Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Sandugp View Post
    A ko je naslednik, tj ko je trenutni dja-vo?
    Aki Lanister Čoveče pa kad je bio onaj kviz u Filmovi i serije temi Aki je ladno bio Lanister

    Kako vidim otrovaće ga Kloparini i Murinjovi učenici , nemoj Aki nikako da se ženiš i ni slučajno da piješ vinjak iz zlatnog pehara ako budu stavili ispred tebe
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Ja vala vodja nisam

      Mene mozete lijepo zvati Littlefinger, to je uloga u kojoj se ugodno osjecam
      sigpic
      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

      Comment


      • Originally posted by Lord Gangara View Post
        Aki Lanister Čoveče pa kad je bio onaj kviz u Filmovi i serije temi Aki je ladno bio Lanister

        Kako vidim otrovaće ga Kloparini i Murinjovi učenici , nemoj Aki nikako da se ženiš i ni slučajno da piješ vinjak iz zlatnog pehara ako budu stavili ispred tebe
        Ha ha, zaci Arsenalovci su Lanisteri. Ako ga ovi otruju onda su Mancesterovi i Liverpulovi navijaci Belisi i Tireli.
        sigpic

        Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

        U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
        Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

        Comment


        • Originally posted by maliajnstajn View Post
          Ja vala vodja nisam

          Mene mozete lijepo zvati Littlefinger, to je uloga u kojoj se ugodno osjecam
          Možeš da budeš Dzofri ili da te pošaljemo Boltonu
          Originally posted by Vladan
          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
          :vinjaksmajli:

          Comment


          • Bogami, ni onaj mali Arin mu nije daleko.
            sigpic

            Comment


            • Mah Littlefinger, svi znaju ko sam i sta sam, a svi me trpe i govore ma to je samo on
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Jel može bez tih GOT poređenja, ne mogu da vas pratim.

                Comment


                • Originally posted by Reise View Post
                  Bogami, ni onaj mali Arin mu nije daleko.
                  U pravu si. Znaci Gang, gledaj sta vam vise pase, da budete Erini ili Lanisteri. Biraj..
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Originally posted by maliajnstajn View Post
                    Ja vala vodja nisam

                    Mene mozete lijepo zvati Littlefinger, to je uloga u kojoj se ugodno osjecam
                    Previse se eksponiras da bi bio Littlefinger.

                    Treba za pocetak da poradis na skromnosti koja je kod tebe u ogromnom deficitu.

                    Comment


                    • Originally posted by l1m4r View Post
                      Možeš da budeš Dzofri ili da te pošaljemo Boltonu
                      Ja sam u kvizu bio Bolton hahaha

                      Originally posted by Sandugp View Post
                      U pravu si. Znaci Gang, gledaj sta vam vise pase, da budete Erini ili Lanisteri. Biraj..
                      Mi smo stari Lanisteri bre imamo 200 miliona u banci nemoj da nateram Akija da ti pošalje finansijski izveštaj
                      Last edited by Lord Gangarić; 02-10-16, 19:36.
                      sigpic

                      #PRAVDA ZA BRAĆU

                      Comment


                      • Originally posted by Ricma View Post
                        Previse se eksponiras da bi bio Littlefinger.

                        Treba za pocetak da poradis na skromnosti koja je kod tebe u ogromnom deficitu.
                        Vazda sam ja bio ko moj brat Trump.

                        Always think yuge
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Eto, odabrao si pravog zivotnog uzora.

                          Comment


                          • Trumpo je najgenijalnija licnost ikada koja ce cistim podjebavanjem doci do najmocnije stolice na planeti zemlji. Plus je master persuader, ako nekoga interesuje analiza Trumpa, evo moje analize slobdno citajte

                            http://seadfoco.com/
                            sigpic
                            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                            Comment


                            • Jedan od razloga zašto mi je Barnli bio gotivna ekipa pre 2 godine je Ings

                              A ovi zlotvori iz Liverpula im drpili igrača da bi im igrao za rezevnu ekipu
                              "When people get hurt, they learn to hate… when people hurt others, they become hated and racked with guilt. But knowing that pain allows people to be kind. Pain allows people to grow… and how you grow is up to you"

                              Comment


                              • Hteli smo da oslabimo konkurenciju, al izgleda nam nije uspelo. Mada Ingsaghi postigao hat-trick cini mi se za u23 danas...

                                Послато са HTC One_M8 dual sim уз помоћ Тапатока
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X