Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Premier league 2010/2011 season

    Ahhaaaa izgubio United *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
    Iz 2 u 1 *E8$ *E8$
    Ja pricao drugovima da ce doci iz 1 u 2 ali jbg,opet je bio prelaz &*#GI(] &*#GI(]
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • [/quote]
      Evo ga poceo je vredjat nemoj se ljutiti nije hteo Lampard
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Re: Premier league 2010/2011 season

        [quote author=Gangrena link=topic=2627.msg258798#msg258798 date=1299019749]
        Evo ga poceo je vredjat nemoj se ljutiti nije hteo Lampard
        [/quote]

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          Samo cu reci sezona 2003-2004, titula bez poraza u sezoni. ^%@7f


          Treba navijati za svoj tim, ali ne i vređati druge, kako Vladan. $#^%RT
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            BANG, BANG, puca on............. &d$7

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              [quote author=D-Wade link=topic=2627.msg258805#msg258805 date=1299019939]
              Samo cu reci sezona 2003-2004, titula bez poraza u sezoni. ^%@7f


              Treba navijati za svoj tim, ali ne i vređati druge, kako Vladan. $#^%RT
              [/quote]

              Comment


              • [/quote]
                Neko je ispao iz "miki maus kupa" mnogo ranije nego arsenal da'li ga to cini manje sposobnim od arsenala ? I da se posvetimo malo tvojoj frazi"za mene je arsenal gubitnicka ekipa" nazivati druge pogrdnim imenima poput gubitnici,luzeri spada u vredjanje tako da dva puta mucni glavicom pre nego sto odvalis jos nesto &^@4(
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  Oni vole svoj tim , pa osvajali oni po 6 titula godisnje , ili bili bez titule 6 godina . @(*6sd$%
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    [quote author=Gangrena link=topic=2627.msg258814#msg258814 date=1299020193]
                    Neko je ispao iz &quot;miki maus kupa&quot; mnogo ranije nego arsenal da&#039;li ga to cini manje sposobnim od arsenala ? I da se posvetimo malo tvojoj frazi&quot;za mene je arsenal gubitnicka ekipa&quot; nazivati druge pogrdnim imenima poput gubitnici,luzeri spada u vredjanje tako da dva puta mucni glavicom pre nego sto odvalis jos nesto &amp;^@4(
                    [/quote]
                    Al nemoj da muckas onom donjom glavicom..................xD

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      [quote author=Gangrena link=topic=2627.msg258814#msg258814 date=1299020193]
                      Neko je ispao iz &quot;miki maus kupa&quot; mnogo ranije nego arsenal da&#039;li ga to cini manje sposobnim od arsenala ? I da se posvetimo malo tvojoj frazi&quot;za mene je arsenal gubitnicka ekipa&quot; nazivati druge pogrdnim imenima poput gubitnici,luzeri spada u vredjanje tako da dva puta mucni glavicom pre nego sto odvalis jos nesto &amp;^@4(
                      [/quote]

                      nisam tebe nazvao gubitnikom i luzerom,nazvao sam arsenal...e to sto se ti poistovecujes sa arsenalom,sta ja tu mogu.

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        Ne poistovecuje se on sa arsenalom, ali ti vredjas nesto sto on voli, a to nije fino.................

                        Comment


                        • Re: Premier league 2010/2011 season

                          [quote author=Dale link=topic=2627.msg258815#msg258815 date=1299020221]
                          Oni vole svoj tim , pa osvajali oni po 6 titula godisnje , ili bili bez titule 6 godina . @(*6sd$%
                          [/quote]

                          Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            Da malo prekinem raspravu sa necim divnim &amp;+I}\ $#^%RT

                            You&#039;ll Never Walk Alone Liverpool V Barcelona

                            Uzivajte
                            TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                            "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                            LFC:18+5=THE GREATEST

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season

                              Gdje sam to ja napisao Betmen ?

                              Ja samo zelim da kazem , da je to cinjenica da Arsenal dugi niz godina nema titulu , a tu ni Gangrena , ni Dimitrije ,ni D-Wade , niti bilo koji drugi navijac Arsenala s foruma ne mogu da promjene , da mogu sigurno je da bi svaku dali Arsenalu , te da kada pricate o ovogodisnjoj PL , ne trebate da spmijenjte prethodne godine @(*6sd$% @(*6sd$%

                              A JC , ovo tvoje je po meni osmo svjetsko cudo

                              Ne navijam za Liverpool , daleko od toga , mislim gotivim ih , ali mi nisu ni blizu najdrazih timova , ali kad god ovo slusam najezim se %QWT&amp;W
                              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                Ja bih nakon ovoga pogino na terenu &amp;+I}\ ,nije odavno navijanje bilo ko protiv Barce i onda u Istanbulu
                                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                                LFC:18+5=THE GREATEST

                                Comment

                                Working...
                                X