Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League & SkyBet Championship 2016/17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ono juce nije bio penal ? Izgubio Rangel loptu, Firmino je uzeo, ovaj ga udario sa ledja, imao bi Firmino cist sut sa 5-6 metara da ga ovaj nije oborio, ne znam koji sport pratis...

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Onaj juce im je bio cist penal, kako to kazu iz udzbenika je skocio Firmino na vuglu.
      Ono juce je vise penal nego sto nije.

      A ono nad Ziruom je vise faul u napadu nego penal.

      Comment


      • Arsenal is new ManUTD
        sigpic

        #WengerOut

        “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

        Come on you Gunners!

        Comment


        • Ja uzivam u ovom hejtovanju, uzivam
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Pa to vama i jeste san

            Comment


            • Poklonjena pobeda, kao i protiv Southamptona sto je bila poklonjena, e sad koliko puta je Mancester Unitedu pod Fergusonom bilo poklonjenih penala pa nikom nista?

              Stvari se malo obrnule.
              Last edited by Tobdzija; 02-10-16, 19:15.
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • Jedan od retkih foruma gde zbog navijaca Arsenala, koji nikome nisu dragi, mozes da vidis navijace Liverpula i Junajteda na istoj strani.

                Comment


                • Originally posted by Ricma View Post
                  Jedan od retkih foruma gde zbog navijaca Arsenala, koji nikome nisu dragi, mozes da vidis navijace Liverpula i Junajteda na istoj strani.
                  Pa kad ovaj Aki nije normalan šta im radi Mislim da bi ga raščerečili da mogu majke mi moje
                  sigpic

                  #PRAVDA ZA BRAĆU

                  Comment


                  • Ja kada sam dosao na forum ti si bio vodja Arsenalovih navijaca, sve je krenulo naopako kada si morao da predas tu funkciju.

                    Comment


                    • Originally posted by Ser Gagi View Post
                      Pa to vama i jeste san
                      Pre će biti noćna mora.
                      sigpic

                      #WengerOut

                      “I really like Arsenal. But you, yes, you. Do you really like Arsenal? Or just Arsenal with trophies?”

                      Come on you Gunners!

                      Comment


                      • Firmino gurnut sa obe ruke a ostala 3 penala jos cistija. Atomski fudbal svaki mec, 5 zasluzenih pobeda, realan poraz od Barnlija, realan remi na Lejnu.

                        Siti i Liverpul imaju najmastovitije i nepredvidive igrace u situacijama 1 na 1, najvise vremena provode u protivnickom kaznenom i logicno je da ce imati najvise penala.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Prince View Post
                          Ako neko cuti kada se poklanjaju penali njegovoj ekipi, a osporava regularnost jednog diskutabilnog gola druge ekipe i pise onda o nekoj nepravdi, onda to svakako ima veze i treba uzeti u obzir prilikom ocene necije objektivnosti.
                          Koji su se to penalI poklonili? Tebi je ovo diskutabilan gol? Po svim pravilima ove igre ovaj gol je neregularan, da se bar moze reci da je diskutabilan.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by Ricma View Post
                            Ja kada sam dosao na forum ti si bio vodja Arsenalovih navijaca, sve je krenulo naopako kada si morao da predas tu funkciju.
                            Šta da se radi nisu svi naslednici dostojni vladavine
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Lord Gangara View Post
                              Šta da se radi nisu svi naslednici dostojni vladavine
                              Meni Aki kod vas dodje kao mali pali iz GOT-a..

                              Dzofri bracala..
                              Originally posted by Vladan
                              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                              :vinjaksmajli:

                              Comment


                              • Originally posted by Lord Gangara View Post
                                Šta da se radi nisu svi naslednici dostojni vladavine
                                A ko je naslednik, tj ko je trenutni dja-vo?
                                sigpic

                                Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                                U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                                Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                                Comment

                                Working...
                                X