Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Shardonnay View Post
    Dominacija iz senke, bas prikladan tip izlaska za ovakav dan. A u totalnu dominaciju idemo znas vec gde ;) cek da ti dam datum, 16.10. u 15.10
    Lagana dominacija je pala uz kaficu i voznju, a za surovu dominaciju smo se dogovorili Shardi ;) Evo za 10 minuta krecem tebe, Nesha i Gangrenu da analiziram. Ne znam oce li i Duka ?
    Cuj prvi maj

    Comment


    • S.NASH- Zreo decko za svoje godine, kul lik koji voli da raspravlja, terace do kraja u oblastima koje poznaje, neces moci da ga ubedis u suprotno ni batinama. Decko koji ne da na sebe, zna i da uvredi ali je u sustini dobre duse. Ne da odmah da covek dopre do njega, nepoverljiv je, stavlja barikadu ko Jarinje ali je veoma oran za druzenje kad ispipa da je taj covek ok. Ima visoke kriterijume, prihvata skroz samo ljude koji su mu skoro skroz slicni. Ima visak adrenalina, ne prihvata poraz, ima pobednicki mentalitet. Ima i neznu stranu ali je potiskuje, voli da drzi nivo, ne otvara se tako lako. Ponekad se prema nekome lose postavi, pa se preispita i shvati da je pogresio. Ponos mu uglavnom ne da da se otvori. Tvrdoglav je za medalju. Nema nista protiv zestokih momaka, nije iz fazona samo dobri momci. Sebe je ponekad zamisljao u toj ulozi ali je posle shvatio da nije on za to. Neodlucan je sto se tice devojaka, cas sebe vidi kao lika koji menja mnogo riba, cas sebe vidi kao decka koji je zaljubljen u jednu, ne zna sta mu je bolje. Posto je nepoverljiv, sumnja u devojke, uglavnom ih sve svrstava u isti kos. Voli drustvo ali voli i sam da bleji i gleda sport. Raznovrstan je decko, ponekad ima neku masku koja je vec navikla da mu je na licu ali prema iskrenim prijateljima zna da je skine, a posto je mlad skinuce se ona vremenom. Sve u svemu dobar covek, kul lik, rado bih zablejao sa S. Nashom.

      Shardonnay- Svestrana devojka, sve je zanima, sve bi ona da zna ali ne gura nos u tudje stvari i ne zalazi u tudju intimu. Ima visak muskih hormona ali je dama u dusi i tako se nosi. Razocarala se u ljubav, imala je lose iskustvo ili su joj neke drugarice dozivele lose iskustvo pa stavlja oklop u kontaktu sa muskarcima. Na trenutak se prepusti, pa kad oseti da se vezala malo, da bi se mogla zaljubiti, malo se distancira, pa se opet otvori i tako u krug. Voli da igra igrice u musko-zenskim odnosima, ne dozvoljava da bude inferiorna, plasi se da ne ispadne klasicno zensko koje se nista ne pita i koju vodi srce a ne razum. Mada u dubini duse zeli muskarca koji je glava i koji kada lupi sakom o sto, to je to. Naravno taj muskarac mora da prodje kroz sito i reseto, kroz stotine njenih igrica, da joj pokaze da je voli, da je razume, da prodje dosta vremena, pa ce onda dobiti dozvolu za to. Voli izlaske sa drugaricama, zenski izlazak joj je jedna od omiljenih stvari ali ne izlazi po svaku cenu, ako ima obaveze, prvo ce temeljno da ih resi, pa ce posle da izadje. Trudi se u zivotu, radna je, vredna, radi na sebi, voli lepo da izgleda, lepo da se obuce, voli da je unikatna. Voli i da raspravi, civilizovano uz argumente, mada kad vidi da je sagovornik malo bezobrazan ili da ne prihvata argumente, to je izbaci iz takta, to joj je stvar koja je najvise iznervira, reagovace burnije tada ali pazice opet da ne oda utisak prostakuse nece da psuje i vredja, iako bi mu svasta rekla. Voli vesele ljude, pozitivne, ne voli namrstene likove koji ne znaju da se nasmeju i koji su stalno ozbiljni. Ne voli do kraja da se otvara ni najboljim drugaricama, uvek ima neke svoje tajne, ali je orna i rado cuje problem svake drugarice i posavetuje je iskreno i od srca. Voli muskarce koji su svoji, koji imaju svoj stav, koji su pozitivni, veseli, oce musko da bude mangup, da je sposoban, da zna da zaradi, ne treba joj mamin i tatin sincic koji je par godina na birou i zivi pod roditeljskim krovom i zica od njih pare da je izvede na veceru. Voli da eksperimentise u svim stvarima. Neke stvari bi probala ali je strah, a i pazi na svoj ugled. Obozava olimpijadu, haljine, more, sunce, plazu, razne specijalitete da proba, da kupuje i prima poklone, ceni i male znake paznje. Voli da cuje pohvalu na svoj racun, to joj dodatno nahrani ego, koji je svakako dovoljno nahranjen. Prema pravim prijateljima je prijatelj do koske, sve ce da uradi za njih, cak ni ne ocekuje toliko, koliko je spremna da uradi. Druzeljubljiva je, lako ostvaruje nova poznanstva ali tesko nova prijateljstva. Ne zaboravlja stare drugarice. Super devojka, zanimljiva, dobre duse, dobra osoba, privilegija je biti prijatelj od Shardonnay.

