Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da nastavimo u zapocetom ritmu...

    Pablo

    Devojka zbog koje mi je 1. maj dobio novo znacenje (tad sam se uclanio )... Prva osoba kojoj se svidelo nesto sto sam ja napisao dovoljno da mi da malo reputacije (sama reputacija uopste nije bila poenta, vec neki vid podrske, kako sam ubrzo potom skontao) i prva osoba koju sam upoznao sa ovog foruma. Jedna je od onih ljudi sa kojima prosto "kliknete" posle 5 minuta, tu spadaju jos neki odavde, ali Pablo je ipak druga prica... Nebrojano smo pesama "otpevali" u grupi, podelili ljubavne "jade" (sa dobrim razlozima su pod navodnicima), tesili se (zbog jednog, pa, od pre mesec dana dvojice Italijana) gledajuci trke, pritom smejuci se kao dva ludaka... Nisam siguran zasto sam napisao ono "kao", ali sad me mrzi da brisem. Sto se MotoGPa tice, tu smo na istom, dok je za F1 druga prica, ali ne prati ona to dovoljno, pa cu joj oprostiti, pod uticajem je... Vrlo je hrabra, ali cini mi se da nije ni svesna koliko... Ukratko, zbog nje nikad necu zaliti sto sam se ovde uclanio! I mada ona to zna, saljem joj jedan VEEEEEEEEEELIKI

    Sad deset mesta prazno...
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -
    -

    MotoGP bratstvo

    vesna8.11

    Do ne tako skoro moderator gore navedenog dela, otisla je, zbog cega su mnogi, nepotrebno je reci da u tu grupu i sam spadam, tuzni... Sjajna osoba, veliki poznavalac ljudske psihe i veciti optimista sto se tice moci jednostavnog razgovora. Sve se moze resiti razgovorom, ako nju pitate; video sam to na delu i, iako ranije nisam bio tog misljenja, sada jesam. Ipak, preduslov je spremnost obe strane za taj razgovor, sto je uglavnom ispunjeno... Nadam se da ce ovo procitati i da ce odluciti da se vrati, nedostaje mnogima... za nju... Jedino mi je zao sto nisam imao tu cast da je upoznam.

    Sofronije

    General Sofornije, skroz gotivan lik, drago mi je svaki put kad ga vidim, sto i nije toliko cesto koliko bih voleo, ali takav je zivot... Mnogo voli da se igra i mnogo mrzi da gubi, narocito u Kaladontu...

    Culi

    Culi ima tu divnu osobinu da na tako jednostavan, a tako efikasan nacin, podseti ljude na jednu cinjenicu - jedan je Rossi. Lose je to sto je i mene morao da podseca na to, jer, umem da se zanesem i zaboravim na neke cinjenice... Praktikuje jednu urbanu umetnost, sto je (za mene) kao slag na torti za jednu takvu ljudinu!

    Hayate.33

    E, Hayate, jednom ga videh, i bi to premalo... Nadam se samo da ne trazi svoj podrum jos uvek i da je resio veliku zivotnu dilemu - ili - tj. auto ili motor... Slatke muke, zavidim mu, ali nadam se ne jos dugo! Veliki pozdrav za njega i poruka: Ne budi stranac! ;)

    Rossini

    Slicno Culiju, ume da podseti na neke cinjenice, samo nume tako lepo... Al sto ume da nadje klipove! Vise puta me je prosvetlio!
    Visedecenijski bajker, vozi od kad sam ja piskio u pelene, vrlo me je opsirno posavetovao kako se ponasati kad su motori u pitanju, sto me je ostavilo sa vilicom na podu... Tad sam shvatio pravu sustinu i lepotu jednog foruma. Steta sto ga nema, i to vec duze vreme, lepo bi lelo jedno okupljanje u grupi, malo da ugreje ovu zimu...

    denia_el

    Ja sam njena jagodica i ponosim se time! Prosvetlila me je za ludog Svedjanina (pravog Ghost Rider-a), sto me je jos jednom ostavilo sa vilicom na podu... Koleginica u borilackim vestinama, koleginica lujka (na kvadrat)!

