Announcement

Collapse
No announcement yet.

Smesni i neobicni postovi sa ovog foruma,i o forumasima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mrzim vas sve, jer sam nafurana mala i moze mi se.


    Eto mog doprinosa ovoj temi.

    Comment


    • Crna Lista...

      Aco Grobar
      Prvi forumas sa kojim sam stupio u kontakt, i to sve iz razloga jer smo se svadjali oko toga da li su zene seksualni objekti ili nisu i da mislim da sam mu tada rekao da je glup, sto sam kasnije ustanovio da nije daleko od istine
      Ali dobar je Aco....za neki fizicki posao, zaista kontam da kada udari negde tu nastaje gora katastrofa nego posle Cernobilja.
      Uglavnom sa njim komuniciram svaki dan i super se slazemo

      Maric91
      Ako se pitate sta je to 91 pored njegovog nicka....da to su godine, on je jedan matori podlac, covek kojem ne treba nista verovati, samo ludaci ga mogu u kucu pustiti a velika je neprijatnost imati ga u drustvu, mnogo loce, licno sam video kada je popio zalihe pice na jednoj zurci a zatim se skinuo go i nabacivao sve jednoj ribi a zamislite to je cak i proslo od tada ga jos vise mrzim, nepogoda prirode, al opet ga volim

      Wade
      Nekada je bio dobar lik ali postao je papucar (kao i ja nazalost) Uglavnom takvim likovima ne treba verovati, lik koji pegla kosu svojoj devojci, lakira joj nokte a licno sam ga jednom video sa nalakiranim malim prstom, sta da kazem vise, uglavnom uvek gleda da zabode noz s ledja jer ipak je veoma zao, nekada je obecavao i bio sjajan na faxu a onda je upoznao car lepih koleginica i studentskih zurki i od tada nije isti, kad god ga vidis oci na pola koplja a karmin na svakoj kragni cccccc

      Dzoel
      Spojili su nas isti problemi, ljubavni naravno, bili smo neko vreme u istoj situaciji i zajedno smo bedacili do kasnih jutarnjih sati. Sada situacija se promenila oboje smo zavrsili tu neslavnu epohu, samo sto je on odlucio da nadoknadi svo to vreme patnje, na forumu ga i nema, zamislite zbog riba je cak do Lisabona otisao, cujem da je tamo dobio nick Dzoel el Matador nzm sto ali mogu da pretpostavim...

      Mamba
      E tek njemu sto ne treba verovati nista, to je mozda i najveci olos na forumu, "zvaka" koju on prodaje je stara skola, glumi dobrog decka, koji je uvek naklonjen zenama i zaista ih postuje, zeli da im bude drug ali.....
      To je sve maska, ni sam ne zna koliko je devojaka po Doboju tako iskoristio, glumi drugara i onda trenutak slabosti i Buuum, sigurno ga nikada necu upoznati sa mojim sestrama....

      Bice
      Jos jedan od Seoskih Djilkosa, e on je zaista dobar decko i o njemu ne mogu nista lose da kazem, igram sa njim Te jeste da me nikada nije pobedio niti ce ali fora je sto se nikada ne ljuti i zaista je smeran i dobar decko.
      Sto se tice njegove "borbe sa vetrenjacama" ovaj busevima verujem da uvek pobedjuje jer koliko sam video ima korak od 3 metra pa je onda uvek lako pobeiditi jadni bus.