      Sad cu Duku i Gangrenu, samo da skuvam caj.
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Da mogu da postavim milion smajlica koji se klanjaju, postavila bih. Duboko, ali duboko sam impresionirana.
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Bas mi je drago da sam te fino analizirao Shardy
          Cuj prvi maj

          Comment


          • Originally posted by Shardonnay View Post
            Da mogu da postavim milion smajlica koji se klanjaju, postavila bih. Duboko, ali duboko sam impresionirana.
            Ma on nas poznaje bolje od clanova nasih porodica
            Bruka, ali bruka...
            Bas sada gledam, znam da si rekla da nece napisati par recenica o tebi, a on nam napisa kompletnu biografiju
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Originally posted by asprilja View Post
              S.NASH- Zreo decko za svoje godine, kul lik koji voli da raspravlja, terace do kraja u oblastima koje poznaje, neces moci da ga ubedis u suprotno ni batinama. Decko koji ne da na sebe, zna i da uvredi ali je u sustini dobre duse. Ne da odmah da covek dopre do njega, nepoverljiv je, stavlja barikadu ko Jarinje ali je veoma oran za druzenje kad ispipa da je taj covek ok. Ima visoke kriterijume, prihvata skroz samo ljude koji su mu skoro skroz slicni. Ima visak adrenalina, ne prihvata poraz, ima pobednicki mentalitet. Ima i neznu stranu ali je potiskuje, voli da drzi nivo, ne otvara se tako lako. Ponekad se prema nekome lose postavi, pa se preispita i shvati da je pogresio. Ponos mu uglavnom ne da da se otvori. Tvrdoglav je za medalju. Nema nista protiv zestokih momaka, nije iz fazona samo dobri momci. Sebe je ponekad zamisljao u toj ulozi ali je posle shvatio da nije on za to. Neodlucan je sto se tice devojaka, cas sebe vidi kao lika koji menja mnogo riba, cas sebe vidi kao decka koji je zaljubljen u jednu, ne zna sta mu je bolje. Posto je nepoverljiv, sumnja u devojke, uglavnom ih sve svrstava u isti kos. Voli drustvo ali voli i sam da bleji i gleda sport. Raznovrstan je decko, ponekad ima neku masku koja je vec navikla da mu je na licu ali prema iskrenim prijateljima zna da je skine, a posto je mlad skinuce se ona vremenom. Sve u svemu dobar covek, kul lik, rado bih zablejao sa S. Nashom.
              Sve tacno osim bolda koji je skroz pogresan.
              sigpic

              Comment


              • Ma sta ti uopste znas Zezam se, prosao sam i tebe, cuti tu ko da je bitno ovih 10 posto ;)
                Cuj prvi maj

                Comment


                • @S-Nash
                  Pogotovo ovaj dio:

                  Originally posted by asprilja View Post
                  Neodlucan je sto se tice devojaka, cas sebe vidi kao lika koji menja mnogo riba, cas sebe vidi kao decka koji je zaljubljen u jednu, ne zna sta mu je bolje.
                  Mistakes make us who we are.

