Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier league 2010/2011 season

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Re: Premier league 2010/2011 season

      Ma ja , sta je ondje genijalno , dodao mu je lijepo , a Andres izmedju trojice , ali ocigledno je da su tebi genijalni samo igraci Manchestera , iako si navijac Chelseaa $%&5qw7 $%&5qw7
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • [/quote]
        Ja bre trazim da neko izlozi svoje mislenje, ali i izlozi zasto to misli. Ja sam u svaki drugi ili treci post kazao zasto mislim da Essien nije jedan od najboljih defanzivnih veznih na svetu, i svako naredno misljenje je bio ruganje na te moje razloge zasto mislim da Essien nije to sto mi neko tvrdi da je. Ja se nisam rugao na tih postova, iako su zasluzuili rugati se na njih.

        Comment


        • Re: Premier league 2010/2011 season

          [quote author=D-Wade link=topic=2627.msg250554#msg250554 date=1298031305]
          Razlika izmedju Drogbe i Bugarina je jednaka udaljenosti od Melburna do Feniksa!
          Drogbine najbolje godine i Berbatovove ne mogu se porediti ni po cemu!Kad Drogba nije u gogleterskoj formi, on bar asistira kao ove sezone,a Berbatov ce ili dati gol kad dobije loptu na tanjiru ili ce odigrati svih 90 minuta neprimetno!
          Drogba: jaci u duelu, bolja igra glavom, bolji tehnicar, kad je on igrao vrhunski, Berbatov je u sebi jednom prilikom rekao: &quot;Jednog dana zelim biti kao Drogba&quot;!
          Ove sezone daje golove zahvaljujuci Nani-ju koji je bez premca najbolji igrac Man.United-a(uz Nemanju Vidica) kao i najbolji asistent.
          Fletcher i Yaya Toure naspram Essien-a! Svaka diskusija je smesna! Essienova fizicka spremnosti i jacina u duelu kao i izdrzljivost, ne mogu se porediti sa vecinom igraca na njegovoj poziciji, a o kvalitetu suta da i ne govorim!


          Meni je ovo jos uvek smesno! Misliio sam da se salis!
          [/quote]
          Evo ti obrazlozenje, a ti si rekao da je to smesno, jer Essien nema sut, ali necu vise o tome. Ti si u pravu i gotovo.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Re: Premier league 2010/2011 season

            Evo zasto :


            Essien goal VS Arsenal

            Essien Amazing Goal vs Barcelona (06.05.2009) ( mada mu ovo nikad ne bih oprostio da Andres nije izjednacio )

            I sve u jednom @(*6sd$% :

            Michael Essien
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Re: Premier league 2010/2011 season

              [quote author=Dale link=topic=2627.msg250877#msg250877 date=1298066228]
              Ma ja , sta je ondje genijalno , dodao mu je lijepo , a Andres izmedju trojice , ali ocigledno je da su tebi genijalni samo igraci Manchestera , iako si navijac Chelseaa $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7
              [/quote]
              Messi mozda je lepo dodao Iniesti, ali Essien je jos ljepse dodao Messiju pre toga. Svakako da to ljepse kazem ironicno. I ne razumem, sta se toliko uzbudjujes za Chelsea kad si i onako za Barcelonu? Chelsea ti je i tako treci, cetvrti tim za koji navijas, nesto sto ne razumem, i svejedno ti je sta se sa Chelseaem dogadja.


              Sa te bande zvana Manchester United jedino je genijalan taj starac na klupe za koga sa mislio da je postao senilan ali ocigledno nije.

              Comment


              • Re: Premier league 2010/2011 season

                Ja se uzbudjujem radi Essiena , ne radi Chelseaa i ovdje je bila prica o Essienu , a ne o Chelseau %QWT&amp;W
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Re: Premier league 2010/2011 season

                  [quote author=D-Wade link=topic=2627.msg250891#msg250891 date=1298067951]
                  Evo ti obrazlozenje, a ti si rekao da je to smesno, jer Essien nema sut, ali necu vise o tome. Ti si u pravu i gotovo.
                  [/quote]
                  Gde sam rekao da je smesno? Rekao sam da Essien ima snazan ali neprecizan sut. Rekao sam da se slazem oko njegove enrgije i spremnosti. Ali sam rekao da to sada od nema, da Ramires je bolji od njega u te stvari sad, a da Essien nema druge kvalitete kako bi to pokrio. I umesto da mi repliciras zasto to ne bi bilo tako ako nije, ti mi kazes da ne priznajem nista drugo. Kakva je to diskusija?