      Seoski Terminator
      Kao sto sam nedavno i rekao postao mi je strasno gotivan lik, mi se razumemo u potpunosti a koliko sam i video zaista smo i slicni. Lenji, neodgovorni, tvrdoglavi....
      Bio sam los prema njemu i udarao ga po usima na pocetku ali dobro, jednoga dana eto nas u Brazilu u Riu na karnevalu pored 20 Brazilskih lepotica
      I da ima jednu manu navija za onog Rogera ali sta ces niko nije savrsen

      T mac
      On je takodje zaista OK lik, tesko mu pada ovo sra*e oko lockouta a izgleda da Nba nista ne moze da zameni.
      Tracy je zensko ime

      S Nash

      On ima najveci potencijal na forumu sto se tice nekih stvari, podseca me na mene u njegovim godinama
      Zna se koji je cilj i kako da ga ispuni, nadam se da ces jednog dana dostici moje rekorde
      Samo nastavi tako da radis zivot je kratak i da nemoj se upapuciti

      Gangrena
      Mozda i najveci podlac na ovom forumu, covek bez imalo morala i obraza, uvek nesto muti, svadja, provocira...
      Prodao bi se u belo roblje samo da bi dobio ono sto zeli
      Cak je bilo i nekog natezanja sa Oljom oko kola, za Xaru sve

      Tata mumi
      E taj koliko je srca slomio po Doboju vise se ne moze ni izbrojati, iako glumi nekog nafuranog lika ustvari je romantican i svo to lutanje je samo da bi nasao pravu devojcicu kojoj ce peci kolace i vezivati masnicu u kosu
      Inace veliki obozavalac kao i ja najbolje umetnice na ovim prostorima "Tinche"

      Manda
      Ne znam zasto ga zovu "Mandarinica" neko mi je rekao da su ga slikali dok je nosio kecelju i pravio kolace...
      Ok lik, mao se folirao na haxballu ali smo ga ja i Dule dotukli

      Branislav
      Sa njim ne moram uopste komunicirati na "prost" nacin mi komuniciramo na visem nivou, tacnije slikama lepseg pola...
      Svaka slika odnsno svaka lepotica ima svoje znacenje
      Da volim da se raspravljam sa njim....

      LBJMvp....
      Ma sve je ok sam ne razumem kako neko moze voleti Ljebrona
      Glumi tu covek nesto a ni sam ne zna sta...
      Volim se raspravljati sa njim iz razloga sto je nenormalno bandoglav kao i ja i to je zaista uzivanje...
      Ali od kada se poceo druziti sa Mikom sve manje je na forumu, cujem da su juce igrali "Ne ljuti se covece" i da ga je Miko izdominirao

      MGS
      Jednostavno covek objasnjava poslednjih par meseci na forumu, lenj je, jak i hrabar kao pravi ponositi Crnogorac...
      Ironija i sarkazam Imam nesto zajednicko a to je uzivanje u kisi na prolece kada svi crnjace

      Vanja
      Dobar decko, mozda i neshvacen na ovom forumu, ali zaista nikome ne zeli zlo...
      Volim njegove sale i uvek mi je zanimljivo voditi diskusiju sa njim....

      mr.gold
      Takodje vidim da ga neki ljudi sa foruma ne vole, ne razumem sto, meni je potpuno OK lik, ima fantasticne price, i fantasticne ideje... Sigurn lik sa kojim bi se mogao druziti i u realnom zivotu...

      Kalu
      E cuvajte se ovog lika, za par godina njaveci smeker u BG-u.
      Vec je sada sigurno jaci od mene a mogu misliti sta ce biti za par godina(na ergonometru)
      A inace veslanje je poceo trenirati zbog devojaka kao i svaki normalan muskarac

      Ljudi cije postove postujem

      Vladan
      On se mnogo trudi da ovaj forum nacini boljim, ali tu je i kada je neka zajebancija u pitanju
      Inace da razjasnim sa njim nisam imao nikakve nesuglasice...
      Zaista ga gotivim...

      Clay
      Teniska enciklopedija, zaista gotivim lika, najvise zna o tenisu na ovom Forumu u to nema sumnje...

      Ernesto
      Mnogo zna o kosarci i mnogo ga postujem...

