Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Piše mali Perica pismo Deda Mrazu:
    - Dragi deda, molim te, pošalji mi za Novu godinu seku!
    Odgovara Deda Mraz:
    - Nema problema, ali prvo ti meni pošalji mamu!


    Mogo je i gore da me opise zemljak, al sta ces kad ja nemam nista bolje misljenje o njemu.


    Mumi, ne smaraj za Vejda i budi malo originalniji.Smorio si ceo forum sa Tinche.xD
    Joj,hteo sam dislike,a ne like.

    Sta kazes to?
    Ja,Mumi i Indigo smo dovoljni,dok smo mi na ovom forumu i Tinche ce biti.

    P.S. Nebojsa,odlicno!
    Vidim cak si i Slasha nasao.
    Last edited by Black Mamba 24; 25-11-11, 13:57.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Maric91 View Post
      Mumi, ne smaraj za Vejda i budi malo originalniji.Smorio si ceo forum sa Tinche.xD
      Opet me komentarises, a fino sam ti rekao da to ne cinis. Ne javljaj se ti koji ne znas podnijeti salu, vec odmah napadas Nebojsu ccc... Ja cu smarati koliko ja hocu, i originalniji sam od tebe!

      @Mamba

      Evo dao sam ja dislike, ne brini se...
      Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

      Comment


      • Opet vas dvojica-trojica


        Nebojša originalno i simpatično...
        Nego ajd' života ti da odradimo onaj Istorijat... OI će početi i završiti se, pre vremena...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Ovaj rivalitet postoji vec neko vreme.
          Bosanci(JC, mumi i mamba) su se okrenuli protiv mene i zbog njih sam napustio jednu temu, a izgleda cu morati i ovu.
          Kad izgleda nema ko da me podrzava, napusticu i ovu temu.


          Edit:Nista videli moj poslednji post u ovoj temi.xD
          Last edited by Ricma; 25-11-11, 14:53.

          Comment


          • Dok smo nas trojica na forumu svi ce znati koliko je Tinche talentovana, kakav raspon glasa ima i gde je nastupala, imam i slike sa koncerta kada smo bili nas 4. Fantasticne su.
            Hteli su da nas placaju ljudi iz njenog menadzmenta za reklamiranje ali mi smo to odbili jer smo fanovi do koske i sve to sto radimo mi radimo kako bi ljudi stekli uvid u njen talenat i ogroman ulozen trud!
            Tinche FTW
            There's something wrong with me chemically
            Something wrong with me inherently
            The wrong mix in the wrong genes
            I reached the wrong ends by the wrong means
            It was the wrong plan
            In the wrong hands
            With the wrong theory for the wrong man
            The wrong lies, on the wrong vibes
            The wrong questions with the wrong replies

            Comment


            • Svi me zaboravise...

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Mene si omasio. Uz moj nick treba da ide-
                Dokazao si sinoc da treba da ide i ovaj, o svemocni sveznajuci poznavatelju NFLa. Drago mi je da opet pratis, eto jedan nas mali doprinos covecanstvu A ako mislis da si cool, onda nisi, fora je da te zabole.

                A vi ostali pripazite na ponasanje. I ne dirajte mi zemljaka, ipak je covek u godinama, nije red da ne dozivi stotu

                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • Ma zabole me

                  Comment


                  • E onda dobijes i drugi smiley
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      E onda dobijes i drugi smiley
                      Ako ti mislis da treba...

                      Comment


                      • Originally posted by Dusan View Post
                        Svi me zaboravise...
                        Nas niko ne voli
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Originally posted by Dusan View Post
                          Svi me zaboravise...
                          Duke,ide pivo


                          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                          sigpic

                          Comment


                          • Da i ja napisem ovo,posto par ljudi insistira

                            I da krenem

                            Troje ljudi koje znam dugo...
                            Vladan-Prvi covjek kojeg sam upoznao na forumu,i mozda glavni krivac sto sam i ostao na forumu ovoliko dugo,navija za parvi klub,i sto bi se reklo covjek za primjer I vazda gubi u tenisu od mene

                            BojanaBG-Veoma opasna,sta kaze tako i bude ,naravno salim se,dobra je Boki samo joj ne diraj Feda i miran si ;)

                            T-Mac-Covjek koji brutalno iskren,a to se cijeni,naravno zagrizena delija,i velika legenda i VELIKI COVJEK(velikim slovima zna on zasto ).