    Ares

    Ares ili lepi Djuka, pitanje je sad... Ares me je par puta nasmejao, dok se vadio pokusavajuci da izbegne nase provaljivanje njegovog pravog identiteta... U, je, sad zvuci kao da je neki top sikret Djems Bon... Djuka se pridruzio Rossiniju u podeli nekih moto-iskustava sa mnom, sto me je dodatno zapanjilo... Bas mi fali druzenje u grupi...

    Hurricane

    Tu smo negde Hurricane i ja, ja za Doktora, on za Hopera... Stas, nume decko... Imali smo gomilu raspravica, zacinili smo MGP vise puta, ali nikad nismo napravili vasabi sos... Zna znanje kad su dvotokasi u pitanju, kazem, tu smo negde...

    Zeka29

    Lud je kao Ludi Dzo, ako ne i ludji... Svaki dodatni komentar je suvisan!

    Srdjan Erceg i BEST (Aleksandar Dzankic)

    Neponovljivi komentatorski duo, imaju svoj smek, imaju veliko zanje i sto je najbitnije - ljubav prema svom poslu! I kad je trka nesto dosadnija, oni je cine veselijom, kad je nesto neizvesno, predocice vam znacaj toga, upotpunice vikend na svaki nacin. Takodje su i jedini (nadam se da ne gresim, ako je tako-nije namerno) komentatori SKa koji su ovde prisutni i uvek su zeljni konstruktivne kritike. za sve sto su ucinili za motosport manijake u Srbiji i komsiluku.

    F1 cirkuzanti

    Iceman

    Tifosi, kao i moja malenkost, sve mu je oprosteno time, mada nema ni sta da se prasta! Pobedio je u kvizu, zapravo, odrao nas je gore nego Vettel, sto dovoljno govori o njemu i njegovom znanju o najbrzem cirkusu na svetu... Dace Bog, jednog dana cemo se videti u Monzi! Forza Ferrari, majstore!!!

    NebojsaNS

    Wikipedia u malom, sto se tice ovog sporta. Slicnog je stava kao i vesna8.11, tu je gde je potpuno zasluzeno... Jes da je dovoljno sto voli Alonsa, ali lepo bi leglo kad bi jednog dana rekao: Tifosi, imate novog clana! Vrlo objektivan, vrlo realan, uzitak je procitati svaki njegov post... Neko koga moras makar postovati ako imas dve ciste u glavi.

    Miko

    Mada kaze da ne voli nesto bas mnogo Lewisa, po ponasanju su negde blizu, jako blizu... Pomalo su usijane glave, i kad treba i kad ne treba, stoga mnogi sticu pogresan utisak o njima... Voli da se takmici, mozda i previse, a narocito voli Wikipediju i da trazi odgovore na pitanja koja ce iz malog mozga samo SoneNS izvuci!

    Tony_G

    Critic mu stoji u avataru, vala, s razlogom... Samo, ko ga ne poslusa, u startu se za*ebo... Uocava sve nepravilnosti u razmisljanju, ko god da je u pitanju, nudi alternativu, koja je zaista vrlo retko kad losa... Recimo, sad bi rekao da nema potrebe da napisem "zaista vrlo retko kad..." jer "zaista retko kad..." je sasvim dovoljno...

    Maric91

    Pametan covek, navija za Vettela i njemu je lepo... Nas slepce ko sisa... Basket je njegov fah, a ja tu, na moju zalost, nisam dovoljno strucan da pricam, pa cu to prepustiti boljima od mene. ;)

    bice

    Jedan je Schumi, jedna je Stara Dama! Mislim sta reci, mlad i perspektivan momak, pred njim je velika karijera i ja sam potpuno ubedjen da ce uspeti u tome! Jos kad bih znao u cemu!

