Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ali ne mozes reci da Vida i Terry nisu zasluzili da budu u prvoj postavi...jbg velika je konkurencija,mozda je trebao umesto Nevila desno...A Anri je klasa za Drogbu. Ma klasa je za 99% napadaca u svetu.

    Comment


    • A ko je to sastavljao? Ako su glupi engleski novinari onda me nista ne cudi. Proglasisli su Parkera za najboljeg igraca ove sezone, mislim da to sve govori o njima.
      A za ovo sastavljanje najboljih timova jedini objektivan parametar su statisticki podaci, ko je odigrao koliko utakmica, koliko dao golova, asistencija....
      Sto se tice Nevila svakako da nije spektakularan igrac, ali osim njega niko nije imao kontinuitet na toj poziciji ni u jednom timu. Inace sto se tice kvaliteta igre Nevil je u svojim najboljim danima bio na isotm nivou kao npr. Ivanovic sada, samo sto je ovaj odigrao samo 2 godine u prosloj deceniji. Mada Ivanovic ima jedan kvalitet koji Nevil nema, daje golove.
      sigpic

      Comment


      • Karager,Teri,Vidic i Ferdinand su 4 najbolja stopera sveta sto se mene tice,naravno kad su u formi i Nesta je tu sa njima u TOP5.Tu nijanse odlucuju,sve se svodi na ukus ali i Ferdinand i Karager su zasluzili pre Nevila tu da se nadju,to je cinjenica.O Anriju ne bih dalje,velika sramota za takvu igracinu,najbolje da su jos i Dzerarda i Gigsa izostavili.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Karager,Teri,Vidic i Ferdinand su 4 najbolja stopera sveta sto se mene tice,naravno kad su u formi i Nesta je tu sa njima u TOP5.Tu nijanse odlucuju,sve se svodi na ukus ali i Ferdinand i Karager su zasluzili pre Nevila tu da se nadju,to je cinjenica.O Anriju ne bih dalje,velika sramota za takvu igracinu,najbolje da su jos i Dzerarda i Gigsa izostavili.
          Pa to i ja kazem. Karager je trebao da ide na desnog beka i to je to. Tesko da bi imao mesto medju stoperima ( ponovo, ne zato sto je los, vec su jbg ova dvojica obelezili deceniju trofejima-mislim na Terija i Vidica ). E sad jbg, ako je tebi Lampard bolji igrac od Skolsa, onda nas dvojica jednostavno ne gledamo isti sport.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by 'bacpoola View Post
            Pa to i ja kazem. Karager je trebao da ide na desnog beka i to je to. Tesko da bi imao mesto medju stoperima ( ponovo, ne zato sto je los, vec su jbg ova dvojica obelezili deceniju trofejima-mislim na Terija i Vidica ). E sad jbg, ako je tebi Lampard bolji igrac od Skolsa, onda nas dvojica jednostavno ne gledamo isti sport.
            Hteo sam tamo da napisem Bekama a napisao Skols,ne znam zaista sta ce Bekam ispred Lamparda koji je vodio Celsi do 3 titule dok je ovaj svega 3 godine igrao u protekloj deceniji i vec godinama ne moze da se sastavi sa loptom.Skols ispred Lamparda,to stoji.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Hteo sam tamo da napisem Bekama a napisao Skols,ne znam zaista sta ce Bekam ispred Lamparda koji je vodio Celsi do 3 titule dok je ovaj svega 3 godine igrao u protekloj deceniji i vec godinama ne moze da se sastavi sa loptom.Skols ispred Lamparda,to stoji.
              Aha, sve ok onda. Mada ja bih Beksa ispred Ronalda, ali to je objektivno.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by 'bacpoola View Post
                Aha, sve ok onda. Mada ja bih Beksa ispred Ronalda, ali to je objektivno.
                Ronaldo je igrao vise godina od Beksa i ostavio je zaista dubok trag tako da je zasluzio za prethodnu deceniju sto se mene tice,a Bekam je uz Anrija najbolji igrac perioda 1995-2005 samo sto se ne dobijaju nagrade za taj period.Zna taj izbor decenije da bude nezahvalan bas zbog ovakvih stvari gde igrac igra svega 3-4 godine.
                sigpic