      Ljuba iliti Mirotvorac
      Covek koji se nikome nije zamerio i veciti optimista

      Tuta
      Covek ciji postovi su uciteljica zivota, toliko mudrosti je skriveno u njima samo je treba otkriti

      Nebojsa NS
      Najrealniji, najbolji....naj.... zaista decko sa kojim bi se mogao druziti, vidi se da je potpuno normalan i nisam video da je ikad usao sa nekim u raspravu, zaista zna mongo o automoto sportu

      Forumasice
      Olja
      Nju iskreno na pocetku nisam gotivio, i to sam joj nedavno rekao ali kasnije sam shvatio koliko je ona dobra osoba i koliko je zanimljiva.
      Zaista devojka na svom mestu, duhovita, inteligentna, i uvek kada mi je potreban neki savet tu je da mi pomogne, ona i jos jedna devojka znaju neke stvari o meni koje niko odavde ne zna tako da me drze u saci
      Za nju sam uvek tu ma o cemu god da se radi!

      Pablo
      Prva devojka sa foruma sa kojom sam stupio u kontakt...
      Ona je luda, otkacena, mnogo je gotivim...
      Imamo iste probleme sa kucnim ljubimcima ali ih opet volimo...
      Nadam se da se vidimo sledece godine u BG i da mi smuckas neki dobar koktel koji ce mi iskljuciti mozak pa da objasnjavamo malo po BG-u

      Shardonnay
      Nazalost voli plave momke ali nije ni to problem mogu se ja ofarbati
      Kao i sve devojke znam da voli romantiku i jos uvek nisam imao priliku da je sarmiram
      Ali ima vremena....
      PS: ima jednu manu a to je sto voli Rogera ali oprastam joj to

      Bojana BG
      Ona mene ne voli u poslednje vreme i ignorise me
      Ali dobro trudicu se da popravim to sto sam pokvario u nasem odnosu koji je bio sasvim OK

      Te Igraci(ali posto me mrzi pisati vise nabrojacu sam njih par)
      Lane
      Ajao deluje mirno, povuceno, dobro a ustvari je najgori ovde, bolje da ne pricam koliko sam zivaca pogubio zbog njega i njegovog Fisha

      Mare
      Nekada je dobro igrao ovu igricu a onda je poceo izlaziti i svako vece dovoditi drugu devojku kuci a ovaj sport zahteva posvecenost tako da je totalno van ritma, ali ja ga opravdavam samo udri majstore...

      ulysess
      Pravo olicenje Fair play igre i postenja, mnogo volim igrati sa njim a i mnogo se razume u tenis i zao mi je sto ne postuje mnogo vise u Tenisu...

      Da zaboravio sam Shminku koji je najobjektivniji decko na forumu i na tome mu skidam kapu...

      Zaboravio sam sigurno nekog, ubacicu ga kada se setim, ne zamerite...
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Indigo View Post
        Olja
        Nju iskreno na pocetku nisam gotivio, i to sam joj nedavno rekao ali kasnije sam shvatio koliko je ona dobra osoba i koliko je zanimljiva.
        Zaista devojka na svom mestu, duhovita, inteligentna, i uvek kada mi je potreban neki savet tu je da mi pomogne, ona i jos jedna devojka znaju neke stvari o meni koje niko odavde ne zna tako da me drze u saci
        Za nju sam uvek tu ma o cemu god da se radi!
        Vidiš šta sve loš i negativan uticaj drugih može da uradi, pa da stekneš pogrešnu sliku.
        Ili je moj loš uticaj...