    Prijatelji belog sporta

    Indigo

    Delimo vise strasti u zivotu, tenis je samo jedna od njih... Njegova ljubav prema devojkama, a tek poznavanje te materije su neprocenjivi za svakog kome su iste povremeno jedina stvar na pameti... Vrlo se pronalazim u ovoj recenici. Osim pripadnica lepseg pola, delimo ljubav prema tenisu, Noletu, Rossiju, Simoncelliju i dobroj zabavi... Da ga sretnem negde, pa Bog da me vidi! A i ostale ce, bice tu svega!

    miloolja

    Priznajem, bila mi je mali rebus neko vreme... Samo, sto bre voli taj Mecedes toliko (pored Ferrarija )!
    Sjajna devojka, voli sport, voli sve sto vole mladi , sa njom je uvek lepo, cak i kad Nole gubi... Samo pogledajte broj postova i sve ce vam biti jasno, 5500 za 8-9 meseci, da ne pominjem cinjenicu da je malo onih koji imaju sta lose da kazu o njoj... Cik nek se neko nadje, imace posla samnom!

    draza

    Fotke, klipovi, lepe devojke, a i motori, mora se napomenuti. Sta ce coveku vise od ovoga u zivotu? Nista, odma da vam kazem... Njegovi avatari me uvek prijatno iznenade i jedini je za koga jedva cekam da ga promeni. Ostale ne mogu par dana da prepoznam kad to ucine, jadan, moram da citam ko pise...

    MiljanVR

    Ja jos uvek cekam da procitam u novinama da je podugnut hram Svetom Novaku Dobrotvoru u Vranju... Bice to jednog dana, ubedjen sam... Miljane, veliki pozdrav za tebe i iskuliraj malo, popij pivo, kad se Nole ne nervira, ne moras ni ti!

    Borderka

    Osim sto volimo da pisemo malo drugacije, malo zanimljivije, malo... pa, malo cudnije (101% sam ubedjen da bismo mogli da na citavoj stranici opisemo kako macka pije mleko, pas juri za lopticom, konj galopira livadom), volimo i da imamo nesto na nogama, rolere, slicuge, nije bitno... Mnogo dobre stvari, ko nije probao, neka to uradi...

    Duka

    Sto na umu, to na drumu. Malo je takvih ljudi danas, privilegija je poznavati ih, makar i virtuelno... Za njega stvarno ne postoje granice, naravno, ne mislim na granice pristojnosti ;) Avatar je kratak i jasan, kao i Duka!

    tuta bugarin

    Uf, dok sam skontao sta taj covek pise... Ucitelj zivota, ali ne bilo kog, vec onog najkvalitetnijeg i najzdravijeg... Dakle zene, konobarice, pio, rakia, cigare, marloborom 120s, temis, utaknice i sve sto uz to ide... I naravno, tetovac MAde in Serbia...

    Malo o svacemu i mnogo ni ocemu, sem o dobrom zezanju

    mr.gold

    Duhovit na ulicni nacin. Da, to je prava definicija... Sit sam se ismejao citajuci njegove price, nisam jedini, ali sad ih nesto nema... Igrice su mu vrhunske, neverovatno zarazne, i sto je najbitnije, pobedili smo B-ovce! Zna mnogo stvari o mnogo stvari i njegova zaostavstina ovom forumu je neprikosnovena, kako nekad, tako i sad... Jos da je brat Delija...

    O ostalima ne bih pisao jer ili ih ne poznajem, ili ih poznajem premalo, a ne bih zeleo da o nekome kazem neku dezinformaciju...
    Last edited by Vanja #66; 24-11-11, 20:37. Reason: numem...

    Comment


    • Nebojsa NS
      Najrealniji, najbolji....naj.... zaista decko sa kojim bi se mogao druziti, vidi se da je potpuno normalan i nisam video da je ikad usao sa nekim u raspravu, zaista zna mongo o automoto sportu
      NebojsaNS

      Wikipedia u malom, sto se tice ovog sporta. Slicnog je stava kao i vesna8.11, tu je gde je potpuno zasluzeno... Jes da je dovoljno sto voli Alonsa, ali lepo bi leglo kad bi jednog dana rekao: Tifosi, imate novog clana! Vrlo objektivan, vrlo realan, uzitak je procitati svaki njegov post... Neko koga moras makar postovati ako imas dve ciste u glavi.
      Ja ili sam mnogo opasan pa mi se svi slihtaju, ili sam stvarno tako dobar. Bicu jako zadovoljan ako je ovo prvo Hvala u svakom slucaju, prosto crvenim
      A Vanja to za Tifoze tesko da ce ikada biti, one Sumijeve godine su ostavile traga, jedini put u zivotu da sam navijao samo protiv nekog, nije bilo bitno ko je sa druge strane.
      Last edited by Nebojsa; 24-11-11, 20:42.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • Dont get too cocky, m8!

