz antipaticna njuska, vecito kuka nesto

                          Na drugu stranu uticaj na igru Totenhema ogroman, pogledaj kolko visoko stoje, kao da su krila a ne bekovi kad Totenhem drzi loptu
                          "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                          Comment


                          • Ibrahimovic i 100% sanse. Igraci fantazija cupaju kosu, ponovo.
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Blago onima koji su ćelavi 😂😂😂

                              Sent from my m2 note

                              Comment


                              • Ponovo, po 5x Ranijeri stavlja ovog Kinga na teren
                                Svaki put Lester ima igraca manje

                                Mendi i dalje povredjen
                                "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                                Comment

                                Working...
                                X