Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by maliajnstajn View Post
    Murinjo ako ovako nastavi nece izdrzati na poslu do januara.

    A ti sve nesto mislis, a nigdje argumentacije za tvoje misljenje. Imam i ja druga misli da postoje vanzemaljci, al kad ga pitas sto to misli, kaze ne znam. E tako i ti si ekvivalent toga.
    Pa pogledaj samo CV Mou i to ti je dovoljna argumentacija kakva je trener al tesko od nicega da pravis nesto,ti i svi koji misle da je on los i da je naveci krivac ok nek ga smene

    Ja kad sam pricao da je Pep prevara vi ste pricali da zatvara ligu sa plus 10 u januaru

    Kad sam pricao da je Pogba najveca prevara sto tice para i onoga sto pruza zavrsio sam na Banovom brdu

    A kad sam svrstao Kontea u top 3 menagera sveta svi ste mi se smejali ko najvecoj budali

    Ok sad smenite Moua pa borba za opstanak
    Last edited by 61563; 23-10-16, 18:05.

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Pa pogledaj samo CV Mou i to ti je dovoljna argumentacija kakva je trener al tesko od nicega da pravis nesto,ti i svi koji misle da je on los i da je naveci krivac ok nek ga smene

      Ja kad sam pricao da je Pep prevara vi ste pricali da zatvara ligu sa plus 10 u januaru

      Kad sam pricao da je Pogba najveca prevara sto tice para i onoga sto pruza zavrsio sam na Banovom brdu

      A kad sam svrstao Kontea u top 3 menagera sveta svi ste mi se smejali ko najvecoj budali

      Ok sad smenite Moua pa borba za opstanak
      Znaci Pep koji u 7 trenerskih sezona uzme 6x titulu je prevara, a Mourinho kome je glavni uspeh u Realu jedna La Liga je strasan trener.

      Comment


      • Originally posted by 61563 View Post
        Pa pogledaj samo CV Mou i to ti je dovoljna argumentacija kakva je trener al tesko od nicega da pravis nesto,ti i svi koji misle da je on los i da je naveci krivac ok nek ga smene

        Ja kad sam pricao da je Pep prevara vi ste pricali da zatvara ligu sa plus 10 u januaru

        Kad sam pricao da je Pogba najveca prevara sto tice para i onoga sto pruza zavrsio sam na Banovom brdu

        A kad sam svrstao Kontea u top 3 menagera sveta svi ste mi se smejali ko najvecoj budali

        Ok sad smenite Moua pa borba za opstanak
        Prvo, ovdje pricas sa mnom, a ja nisam rekao nikada da Pep zatvara ligu u januaru sa 10 bodova.

        Pod dva, to sto kazes pogledaj Murinju CV. Hodao ja prosle godine s jednom manekenkom, tanka, gori zenska, sve ekstra. Evo vidim je neki dan, udebljala se, koza joj otisla u kurac, obukla se ko beskucnik, ni na sta nalik. Ima i ona u CV-u da je bila model, al sad ne moze ni gradom prohodat kolko je ruzna.

        Konte, ok, jedan od najboljih, ali si ga ti svrstao kao odmah iza Murinja i Simeona, a Murinjo tu nema mjesta. Ja ne mirisem defanzivan fudbal, tako da ja sam pristrasan po tom pitanju, ali ako realno gledamo, Murinjo po trenutnom nije ni u top 5, a Simeone je u top 3. Conte takodjer mozda moze na 5-6 mjesto, kad bi se bas potrudio da ga metnem tu, ali zbog malo defanzivnijeg pristupa, ne mogu, neko drugi ce ga pogurati. Pep Gvardiola je najbolji trener svijeta za mene.
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • According to Sky Italia, Mou said it's just his opinion, but "u don't wind up crowd at 4-0. You do it at 1-0. It's humiliating."

          Comment


          • Originally posted by Pobeda.. View Post
            Znaci Pep koji u 7 trenerskih sezona uzme 6x titulu je prevara, a Mourinho kome je glavni uspeh u Realu jedna La Liga je strasan trener.
            Nemoj brate. Pusti ga ... vidis da nije normalan, kada se zalaufa za nesto ne staje. Samo bez upustanja u te nebitne i potpuno nepotrebne diskusije.
            sigpic

            Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

            U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
            Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