                Comment


                • A Denis Berkamp, Robert Pires, Fredi Ljumberg, Patrik Viera iz one Arsenalove ubitacne generacije? Naravno i Anri!
                  Za Karagera se ne slazem da je trebao u tim decenije, takodje da je u top4 stopera na planeti je smesno, Vidic, Teri, Rio, Pike to je top4! Posle njih a pre karagera Serhio Ramos, Rikardo Karvaljo, Alesandro Nesta, Djordjo Kjelini...a ako govorimo i o deceniji naravno i Kanavaro i Sinisa Mihailovic!

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    A Denis Berkamp, Robert Pires, Fredi Ljumberg, Patrik Viera iz one Arsenalove ubitacne generacije? Naravno i Anri!
                    Za Karagera se ne slazem da je trebao u tim decenije, takodje da je u top4 stopera na planeti je smesno, Vidic, Teri, Rio, Pike to je top4! Posle njih a pre karagera Serhio Ramos, Rikardo Karvaljo, Alesandro Nesta, Djordjo Kjelini...a ako govorimo i o deceniji naravno i Kanavaro i Sinisa Mihailovic!
                    Ti stvarno mislis da su bolji od Carraghera.

                    Od te cetvorice jedino Carvalho mozda je u rangu sa njim,isto stavlja se jedan Pique koji igra 2-3 sezone odlicno,a to sto je Carragher imao iza sebe 10 vrhunskih sezona to je nista.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                      Ti stvarno mislis da su bolji od Carraghera.

                      Od te cetvorice jedino Carvalho mozda je u rangu sa njim,isto stavlja se jedan Pique koji igra 2-3 sezone odlicno,a to sto je Carragher imao iza sebe 10 vrhunskih sezona to je nista.
                      Imace i Pike deset vrhunskih sezona samo da doceka trideset i neku ;)
                      Sto se tice Ramosa, Kjelinija i Karvalja realno je to da su ispred pomenutog, ovako: Ramos i Kjelini realno sada vrede vise od 25 milona sto potvrdjuje njihov kvalitet, a Karager nikada nije bio blizu te cene. A tek o Karvalju kakav je majstor necemo ni da pricamo. Sto se tice Sinise, pored toga sto je bio odlican stoper imao je i VRHUNSKI prekid sto ce ga svakako staviti ispred Karagera jer je samim tim bio korisniji za tim. Sa Kanavarom nemam nameru ni da ga poredim....

                      Comment


                      • Pa danas se Buskets procenjuje da vredi 30 miliona tako da prica o cenama pada u vodu.Kanavaro ok,ali on je i stariji od ovih i svoje je odigrao,dok ova cetvorica mogu jos nekoliko godina da igraju(Vidic,Rio,Teri i Karager).Pike jos nije na nivou top forme ni jednog od njih,kao ni Ramos ni Kelini,za to treba jos godina iskustva tako da poredjenje njih sa ovom cetvorkom pada u vodu,to ce se tek moci za par godina.A ako je taj Karager toliko los,ne znam zasto su onda svi najbolji spicevi puni hvale sto se tice njega a Drogba i Anri su im rekli da je najteze igrati protiv Karagera.
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa smijesno je porediti sto ova dvojica kostaju 25 miliona,kad je Carragher bio na vrhuncu forme tad su bile cifre mnogo manje ;).