                  Comment


                  • pa dobro nash vecinu je pogodio
                    www.balkansimracing.com/forum

                    Real cars. Real racing. Dobrodosli

                    Comment


                    • Sad pucam Gangrenu i Duku.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post

                        ROSONERO- Voli da izlazi i da pije, da zivi boemski. Igra kladionicu, sve sto pogodi popije i opet uplati nesto. Voli i da stavlja vece uloge, opterecen je kladionicom, zna da moze da zivi od toga samo kada bi igrao singlove pametno, kad ne bi srljao ali ne moze on, povuce ga strast i non stop igra, kad gubi, vadi se. Slusa neku laganu muziku, ritmicnu, muske vokale preferira. Romantican je decko, sklon zaljubljivanju. Sve u svemu, prosecan tip, sa povecanom dozom adrenalina ali koliko-toliko kontrolise taj adrenalin. Pozitivnog i vedrog je duha, dosta stvari ga nasmeje, dosta viceva mu je smesno, dosta fora mu je smesno, dosta klipova mu je smesno, nema onu blokadu, e ovo je sranje, nego se opusti i smeje se. Sve u svemu dobar drugar i dobra osoba.

                        Ja jos ovo citam i cudim se

                        Ne znam nemam rijeci.

                        Comment


                        • GANGRENA- Osoba koja mnogo voli sport, sve taj prati. Ima osecaj da bi bio nevidjeno dobar trener. Mnogo se nervira zbog timova za koje navija, retko sta ga moze iznervirati kao kad je njegov tim bio puno bolji od protivnika i nije uspeo da pobedi. Poraz u bitnom mecu ga boli danima, kad mu bitan mec izgubi tim, ima osecaj da on licno nikada nece preboleti taj poraz. Voli dobro da se najede i da popije koju. Dobar je decko, zeli pozitivnu atmosferu ali cesto ulazi u rasprave. Sluza lepu muziku, neki pop, mada se ne opterecuje vrstom muzike, nema neke predrasude. Voli humor, zna da se nasmeje. Voli i kladionicu, to je nesto sto ga izbacuje iz takta, zbog nje psuje ko kocijas, urla, to mu pomuti um na neko vreme. Inace je druzeljubljiv, zagotivi brzo coveka, sve u svemu dobar decko, dobar covek sa viskom energije koju treba da kanalise kroz neke druge stvari.

                          DUKA- Duka, nervozan decko, jako prijatan po prirodi, komunikativan ali nervozan, dosta nervozan. Cak ga i sitnice izbacuju iz takta i spreman je stalno da pominje to sto ga nervira. Kad misli da je u pravu ide i glavom kroz zid, 1 na 100, ne odustaje, ma nema apsolutno nikakve sanse da ga nateras da promeni misljenje. Nerviraju ga pojedini sportisti, izuzetno ga nerviraju pojedini ljudi, previse dozvoljava sebi da se nervira. Inace je vedar i raspolozen ali dozvoljava da konstantno neka nervoza ispliva kod njega. Njemu kada je sve lepo on se zabrine i nadje nesto da ga iznervira. Kad zagotivi nekoga to je to, taj je njegov covek za citav zivot. Problem mu je sto nekada pristupa stvarima, eee ajde da vidim sta ovde ne valja, umesto eee ajde da vidim sta ovde valja. Malo je nesto negativan u poslednje vreme ali je cudo jer je pozitivan lik po prirodi. Voli sa drustvom da pije pivo i gleda utakmice, to mu je omiljena stvar. Sve u svemu Duka je jedan previse emotivan decko ali mnogo dobar covek i pravi prijatelj.
                          Cuj prvi maj

                          Comment


                          • hahahha brate u pravu si 90%....iznervira me podmuklost i dvostruke licnosti,pa kad vidim da je neko losh tada reagujem...


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Duka View Post
                              hahahha brate u pravu si 90%....iznervira me podmuklost i dvostruke licnosti,pa kad vidim da je neko losh tada reagujem...
                              ahahahahhhahhaahhah
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Drago mi je da sam i tebe prosao Dukara. Niz se nastavlja, dominacija traje Jedino je sa Neshom bilo tesno, on je smanjio na 2:1 i napadao, napadao, nekako smo se odbranili. Ovi ostali, 2,3,4,5:0
                                Cuj prvi maj

                                Comment

                                Working...
                                X