        Comment


        • Originally posted by Vanja #66 View Post
          bice

          Jedan je Schumi, jedna je Stara Dama! Mislim sta reci, mlad i perspektivan momak, pred njim je velika karijera i ja sam potpuno ubedjen da ce uspeti u tome! Jos kad bih znao u cemu!

          Kako bre ne znas u cemu?

          Moja najveca zelj je da budem sportski komentator,to sam zacrtao jos u 4. razredu osnovne i stojim iza toga...
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Originally posted by Vanja #66 View Post
            miloolja

            Priznajem, bila mi je mali rebus neko vreme... Samo, sto bre voli taj Mecedes toliko (pored Ferrarija )!
            Sjajna devojka, voli sport, voli sve sto vole mladi , sa njom je uvek lepo, cak i kad Nole gubi... Samo pogledajte broj postova i sve ce vam biti jasno, 5500 za 8-9 meseci, da ne pominjem cinjenicu da je malo onih koji imaju sta lose da kazu o njoj... Cik nek se neko nadje, imace posla samnom!
            Ako je broj postova za neko relativno kratko vreme merilo da neko vredi... moram da te razočaram , uostalom o tome bi dobra polovina onih drugih, veruj mi ima ih toliko, ipak imala šta da kaže kao protivargument tebi.

            Dragi Vanja.

            A Mečka je Mečka
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Vanja;)


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Vanja, Indigo, ostavili ste me bez reči!
                Moraću vaše postove da stavim u svoj udavački cv, možda vam neko i poveruje!

                p.s. Vanjice, dovilajzi sutra u kafanI da se porazgovaramo ko ljudi, ostajem bez neta! ;)
                #58

                Comment


                • Red je da i ja ovde napisem nesto o vama. Izvinjavam se svima koje sam izostavio, ili se nisam setio ili nema odgovarajuceg smileya. Daklen ovako:

                  T Mac (mada ni ovo nije daleko ali ide derbi pa cuvamo jedinstvo )

                  Wade

                  Iceman

                  Indigo

                  Ljuba Na licni zahtev

                  Mamba

                  Vladan

                  Pablo

                  Manda (jadan ajmoooo )

                  Nash

                  MVP i Bane

                  Tony

                  Liverpool

                  Maric91

                  Miko (duboki mislilac)

                  Mumi

                  Olja

                  Denia

                  Krle

                  Majabl

                  Vanja (brat tekvondista )

                  Tuta

                  Bice
                  Last edited by Nebojsa; 25-11-11, 14:53.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • Svaka cast, smajlici su sve objasnili!!! Mogao si meni i ovaj bez problema ili ! Ali misliti i cvece brati nije isto!

                    Comment


                    • Pih.. ovaj Nebojsa nikad nije imao ukusa
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Joj Nebojse sefa, al' opisa.

                        Najjace za biceta.
                        Manda gangsta, Maric izlapio, Tony sve sagledava cinjenicama , dobar si. ;)
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • Mene si omasio. Uz moj nick treba da ide-

                          Comment


                          • Samo da dodam nesto...

                            Moze se pored Wade staviti ovaj smajli (Tinche)
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • Originally posted by NebojsaNS View Post

                              Maric91
                              Piše mali Perica pismo Deda Mrazu:
                              - Dragi deda, molim te, pošalji mi za Novu godinu seku!
                              Odgovara Deda Mraz:
                              - Nema problema, ali prvo ti meni pošalji mamu!


                              Mogo je i gore da me opise zemljak, al sta ces kad ja nemam nista bolje misljenje o njemu.


                              Mumi, ne smaraj za Vejda i budi malo originalniji.Smorio si ceo forum sa Tinche.xD

                              Comment


                              • Nebojsa,sjajno napisano o svakom
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X