                          Pique ima 2 sezone iza sebe,Chiellini isto toliko i ne mozes ih porediti sa Carragherom koji ima vrhunsku karijeru iza sebe,a najsmjesnije mi je sto ispade da je Mihajlovic bolji igrac.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Pa danas se Buskets procenjuje da vredi 30 miliona tako da prica o cenama pada u vodu.Kanavaro ok,ali on je i stariji od ovih i svoje je odigrao,dok ova cetvorica mogu jos nekoliko godina da igraju(Vidic,Rio,Teri i Karager).Pike jos nije na nivou top forme ni jednog od njih,kao ni Ramos ni Kelini,za to treba jos godina iskustva tako da poredjenje njih sa ovom cetvorkom pada u vodu,to ce se tek moci za par godina.A ako je taj Karager toliko los,ne znam zasto su onda svi najbolji spicevi puni hvale sto se tice njega a Drogba i Anri su im rekli da je najteze igrati protiv Karagera.
                            Buskets je dobar igrac, vidim da se ne kotira bas najbolje na forumu, sto opet dovodi do smeha kod mene. Ako si se ikada malo ozbiljnije bavio fudbalom znaces da ono sto on radi nije ni malo lako, sad da li vredi 30 miliona i ne vredi! Cenu mu jedino podize to sto igra u Barsi i sto Barsa igra kako igra, da igra npr. u vasem Liverpulu utopio bi se u mrtvilo te bi mu cena bila, brat bratu negde oko 18 miliona, i to je plafon! Dakle, to sto ti pises o cenama nije ni izbliza realno, a u ostalom moje je misljenje da je dati 25 miliona za stopera mnogo i previse, a pomenuti vrede toliko, tako da...molite Boga da se ovaj vas novi gazda otvori za nekog od njih ;)

                            Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Pa smijesno je porediti sto ova dvojica kostaju 25 miliona,kad je Carragher bio na vrhuncu forme tad su bile cifre mnogo manje ;).

                            Pique ima 2 sezone iza sebe,Chiellini isto toliko i ne mozes ih porediti sa Carragherom koji ima vrhunsku karijeru iza sebe,a najsmjesnije mi je sto ispade da je Mihajlovic bolji igrac.
                            A Sinisa nema vrhunsku karijeru? O cemu vi pricate ovde? Realno Mihajilovic je korisniji igrac po ekipu a samim tim i bolji jer je pored toga sto je stoper i resavao utakmice jednim sutem na gol! Karager je dobar, ali zna se ko je Sinisa bio, smesno je porediti ih! Evo reci mi jeda n segment igre u kome je bolji Karager? Sut, duga lopta, duel, skok, bilo sta?
                            Msm kapiram da navijate za Liverpul, ali stvarno mi postaje smesno koliko te vase igrace gurate medju najbolje, prosli put se gurali Dzerarda u top5 veznih, sada Karagera u top4 stopera, pa ste pricali i da je ovaj vas Keli (ili kako vec) bolji od Rafaela....stvarno postaje besmisleno diskutovati na takav nacin! Da cak ste stigli svog trenera da uporedite sa Aleksom Fergusonom, msm stvarno....

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post


                              A Sinisa nema vrhunsku karijeru? O cemu vi pricate ovde? Realno Mihajilovic je korisniji igrac po ekipu a samim tim i bolji jer je pored toga sto je stoper i resavao utakmice jednim sutem na gol! Karager je dobar, ali zna se ko je Sinisa bio, smesno je porediti ih! Evo reci mi jeda n segment igre u kome je bolji Karager? Sut, duga lopta, duel, skok, bilo sta?
                              Msm kapiram da navijate za Liverpul, ali stvarno mi postaje smesno koliko te vase igrace gurate medju najbolje, prosli put se gurali Dzerarda u top5 veznih, sada Karagera u top4 stopera, pa ste pricali i da je ovaj vas Keli (ili kako vec) bolji od Rafaela....stvarno postaje besmisleno diskutovati na takav nacin! Da cak ste stigli svog trenera da uporedite sa Aleksom Fergusonom, msm stvarno....
                              E svasta,ma ja Sinisa je ipak klasa za njega,sta ce Carragher,ja ne znam kako sam lud da usporedim jednog prosjecnog igraca kao Carraghera sa igrackom velicinom i maestrom Sinisom.