                            Sajt admin
                            admin-Fukara kakve nema,mada nije los ima i gorih


                            Upravni odbor foruma
                            Joe Cole 10-Covjek je na prvi pogled opasan igrac,ali kada ga upoznas vidis da je miran i pitom,inace moja desna ruka i amajlija,jedino mu je greska sto navija za pogresan klub,ali ima vremena ukapirace

                            D-Wade-Wada,dzet-set NS,nema boljeg i kulturnijeg covjeka na forumu,sada je postao akademski gradjanin,pa je jos kulturni i vazni

                            S-Nash-Doktor za fudbal,ne vrijedi ulaziti u diskusiju,jer si odmah donji,vazan saradnik na fudbalskom pdf,sporimo se oko anketa vazda xD Naravno pogresan klub,on nece nikad shvatiti da je pogresan

                            Ljuba90-U pocetku nisam znao ko je,a ni sta je taj covjek,a onda sam ga upoznao,i sada znam

                            Dacha-Ja se i danas pitam u vezi njega jedno pitanje,da li je on djete u tjelu odraslog covjeka,ili odrasli covjek u tjelu djeteta,vjerovatno mi to nikad nece biti jasno

                            Majabl-Neki dan sam saznao da ovo bl treba mjenjati,necu razumjeti sto napusti tako fin grad na Vrbasu



                            Izvrsni odbor foruma
                            Black Mamba 24-Mamba mali deckic iz Doboja,od kako je pobjegao u Bg na studije,pokusava da zatre trag i sve dokaze da je iz tog gradica Zezam se naravno za Doboj u vatru ide,velika legenda i komsija iz Doboja Mana navija za omanji klubcic kao JC.

                            Ak47-Jedini covjek sa kojim ne mogu izaci na kraj,evo priznajem javno,vazda je dva koraka ispred mene,ali sreca pokvario mu se komp,pa sam se odmorio od njega,ali vratio se

                            Bice-Najmladji saradnik,ali veliki profesionalac,drzi Fudbalku ligu godinama u nazad,a sada se latio i teniske lige,dosao je tamo kao vatrogasac i ubrzo rjesio sve probleme ;)

                            Krle-Medju prvim saradnicima na fudbalkom pdf,fantasticno ponzavanje fudbala,naravno Internacionale na prvom mjestu

                            Dale-Doktor za kladionicu u ovih par godina sam se nagledao sta taj decko iz Sarajeva radi,znaci samo cu reci njemu pogoditi prelaz iz 1u2 je nista,to je dovoljno,i covjek za primjer u svakom pogledu!

                            Liverpool FC-Od pocetka je tu,prati hokej,i jedan od perspektivni mladi sudija.

                            NebojsaNS-Veliki profesionalac,mnogi bi se na njega mogli ugledati,da ne nabrajma koji(potrajalo bi ),covjek odradjuje svoj posao,i radi strasan posao na svom pdf.




                            Obicini raja raju
                            tata Mumi-Mali deckic iz malog gradica xD,navija za mali vjestacki klub Svako jutro me maltretira,zna on radi cega,otkako se mamba otisnuo na "studije",postao je glavni baja u gradu

                            Maric91-Prije jedno pola godine kada sam ispitivao javnjo mjenje na forumu,saznao sam jedan podatak kojeg je Marica digao u nebesa u mojim ocima. Sve najbolje o covjeku navija za najveci klub u Engleskoj,legenda i sve naj naj...

