Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dakle, nagori tim PL za sezonu 2010-2011 je:

    Golman: Eureljo Gomes (Totenhem). Odbrana: Džon Pejntsil (Fulam), Sol Kembel (Njukasl), Sebastijan Skilaći (Arsenal) i Pol Končeski (Liverpul). Sredina terena: Džo Kol (Liverpul), Li Katermol (Sanderlend), Džejms Milner (Mančester Siti), napadači: Džermejn Defo (Totenhem), Fernando Tores (Liverpul) i Edin Džeko (Mančester Siti)

    Pola Liverpula u timu
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Kako nema Kirjakosa i Ngoga?
      sigpic

      Comment


      • Manda, a klupa, baš me zanima u tom nizu ko bi mogao da "igra" na klupi...!? ;)
        "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

        Comment


        • Mislim da je Tores najbolji od najgori,bez premca
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Originally posted by manda View Post
            Dakle, nagori tim PL za sezonu 2010-2011 je:

            Golman: Eureljo Gomes (Totenhem). Odbrana: Džon Pejntsil (Fulam), Sol Kembel (Njukasl), Sebastijan Skilaći (Arsenal) i Pol Končeski (Liverpul). Sredina terena: Džo Kol (Liverpul), Li Katermol (Sanderlend), Džejms Milner (Mančester Siti), napadači: Džermejn Defo (Totenhem), Fernando Tores (Liverpul) i Edin Džeko (Mančester Siti)

            Pola Liverpula u timu
            Jesi ovo ti sastavljao ili neko drugi?
            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

            LFC:18+5=THE GREATEST

            Comment


            • Goal.com
              Zalim,ali najgori ste po svim kriterijuma,pa kako necete biti najgori,kada vam je najbolji igrac Lukas po izboru navijaca,pa on bi trebao biti kapiten ovih najgori,a vama je najbolji!
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                Jesi ovo ti sastavljao ili neko drugi?


                To ti je ja msm sa goal.com-a!
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Pa pretpostavljao sam da si ti ili goal.com

                  Prvo goal.com je jedan od najgorih portala,ljudi svaki dan stave da je 10 transfera skoro dogovoreno,a nista od toga ne bude.

                  Onda ne znam kakav je kriterij ovde,ovde se pola igraca nalazi koji nisu 10 utakmica odigrali u sezoni,mogu se kao promasaji racunati ali kao najgori sastav nikako.

                  Gomes-imao nekoliko kikseva,ali ne bih rekao da je najgori ove sezone bio.
                  Pantsil-nisam nesto Fulham pratio pa ne bi pricao.
                  Kembel-covjek nije odigrao 5 utakmica,kako moze biti najgori
                  Skvilaci-isto vrlo mali broj utakmica,los je bio,ali daleko od najgoreg
                  Konceski-nije sastavio 5 utakmica,a u drugom djelu sezone je i posudjen.
                  Kol-donekle se slazem
                  Milner-bilo je 100 puta gorih igraca od njega
                  Katermol-lik je kapiten Sanderlenda,jeste dobio nekoliko crvenih,ali jedan od njihovih najbitnijih igraca
                  Defo-nije puno igrao,ali ono sto je igrao odradio je sasvim dobro
                  Dzeko-moze biti ovde zato sto je mnogo placen,ali za prvu polusezonu i koliko je igrao pokazao je da ce biti pojacanje.
                  Tores-ovde moze biti zbog drugog dijela sezone.

                  To je od mene ;)
                  Last edited by Joe Cole 10; 24-05-11, 12:19.
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • 1 GK Brad Jones-
                    2 DF Glen Johnson-
                    3 DF Paul Konchesky-solidan
                    4 MF Raul Meireles-odlican
                    5 DF Daniel Agger-dobar
                    6 DF Fábio Aurélio-dobar
                    7 FW Luis Suárez-odlican
                    8 MF Steven Gerrard (captain)-odlican
                    9 FW Andy Carroll-videcemo
                    10 MF Joe Cole-dobar
                    12 FW Daniel Pacheco-
                    14 FW Milan Jovanović-los
                    16 DF Sotirios Kyrgiakos-prelos
                    17 MF Maxi Rodríguez-dobar
                    18 FW Dirk Kuyt-odlicam
                    21 MF Lucas Leiva-solidan(odlican po vama)
                    22 DF Danny Wilson-
                    23 DF Jamie Carragher (vice-captain)(odlican)
                    24 FW David N'Gog-
                    25 GK Pepe Reina-Odlican
                    26 MF Jay Spearing-
                    28 MF Christian Poulsen-dobar
                    33 MF Jonjo Shelvey-
                    34 DF Martin Kelly-
                    37 DF Martin Škrte-dobar
                    40 DF Daniel Ayala-

                    Ovi sa -su bez komentara,ima par odlicni igraca,i par dobrih,ali ovdje treba jos 10-igraca da bi bilo nesto od tima,mislim treba neko na klupu zato kazem 10,a ne 5,a ova djecurlija Shelvey,Kelly,oni nisu za titulu.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Ovaj izbor je smijesan , a goal.com retardiran , jos jednom dokazali
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Agger dobar samo,pa Agger je tata za skoro sve stopere lige samo sto ga povrede sprecavaju.Lukas nije odlican po nama,da si vise citao temu Liverpula znao bi koliko ga kritikujemo,to je po ovima sa sajta LFC.
                        sigpic

                        Comment


                        • Sl godine Suarez i Kerol unistavaju http://www.youtube.com/watch?v=aEn0y...=youtube_gdata

                          Comment


                          • http://www.youtube.com/watch?v=aEn0y...=youtube_gdata Sledece godine Liverpul osvaja

                            Comment


                            • Omg omg
                              sigpic

                              #PRAVDA ZA BRAĆU

                              Comment


                              • Po Nash-ovom kriteriujumu, ako se Liverpool pojaca moze da osvoji titulu...

                                Pa covece, sta ti mislis da ce ostale ekipe da bojkotuju prelazni rok! Liverpool treba prvo da gleda da se vrati medju prvih cetiri pa cemo videti dalje...
                                A i ne znam koliko ce Liverpool imati sredstava s obzirom da ne igraju u Evropi sledece sezone!

                                I jedan komentar ne vezan za ovu temu vec za samog Nash-a...

                                Covek koji navija za Partizan, koji je u zadnjih par godina najbolji u Srbiji, slusa stalno jednu te istu pricu od Zvezdasa o Bariju, Interkontinetalni kup itd...
                                A tu istu pricu nama servira sa Liverpool-om kada se o Manchester-u prica da je bolji!

                                Budi barem malo realan...

                                Comment

                                Working...
                                X