Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mozda nekim cudom City zavrsi i na drugom mestu, ali treba veliko cudo da se desi, sanse su 1:10000000000

    Comment


    • Meni je onaj Tevezov pozdrav i mahanje navijacima , djelovao nekako kao da zeli da im kaze da ce otici iz tima , nadam se da grijesim , ali tako mi je djelovalo ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Tevez objansio neke stvari veceras, nadam se da ce na kraju zavrsiti kao prvi strelac, kada Berbatov vec nije u timu United-a.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • Ma ide on skoro 100%,tako je mahao i na zadnjoj utakmici za United,klasa je igrac samo mislim da je uze sebi malo previse za pravo,postao je gazda u ekipi.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by dusan1610 View Post
            Mozda nekim cudom City zavrsi i na drugom mestu, ali treba veliko cudo da se desi, sanse su 1:10000000000
            Sanse ne postoje!
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • Ma ide u Juve sta vam je
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Siti cak i da hoce , ne moze na kraju da zauzme drugo mesto zbog njihovof medjusobnog duela ako se to prvo gleda.
                Siti je jesenas pobedio 1:0, a pre dva meseca Celzi je pobedio 2:0.

                Comment


                • Originally posted by Maric91 View Post
                  Siti cak i da hoce , ne moze na kraju da zauzme drugo mesto zbog njihovof medjusobnog duela ako se to prvo gleda.
                  Siti je jesenas pobedio 1:0, a pre dva meseca Celzi je pobedio 2:0.
                  Prvo se gleda gol razlika

                  Comment


                  • Ma ne ide Tevez nigdje,nego je on kao kapiten htio da odu da pozdrave navijace posto su uzeli kup i zadnje kolo je u prvenstvu,ali kolege iz tima su vec utekle u svlacionicu,i sta ce morao za njima.
                    Neko rece da ce u Juventus,sta mu taj tim moze dati nista,ni pare ni LS,
                    nema on boljeg kluba u evropi od City-ija,posto mu je ovdje zagarantovano mjesto u prvoj postova i moze da radi sta hoce,kapiten.
                    sigpic
                    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                    Comment


                    • Pa i bolje mu je da ide,predobar je za takav tim.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ma koji tim jw bolji od City-ja,uzeli kup i treci igraju LS,i dovesce jos par jacih igraca,i dogodine ce biti jaci i borice se za titulu,a da ode u Juventus ili INter,to su losiji timovi od City.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • Nema nista od Sitija dok trenera ne promene.

                          A bolji timovi su Mancester i Celsi bar za sada.Siti ima igrace ali ako im ostane ovaj Mancini nema nista ni od PL,jer ako niko drugi Fergi ce biti ispred a u LS se secamo Mancinija i njegove taktike tako da im je tu osmina finala maksimum.
                          sigpic

                          Comment


                          • Nema gde Carlito da ide, bolje da ostane u Sitiju

                            Comment


                            • Govori ti sta hoces za Mancinija,ali on je dobar trener,fin posao sa Interom je radio,a sada i nastavlja i sa City-jem,pa realno on je ukonponovao tim,Teveza je smirio da ostane,a Baloteli postaje mirni,i jos kada dodje par jakih igraca ima da kidaju.
                              Dali su mu budzet od 200milina funti.
                              sigpic
                              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                              Comment


                              • Da,zaboravio sam da su toliki burzuji.

                                Al svejedno on nije trener za tim koji ima bolesne ambicije.A ne vidim sta je on to toliko uradio u Interu,gde je dobio jednu titulu na poklon,drugu tako sto je Juve bio u Seriji B a Milanu skinuto 15 bodova,eto ta treca se moze reci da je stvarno osvojio al zato u LS nista dalje od osmine finala.Taktika mu je nula a da li se Baloteli smirio to tek treba da se vidi,a i Mancini je jedan od trenera koji mora da se dokaze.Za sada,nista specijalno.Siti ima mozda i najjaci tim u PL jer su svuda fenomenalno popunjeni.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X