                              Za Gerrarda tvrdim da je medju najboljim veznim,za Carraghera nisam nikad rekao da je medju 4,za Kenny-a nisam nikad rekao da je bolji od Fergusona,a vrijeme ce pokazati ko je bolji Kelly ili Rafael ;)
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Originally posted by Brajkula View Post
                                Buskets je dobar igrac, vidim da se ne kotira bas najbolje na forumu, sto opet dovodi do smeha kod mene. Ako si se ikada malo ozbiljnije bavio fudbalom znaces da ono sto on radi nije ni malo lako, sad da li vredi 30 miliona i ne vredi! Cenu mu jedino podize to sto igra u Barsi i sto Barsa igra kako igra, da igra npr. u vasem Liverpulu utopio bi se u mrtvilo te bi mu cena bila, brat bratu negde oko 18 miliona, i to je plafon! Dakle, to sto ti pises o cenama nije ni izbliza realno, a u ostalom moje je misljenje da je dati 25 miliona za stopera mnogo i previse, a pomenuti vrede toliko, tako da...molite Boga da se ovaj vas novi gazda otvori za nekog od njih ;)


                                A Sinisa nema vrhunsku karijeru? O cemu vi pricate ovde? Realno Mihajilovic je korisniji igrac po ekipu a samim tim i bolji jer je pored toga sto je stoper i resavao utakmice jednim sutem na gol! Karager je dobar, ali zna se ko je Sinisa bio, smesno je porediti ih! Evo reci mi jeda n segment igre u kome je bolji Karager? Sut, duga lopta, duel, skok, bilo sta?
                                Msm kapiram da navijate za Liverpul, ali stvarno mi postaje smesno koliko te vase igrace gurate medju najbolje, prosli put se gurali Dzerarda u top5 veznih, sada Karagera u top4 stopera, pa ste pricali i da je ovaj vas Keli (ili kako vec) bolji od Rafaela....stvarno postaje besmisleno diskutovati na takav nacin! Da cak ste stigli svog trenera da uporedite sa Aleksom Fergusonom, msm stvarno....
                                Stoper tog kalibra nam za sada ne treba tako da se ni nece otvarati za njih vec za neke druge igrace.Sadasnji Liverpul nije mrtvilo,to smo bili prosle i prvi deo ove sezone,sad su stvari krenule na bolje.Sto se tice Karagera,on je jedan od stopera ciji se rad i ne vidi toliko,jer on se prosto zalepi za igraca kog cuva i ne dozvoljava mu da primi loptu.Mihajlovic i Karvaljo koje si nabrojao se isticu zbog tih intervencija u toku meca,gde dodju do izrazaja,a to sta su Anri,Tores,Runi i recimo Van Persi radili sa istim tim Karvaljom je znalo cesto da bude i previse smesno.Karagera ljudi ne stavljaju u rang sa najboljima zbog tih autogolova sto je dao,ali za 1-2 je mozda kriv,svi grese.A ako Dzerard nije u TOP5 veznih(naravno kad je zdrav i u punoj formi)ja ne znam onda ko jeste.Pirlo,Cavi,Iniesta,Cabi Alonso i Dzerard naravno,boljih nema to je cinjenica,jos je tu Snajder sa njima koji cini TOP6.To su najbolji,a ostalo je stvar ukusa.Za moj ukus Pirlo i Dzerard.A Kenija i Fergusona niko nije poredio,ja sam samo rekao da je Keni mogao da napravi mnogo vecu karijeru da je imao poverenja od strane uprava kao sto je Ferguson imao u Mancesteru.Da su sa njim postupali kao sa Dalglisem,ne bi bio ni blizu onog sto jeste,ali ipak su mu verovali i to se ispostavilo kao fenomenalan potez.A tom tako losem Dalglisu je trebalo 4 godine da sa timom iz 2. lige uzme PL.Sto se tice Kelija,defanzivno je neuporedivo bolji od Rafaela,videcemo sta ce i kako biti,povreda ga je sputala da pokaze jos svog talenta.Da li je bolji ili ne vreme ce pokazati.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X