Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by asprilja View Post
    GANGRENA- Osoba koja mnogo voli sport, sve taj prati. Ima osecaj da bi bio nevidjeno dobar trener. Mnogo se nervira zbog timova za koje navija, retko sta ga moze iznervirati kao kad je njegov tim bio puno bolji od protivnika i nije uspeo da pobedi. Poraz u bitnom mecu ga boli danima, kad mu bitan mec izgubi tim, ima osecaj da on licno nikada nece preboleti taj poraz. Voli dobro da se najede i da popije koju. Dobar je decko, zeli pozitivnu atmosferu ali cesto ulazi u rasprave. Sluza lepu muziku, neki pop, mada se ne opterecuje vrstom muzike, nema neke predrasude. Voli humor, zna da se nasmeje. Voli i kladionicu, to je nesto sto ga izbacuje iz takta, zbog nje psuje ko kocijas, urla, to mu pomuti um na neko vreme. Inace je druzeljubljiv, zagotivi brzo coveka, sve u svemu dobar decko, dobar covek sa viskom energije koju treba da kanalise kroz neke druge stvari.
    Al si ga pogodio svaka ti cast
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Drago mi je Gangrena ;) Danas samo analiza pripadnica lepseg pola, ako je uopste ostala jos koja Mozete da se javite i ako ste musko, pa ako ne bude bilo posla, ubacicemo vas negde. Cim stop.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Asprilja - zlocinacki um xD
        sigpic

        Comment


        • Meni ste svi dobri,nemam problema ni sa jednim clanom...

          Comment


          • Asprilja brate pijem u to ime
            Piper sta je smijesno?..ako budes umio da objasnis uopste,bicu ti zahvalan;)


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • Asprilja sta treba da ti kazem, da me svemocno procitas?

              Comment


              • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                Asprilja sta treba da ti kazem, da me svemocno procitas?
                Nista Datum rodjenja i vrijeme (mada ne znam je li to bitno)
                Mistakes make us who we are.

                Comment


                • 10.08.1989 A u koliko sam se rodio, ne bih znao da ti kazem.

                  Comment


                  • Nista Seoski, sa zadovoljstvom cu. Samo malo da se odmorim, popodne si analiziran ;)

                    edit: Ma nije bitan ni datum, nono.
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Vazi, zeljno iscekujem da vidim ko sam.

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Nista Seoski, sa zadovoljstvom cu. Samo malo da se odmorim, popodne si analiziran ;)

                        edit: Ma nije bitan ni datum, nono.
                        eehehe...do tad ..za koji trenutak cu ja da iznesem par misljenja


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Duka View Post
                          eehehe...do tad ..za koji trenutak cu ja da iznesem par misljenja
                          I od mene ocekujte za koji dan
                          Mistakes make us who we are.

                          Comment


                          • Duka, Misice, mojne da mi se mesate u posao. Cutite tu i gledajte
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • SEOSKI TERMINATOR- Istrazivackog duha. Voli da polemise, da raspravlja ali civilizovano uz argumente. Neke stvari ga izbace iz takta, tada je malo grublji ali ne zeli da vredja. Kada se u drustvu vodi neka tema o kojoj on ima misljenje, ne moze da se drzi po strani, jednostavno mora da se ukljuci. Voli da ostvaruje nova poznanstva, komunikativan je, gotivi inteligentne ljude, dok one manje inteligentne izbegava. Voli da eksperimentise, probao bi ili je probao travu, nema nikakve predrasude prema tome. Liberalan je, sirokih shvatanja. Opusten je, voli i da se zeza, voli humor. Slusa neki strani rok, metal, voli i elektronsku muziku. Nije u fazonu da glumi svalera, lako se zaljubi, sanja da upozna inteligentnu devojku, lepog izgleda, mnogo informisanu i da sa njom bude do kraja zivota. Nije iz fazona da nadje manje pametnu devojku od njega da bi bio dominantan u vezi. Za kompromis je. Voli da cita. Ne voli lake devojke, ima predrasude sto se tice toga. Sve u svemu mnogo dobra osoba, dobar covek, pravedan.
                              Cuj prvi maj

                              Comment


                              • Do jaja, do jaja. ;) Ovo me podseca na jedan psiholoski test jos davno radjen.

                                Comment

                                Working...
                                X