Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dominacija se nastavlja, sledeci
    Cuj prvi maj

    Comment


    • Originally posted by asprilja View Post
      Dominacija se nastavlja, sledeci
      Stajem u red. Ne dajem datum rodjenja .
      sigpic

      Comment


      • Moze Kantona, ali sacekaces, nemam sad koncentracije. Nek se javi jos neko ako hoce, ili neka, pozeljno je da bude neka.
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Originally posted by asprilja View Post
          Moze Kantona, ali sacekaces, nemam sad koncentracije. Nek se javi jos neko ako hoce, ili neka, pozeljno je da bude neka.
          Samo ti lagano. Kad ti se obnovi bioenergija udri .
          sigpic

          Comment


          • Ajde nek se javi jos neko, pa da u kompletu odradim jos par analiza i da se povucem u penziju Jos danas sam tu, a sutra ko zna gde.
            Cuj prvi maj

            Comment


            • ASPRILJA-gotivim ga jer je prirodan!Ispravan i zna za prave ljudske vrijednosti...to je vidno i onaj ko to nije primjetio,nek se zapita Nikad nece biti u situaciji da bude potchinjen ili podlozan drugom uticaju ili slicno...svaka cast za vrhunsko djelovanje,druze Asprilja!


              ADIN voli da je sa svima lijepo i mislim da je ok momak.


              AK 47....NiMalo lijepo misjenje nemam za njega...


              BOJANA-Za Bojanu mogu da kazem da nije losa osoba,ALI da je podvodljiva i u vise navrata jaaaaaako subjektivna..to je sustinski recheno.Nece biti za svakog tu,ako neko ima problem,ako taj neko nije njoj drag,odnosno ako nije prisna sa datom osobom...To je lose.Generalno,nije losa osoba,ali neke korekcije su neophodne




              BLACK MAMBA--nikakko ne gotivim osobu sa ovim nickom....jednostavno,previse povrsna osobai cini mi se kao potpuno negativna...toliko.




              VULE89- taj lik je potpuno opusten i smiren,kratko i jasno uvjek istakne ono sto misli.....pozitivnost je njegova vrlina!




              GANGRENA-brate respect!! ;)




              DRAGOOON...covjek je apsolutno sve u pravu na temi komentatora,....vrlo inetligentan i decidan u svojim stavovima i sugestijama..u vise navrata sam ga nahvalio i evo u ovom postu da to zaokruzim..dragooon,pijemo pivo;)




              D-WADE-brat Delija uvjek korektan i fin,takodje pozitivan i objektivan!


              drDULE lik kooji malo pise ali uvjek kvalitetno i jako!


              INDIGO..indigo je ok momak,mozda i previse dobar i blag sto danas to nikako ne moze biti dobro,jer smo okruzeni maltene veoma mracnim osobama i sve je manje ljudi koji postuju i cijene ono sto je dobro zapravo....ok si momak brate;)


              KINGERIC -brate pametan si i ok momak,samo malo vise obrati paznju na detalje hehe....u sustini,postujem te i cijenim...




              LBJ...- ne slazem se sa njim,ali ama bas nikako! ali ga postujem i cijenim,jer uvjek ima svoje misljenje od kog nikad ne odstupa i vrlo je izricit u onome sto pise,i kao takav uvjek to plasira na jedan vrlo eksplicitan nacin...dobar lik!


              LJUBA90 uvjek dobro raspolozenja i decko koji uvjek stremi ka tome da sve bude bez kriznih situacija,znaci veseo i mnooogo pozitivan i dobar,ljubo;)




              MANDA...covjek je prepun sebe i od njega niko nije pametniji....nije los lik,ali mislim da je isuvishe pun sebe..necu da ulazim u to da li je to zbog mjesta na kom je ustvari,ali je on u fazonu tip koji mnoogo viche i da cesto nije realan i mnoogo subjektivan.




              MGS- moj komsija o kom imam veoma visoko misljenje! to je momak kog morate gotiviti jer drugacije to bi bio zlocin


              MISS POISON..draga i prijatna..vrlo suptilna vesela pozitivna i dobra osoba...gledao bi film s njom




              NEBOJSANS...brat zvezdas koji iako lud za Zvezdom kao i ja,ali mnogo je umjereniji od mene i objektivniji,ja znam da budem subjektivan kad je zvezda u pitanju,a on Ne.sto samo to govori koliko je Nebojsa dobar momak


              ROSSONERO to je covjek koji uvjek 'kocka' postove niJedan mu post nije prazan,vec uvjek ima neku esenciju respect!


              S NASH....mislim da zbog Liverpula ne moze da bude ok...nemam pojma,imam utisak da je nestabilna licnost.


              SEOSKI TERMINATOR ....flegma brate,odlican si lik...i mnoogo inteligentan, i volim da te procitam


              FANTA...hejter koji nikad ne pise iskreno i ispravno...znam za takodje neke s kojima se ne slazem povodom nekih stvari u PL ali opet su mi ok...ali ovaj je tu da samo kontrira i da ide u inat,sto je najjace bezobrazno i takvima nema mjesto na forumu,no dobro...to je to.Lika sam minusirao!