            Comment


            • Originally posted by Sandugp View Post
              A kada je to Ibra punio kao nenormalan gde god da je igrao?
              On cak ni kada je igrao u Ajaksu nije nesto preterano davao golova - odlican je prosek imao tipa gol na dva meca, ali nije to trpanje.
              On je trpao u Interu kada je Inter igrao bez konkurencije na Cizmi i nesto kasnije kada je bio pozajmljen Milanu. I trpao je okrutno u Francuskoj ligi u kojoj i btw i Baloteli trpa trenutno. Odlican je to igrac i golgeter: klasa, ALI igrac koji je u stanju da promasi masu stopostotnih sansi i igrac koji ima 35 godina. Ja necu reci nista negativno za njegove igre u Junajtedu cisto iz respekta prema odredjenim forumasima ovde. Ali na kraju sezone neka svi sami kazu da li je to bio pametan potez kluba (ako zanemarimo finansijsku stranu).
              Slazem se ajde moxda je preterano reci trpao,ol opet on je covek koji mnogo znaci ako ne daje golove na njemu su uvek igraci uzimoa je gde god je bio titule nije dzabe,realno sam je vukao jednu Svedsku na svim talmicenjima da nije njega nebi videli pola zavrsnisa SP i EP

              Takodje kazem da je sad slabiji iz razloga sto je stariji,(pa i Toti nije isti al igra po pola sata vec par sezona), ali i sto igra bez sredine terena

              Opet doveden za dzabe i ne moze on da bude krivac nije on doveden da bude nosilac tima vec neko drugi a on da dopuni,ja sam cak bio nezadovolja sto nije dovede jos neki spic,srednje klase,bas zbog godina ili povrede treba on da igra svaki mec po 90min tesko.

              Al zato i kazem da je prelazni rok uzasan a sve zbog cirkusa oko rozikastog,jos ako je tacno da je miki zbog njega doveden kastrofa to ne znam al deluje cudno ovo Miktarjanom
              Last edited by 61563; 23-10-16, 18:17.

              Comment


              • Originally posted by Avramovic View Post
                Šta mu je rekao , ne mogu da raspoznam nikako ?
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Originally posted by Lord Gangara View Post
                  Šta mu je rekao , ne mogu da raspoznam nikako ?
                  Lakse Gangaro s vinjakom, napisao iznad Avram

                  According to Sky Italia, Mou said it's just his opinion, but "u don't wind up crowd at 4-0. You do it at 1-0. It's humiliating."

                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Fiksni
                    Ne krivim ja njega ni najmanje. Zna se koga ja krivim u Junajtedu i koga ne mirisem nikako od igraca: Tatinog Sina i Cupavo Drvo.
                    A sto se generalno igre ekipe trener je osoba koja je najodgovornija i tu nema rasprave.
                    sigpic

                    Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                    U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                    Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                    Comment


                    • Originally posted by Sandugp View Post
                      Nemoj brate. Pusti ga ... vidis da nije normalan, kada se zalaufa za nesto ne staje. Samo bez upustanja u te nebitne i potpuno nepotrebne diskusije.
                      Sto se tice Pepa sa tobom i Sandugp dogovorili smo se u junu

                      Comment


                      • Originally posted by 61563 View Post
                        Sto se tice Pepa sa tobom i Sandugp dogovorili smo se u junu
                        Jos da se dogovoris i sa pobedom i da ne bude vise tih rasprava. Makar do juna
                        sigpic

                        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                        Comment


                        • PL je cudo, posle prva tri kola Junajted bio vidjen sampion. Posle derbija sa Sitijem, Siti postao sampion. Celsi posle poraza od Arsenala i Liverpula, maltene smenio Kontea, a sad su na bod od prvog mesta. Liverpul posle tri kola, izgledao kao midtable tim, a sad su pri vrhu. Spursi posle pobede nad Sitijem, postali glavni kandidati za titulu. Arsenal posle prvog kola zavrsio sezonu, i Wenger je out, sad su na deobi prvog mesta i Wenger je bog.


                          Vec sledece kolo svasta moze da se desi, ali od ovih 6ekipa svako moze da uzme titulu. A kakva je ova liga ni Lester nije u mnogo losoj poziciji, mada oni osvajaju LS nije im u interesu da ginu u PLu.

                          Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Aki i fiksni kad su bili bebe. Ne mogu da se zasite, nema šanse.

                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Fiksni
                              Ne krivim ja njega ni najmanje. Zna se koga ja krivim u Junajtedu i koga ne mirisem nikako od igraca: Tatinog Sina i Cupavo Drvo.
                              A sto se generalno igre ekipe trener je osoba koja je najodgovornija i tu nema rasprave.
                              Vec pisao gora oko toga i kritikovao Moua malopre na post AK47,kriv je zbog prelaznog roka,na sve je pristao da ispuni zivotnu zelju da vodi MU,i to je greska,moze da je ispravi amozda i nece videcemo,ja licno sem Ibre,DDG,Bajlija i Mate nijedan igrac nije za veliki MU i Runi od pre 3 god

                              Comment


                              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                                Lakse Gangaro s vinjakom, napisao iznad Avram

                                According to Sky Italia, Mou said it's just his opinion, but "u don't wind up crowd at 4-0. You do it at 1-0. It's humiliating."

                                Iskreno nešto mi ne deluje da mu je to rekao
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X