                            Gangrena-Zagrizneni Arsenalovac,imao sam problema sa njim,vodio sam duge pregovore sa njim zna on radi cega,neponovilo se,iscrpili su i mene i njega ,inace ljudska velicina i jedan od glavnih clanova na fudbalksom pdf.;)

                            Rossonero-Doktor za kladionicu,cuda radi,pored Daleta moj glavni saradnik na tom polju,a vodimo bitku i na drugom polju u Fudbalskoj H2H ligi,imamo jedan cilj da budemo bolji samo od jednog tima ,i bicemo bolji.

                            LANee-Ovog covjeka znam isto mnogo vremena,ali sa Tennis Elbowa,legenda od covjeka,sve najbolje,samo ima jedan problemcic,igrali smo na destine puta godinama u nazad i vazda je isti ishod,ja sam donji

                            ClayWarrior-Najbolji poznavalac tenisa,bez premca,sve to drzi u malom dzepu,i vazda mi pomaze oko kladze

                            FC Nadal-Jedan od zagrzeni navijaca Rafe na forumu,i njega znam godinama od pocetka,igrali smo vazne utakmice Hax,jedan od najtaletovanih napadaca u toj igrici cuda rad

                            danijelkr-Velki navijac FC Srajeva,i radi fantastican posao na fudbalskom PDF,sto bi se reklo pravi VIP-ovac,za primjer drugim.

                            Dusan-Popravio se u zadnje vrijeme postao ozbiljan forumas,bice nesto od njega ipak,pomaze u vodjenju fudbalke lige.

                            Miko-Sugradjanin u BL,prati sve zive i nezive sportove,ukrstamo koplja u Tenis Elbow cesto.

                            miloolja-Vrsni poznavalac fudbala i vjerni navijac Djavola

                            LBJmvpFORlife-Italijanski drzavljanin,covjek uziva i vazdize italijnski fudbal,onda zagrizeni grobar,sve zna o fudbalu i sportu vec 100-godina u njemu je,i fukara je kakve nema,a sa jos jednom fukarom zvanom Branislav,cini tim Lebron u H2H ligi,i taj ce tim biti ponizen i porazen,samo nisu svjesni jos

                            tuta bugarin-Covjek je bez premca i iznad svih,nema dalje!

                            Vule_89-Covjek zvani dojava,vazda ih ganja,a one bjeze od njega
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Sto nas nahvali ovaj, ispadosmo ozbiljan forum.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by manda View Post
                                Rossonero-Doktor za kladionicu,cuda radi,pored Daleta moj glavni saradnik na tom polju,a vodimo bitku i na drugom polju u Fudbalskoj H2H ligi,imamo jedan cilj da budemo bolji samo od jednog tima ,i bicemo bolji.
                                Ovo zbilja?? Jos nisam srio osobu koja je veci manimejker od mene. Tu je i iskustvo, godinama "plaćana skola"... Nema veze. Mozda si u pravu. Ionako tek planiram da po novoj godini krenem s pravim dobicima. Do sad je to sve sitno bilo...

                                Evo moji "favoriti".

                                Filip ----- Odlican momak. A ja ne ocjenjujem olako ljude. Steta sto ne postuje vise, jer ima sto da napise.

                                Aca95 ----- Veoma kvalitetan predstavnik mladjih narastaja.

                                Alek ----- Veoma iskren i duhovit tip. Sve pohvale.

                                Barbarian ----- "Brat po oruzju."

                                N1ghTmneP ----- Odavno nije postovao, ali stvarno steta. Top kvalitet covjeka.

                                Hayate.33 ----- Izuzetno cijenim njegovo misljenje. Osjeca se velika doza umjerenosti u njegovim postovima.

                                Shpageti ----- Sto god napisao, tesko da bi bilo dovoljno kvalitetno za ovu ljudinu.

                                Pokusao sam da izdvojim ljude koji su ostavili neki krajnje pozitivan utisak na mene. Mozda sam nekoga i zaboravio, ali nadam se da nema ljutnje.

                                Comment

                                Working...
                                X