              FRASHMAN....podlozan i podvodljiv,ali zna da pise kvalitetno.




              ​T-MAC...ovaj covjek je jedna od najbojih osoba na forumu! Mnogo dobar brat koji zna kako i kad treba da reaguje za razliku tako od nekih..Covjek sa samo takvim razumijevanjem i ovakvog covjeka nista ne moze da promjeni,ne znam koje pare ni nista slicno,vjerujte mi;)
              Vjerovatno sam jos neke izostavio,al nek mi ne zamjere,zaista nisam mogao bas svih da se sjetim....
              pojedinima se izvinjavam na iskrenosti,ali ja sam jedan transparentan tip koji voli da kaze ono sto i misli


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                MISS POISON..draga i prijatna..vrlo suptilna vesela pozitivna i dobra osoba...gledao bi film s njom
                Jao, hvala! Samo mi reci je l' ova suptilnost u pozitivnom ili negativnom smislu?
                Mistakes make us who we are.

                Comment


                • Hahahah Duka legendo, gledao bih film sa njom, to bre sarmeru ! Hvala i za ove pohvale na moju adresu !
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by Duka View Post


                    AK 47....NiMalo lijepo misjenje nemam za njega...


                    BOJANA-Za Bojanu mogu da kazem da nije losa osoba,ALI da je podvodljiva i u vise navrata jaaaaaako subjektivna..to je sustinski recheno.Nece biti za svakog tu,ako neko ima problem,ako taj neko nije njoj drag,odnosno ako nije prisna sa datom osobom...To je lose.Generalno,nije losa osoba,ali neke korekcije su neophodne


                    MANDA...covjek je prepun sebe i od njega niko nije pametniji....nije los lik,ali mislim da je isuvishe pun sebe..necu da ulazim u to da li je to zbog mjesta na kom je ustvari,ali je on u fazonu tip koji mnoogo viche i da cesto nije realan i mnoogo subjektivan.

                    MGS- moj komsija o kom imam veoma visoko misljenje! to je momak kog morate gotiviti jer drugacije to bi bio zlocin

                    Duka, slazem se sa Vama, u vecini ocjena. Pogotovo u ocjeni sebe. Mislim da jos nisam naisao na osobu koja mene ne postuje i gotivi. To je neka energija koja koja bi mogla mozda da dobije i svoje mjesto u fizici.

                    AK47 nije cvijecka, ali SIGURNO ima dovoljno kvalitetnih osobina da dobije bar prelaznu ocjenu kod Vas. Kod mene ne dolazi u pitanje njegov dignitet, sto god znacila ova rijec. Cuo sam je na TV-u.

                    Bojanu si posteno ishvalio.

                    O mandi nisam stekao utisak kakav ste Vi. Ne djeluje mi toliko bucno i drcno. Bar je u mom slucaju bio tih. Bas tih. Da ne kazem da je bilo malo prpice...

                    Hvala lepo <3

                    Comment


                    • Ja cu predvece Kantonu da analiziram, voleo bih jos AK, Bojanu i jos jednu, dve osobe za kraj, pa da se ispisem i zakljucam ovu temu. Samo cekam saglasnost Kalasnjikova i Bojane. Razmisljao sam i sebe da analiziram, ali to bi bilo nekako jadno
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by Duka View Post
                        S NASH....mislim da zbog Liverpula ne moze da bude ok...nemam pojma,imam utisak da je nestabilna licnost.
                        Nestabilan svakako nisam a ako gledas po timovima da li je neko ok ili ne zapitaj se. Ja mozda ne mogu biti ok iz nekih drugih razloga, kurcevit sam na primer pa to mnogima smeta ali timovi za koje ljudi navijaju nemaju nikakve veze sa njima kao osobama.
                        sigpic

                        Comment


                        • Treba ocekivati neku reakciju od moderatora...

                          Comment


                          • Originally posted by M_G_S View Post
                            AK47 nije cvijecka, ali SIGURNO ima dovoljno kvalitetnih osobina da dobije bar prelaznu ocjenu kod Vas. Kod mene ne dolazi u pitanje njegov dignitet, sto god znacila ova rijec. Cuo sam je na TV-u.
                            Hahahaha, koji si ti kralj E sad, ne znam da li se zezas ili stvarno mislis Uglavnom, eto za sve koji ne znaju, dignitet znaci ugled, dostojanstvo
                            Mistakes make us who we are.

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Treba ocekivati neku reakciju od moderatora...
                              Sada ce da padaju banovi, nema zezanja sa vlascu.

                              Comment


                              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                                Sada ce da padaju banovi, nema zezanja sa vlascu.
                                Uuu, sto ste opasni
                                Mistakes make us who we are.

                                Comment

                                Working...
                                X