        U svakom slučaju ...hvala....divan si...
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Al me ocrni ovaj Indigo sad ja ispade najgori od sve dece ovde
          sigpic

          #PRAVDA ZA BRAĆU

          Comment


          • Originally posted by Indigo View Post
            Mamba
            E tek njemu sto ne treba verovati nista, to je mozda i najveci olos na forumu, "zvaka" koju on prodaje je stara skola, glumi dobrog decka, koji je uvek naklonjen zenama i zaista ih postuje, zeli da im bude drug ali.....
            To je sve maska, ni sam ne zna koliko je devojaka po Doboju tako iskoristio, glumi drugara i onda trenutak slabosti i Buuum, sigurno ga nikada necu upoznati sa mojim sestrama....
            Pogresio si mnogo,nisi smeo uopste da spominjes svoje sestre.
            Svi me mrze,tj. ljubomorni na mene.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Gangrena View Post
              Al me ocrni ovaj Indigo sad ja ispade najgori od sve dece ovde
              Sta ti je to bitno kada znas da te ja volim
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Originally posted by Indigo View Post
                S Nash
                On ima najveci potencijal na forumu sto se tice nekih stvari, podseca me na mene u njegovim godinama
                Zna se koji je cilj i kako da ga ispuni, nadam se da ces jednog dana dostici moje rekorde
                Samo nastavi tako da radis zivot je kratak i da nemoj se upapuciti
                Za tebe sam bre institucija, cuti tamo.

                Cuj da se upapucim, pre cu za Vojvodinu navijati nego to da uradim.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Crna Lista...


                  Maric91
                  Ako se pitate sta je to 91 pored njegovog nicka....da to su godine, on je jedan matori podlac, covek kojem ne treba nista verovati, samo ludaci ga mogu u kucu pustiti a velika je neprijatnost imati ga u drustvu, mnogo loce, licno sam video kada je popio zalihe pice na jednoj zurci a zatim se skinuo go i nabacivao sve jednoj ribi a zamislite to je cak i proslo od tada ga jos vise mrzim, nepogoda prirode, al opet ga volim

                  Mogao si mnogo gore da me ocrnis, pretpostavljam da je to rezultat nedostatka motivacije.
                  A sa druge strane, mislio sam da je gangrena kul lik, kad ono manijak...mogu reci da sam razocaran s obzirom kojim se forumasima poverujem.

                  Definitivno si ubo Mumiju i LBJ-a.
                  Last edited by Ricma; 24-11-11, 15:31.

                  Comment


                  • Ovaj Indigo će mi i policiju navući na kraju
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Ohooooo... bolje da si ucio za fax nego pisao ove svastarije
                      Ja najbolji prodjoh,nista negativno nisam dobio
                      Fala brate Djikosu

                      Inace ovo za autobuse,naravno da se jos trkam sa autobisma,to je moj hobi
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by Gangrena View Post
                        Ovaj Indigo će mi i policiju navući na kraju
                        A stvarno sam te malo previse ocrnio...
                        Evo da se popravim...
                        Gangrena je dobar decko, posten, navija za pravi domaci klub, Arsenal ne bih komentarisao...
                        Koliko znam devojke se pobise za njega
                        Oprastas li mi? I da mnogo je inteligentan
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • gangrena navija za pravi strani klub, ne za domaci klub.
                          Mada nema tu pravog izbora domaceg kluba.xD

                          Comment


                          • Originally posted by Indigo View Post
                            A stvarno sam te malo previse ocrnio...
                            Evo da se popravim...
                            Gangrena je dobar decko, posten, navija za pravi domaci klub, Arsenal ne bih komentarisao...
                            Koliko znam devojke se pobise za njega
                            Oprastas li mi? I da mnogo je inteligentan
                            Nemoj da se izvlačiš sad mada možda ti oprostim pod uslovom da nagovoriš Olju da prihvati moju bračnu ponudu ovog Mumija mi poslali nazad kažu pola sela im trudno zbog njega
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Originally posted by Gangrena View Post
                              Nemoj da se izvlačiš sad mada možda ti oprostim pod uslovom da nagovoriš Olju da prihvati moju bračnu ponudu ovog Mumija mi poslali nazad kažu pola sela im trudno zbog njega

                              Neka ga bude sram, kvari unapred sklopljene brakove .Zbog njega celo selo ratuje.
                              A s druge strane nista me ne cudi, ipak je on crnac.

                              Comment


                              • shlihtanje


                                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X