Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Wade,analiziraj svog Bentera i Samaka,ostavi malog Cicarita,kojem je ovo prva sezona.
    Titula,zvanicno najveci klub u engleskoj.
    Kako kad imamo 2 LS vise?Ili PL vredi vise od LS od sada.
    sigpic

    Comment


    • U engleskoj kazem,evropa je drugo.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        U engleskoj kazem,evropa je drugo.
        Dobro,moze tako mada se velicina kluba gleda po svim trofejima ali dobro,dogodine ionako 19:19.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Kako kad imamo 2 LS vise?Ili PL vredi vise od LS od sada.
          Mancester sad ima 59 trofeja,liverpul 58

          Comment




          • spotthedifferences.jpg
            sigpic

            Comment


            • Manchester_United_Premier_League_Champions_20_863950.jpg
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Ako ti tako kazes onda mora da je tako . Mozda kad bi dao neki normalan argument za to pa da se onda svi slozimo
                Pogledaj covekovu biografiju + dodaj jos jednu titulu u PL! A mozda i jos jednu LS, ali za to cekamo 28. maj!
                Originally posted by S-Nash View Post
                Kako kad imamo 2 LS vise?Ili PL vredi vise od LS od sada.
                U zadnjih 20 godina je osvojena samo ta jedna LS, i dobro bili ste jos jednom u finalu!
                A ManU...da ne nabrajam sada...

                I da... Danasnji igrac utakmice, definitivno Webb!!!

                Comment


                • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                  Pogledaj covekovu biografiju + dodaj jos jednu titulu u PL! A mozda i jos jednu LS, ali za to cekamo 28. maj! :P

                  U zadnjih 20 godina je osvojena samo ta jedna LS, i dobro bili ste jos jednom u finalu! :P
                  A ManU...da ne nabrajam sada...
                  Pa jel se racuna zadnjih 20 godina ili kompletan vek trajanja?Ja nikad nisam rekao da niste bolji ali niste veci tim,da jeste imali biste 6 LS.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ok, veci ste tim ali smo mi bolji... Ok, zadovoljan sam sa takvom definicijom!

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Ok, veci ste tim ali smo mi bolji... Ok, zadovoljan sam sa takvom definicijom!
                      Pa bolji ste trenutno to je cinjenica,bio bih kreten kad to ne bih priznao samo ce se stvari okrenuti po svemu sudeci.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Pa bolji ste trenutno to je cinjenica,bio bih kreten kad to ne bih priznao samo ce se stvari okrenuti po svemu sudeci.
                        Izvini, pala mi je nova definicija na pamet... Bolji smo i veci u Engleskoj kada osvojimo 19-tu titulu, ali vi ste u Evropi...moze tako?!

                        Moram priznati gotivim Daglish-a, cinjenica je da su na klupama dva najveca engleska kluba Skoti!

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Izvini, pala mi je nova definicija na pamet... Bolji smo i veci u Engleskoj kada osvojimo 19-tu titulu, ali vi ste u Evropi...moze tako?!

                          Moram priznati gotivim Daglish-a, cinjenica je da su na klupama dva najveca engleska kluba Skoti!
                          Ma zadovoljavajte se vi cime hocete,mi smo ipak i dalje veci tim a vi trenutno bolji.

                          Keni ce objasnjavati i dalje ne sumnjam,jos kad dovede par igraca i sa ovim pristupom igri ne vidim ko moze da nas zaustavi.Svi imaju nenormalno mnogo samopouzdanja,kad onaj kreten Maxi da 3 gola,ono tele od Lukasa sad jede na sredini terena,Spiring za kog se mislilo da nikad nece do prvog tima isto jede na sredini terena,Flanagan i Robinson sa 18 godina nijednom ne ispadnu na mecu,zaista fenomenalno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Bravo momci! Bravo Nele! Samo bod do titule
                            ► Pusti momenat ▌▌ Pauziraj secanja ■ Zaustavi bol ◄◄ Vrati srecu

                            Comment


                            • Trenutno igraju odlicno, ali ne treba se zanositi... Svasta se pricalo pred ovu sezonu, a mislim da je retko ko predvideo ovakav konacan ishod!

                              Pogotovo sto se tice Liverpool-a!

                              Jedina ekipa koja vec zadnje 2-3 godine igra u istom ritmu je definitivno Arsenal... Oduseve i na kraju kada je najpotrebnije srkoz podbace...

                              Comment


                              • 18big3-300x224.jpg800px-mnchen_tram_19.svg.jpg
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X