                  Comment


                  • Re: Premier league 2010/2011 season

                    [quote author=Dale link=topic=2627.msg250897#msg250897 date=1298068447]
                    Ja se uzbudjujem radi Essiena , ne radi Chelseaa i ovdje je bila prica o Essienu , a ne o Chelseau %QWT&amp;W
                    [/quote]
                    A ti bi ga uzeo u Barcelonu, jel da? I ja bi ga rado dao, jer sam vise zainteresovan za Chelsea, puno vise nego ti.

                    Comment


                    • Re: Premier league 2010/2011 season

                      Mislim da su ovi klipovi sto sam ispod postavio najbolje prikazali to kako Essien ima jak , ali neprecizan sut

                      Ovim putem ti se dubooooooko ispricavam

                      Normalno da bih ga uzeo u Barcelonu .

                      Kad bih imao pravo da uzmem jednog igraca u Barcu to bi sigurno bio Essien , ali nazalost ne pitam se ja

                      I objasni mi ovu stvar ako ti nije problem ;)

                      Mourinho , Grant , Hiddink , Ancelotti , svi su oni bili treneri Chelseaa i svi su mijenjali mnogo stvari , ali je Essien uvijek bio u prvoj postavi , rijetko kad uopste napustao teren .. Mourinho cim je stigao u Real zelio je da ga dovede , ali hvala Bogu Essien nije htio da ide .. Kako to , da cetiri vrhunska trenerska strucnjaka , kakvi su ovi koje sam naveo konstatno drze u postavi covjeka koji igra veznog , koji pritom ne zna da sutira , ne zna da vodi loptu i mentalno je nestabilan ? $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Re: Premier league 2010/2011 season

                        Oko video klipova:
                        Vrlo jak igrac kad su njegovi svetli trenutci sklopljeni u 6 minuta youtube video. Svaki podprosecan &#039;talent&#039; ima svoji video od nekih 4 -5 minuta.

                        Comment


                        • Re: Premier league 2010/2011 season


                          0:46 - trenutak vredan vise nego to jadno video od 6 minuta. Po tome se razlikuju vrhunskih igraca od onih prosecnih.

                          Comment


                          • Re: Premier league 2010/2011 season

                            Ti hoces da kazes da bi svaki igrac uspio zabiti gol nakon Leovog passa ?

                            Jedno je to sto ti vidis samo stvari koje zelis da vidis , a realnost nesto sasvim drugo

                            To sto je Iniesta majstor kakav se rijetko radja je druga prica @(*6sd$%
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Re: Premier league 2010/2011 season

                              [quote author=Dale link=topic=2627.msg250901#msg250901 date=1298068757]
                              I objasni mi ovu stvar ako ti nije problem ;)

                              Mourinho , Grant , Hiddink , Ancelotti , svi su oni bili treneri Chelseaa i svi su mijenjali mnogo stvari , ali je Essien uvijek bio u prvoj postavi , rijetko kad uopste napustao teren .. Mourinho cim je stigao u Real zelio je da ga dovede , ali hvala Bogu Essien nije htio da ide .. Kako to , da cetiri vrhunska trenerska strucnjaka , kakvi su ovi koje sam naveo konstatno drze u postavi covjeka koji igra veznog , koji pritom ne zna da sutira , ne zna da vodi loptu i mentalno je nestabilan ? $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7 $%&amp;5qw7
                              [/quote]
                              Kao prvo da se razumemo, Grant i Ancelotti su kreteni. Ili jasnije, nisu vrhunski strucnjaci vec idioti.
                              Pored toga, ovo je drugi kakv bilo argument koji sam cuo nakon ispisanu celu stranu, hvala ti boze. Essien ga je krasila nevidjena energija i fizicka spremnost. Covek je rusio sve pred sobom sa svojom fizikalnosti. Zato navijaci Chelsea ga zovu Bizon, ali ti to ne znas jer nisi navijac Chelsea. Ali on to vise ne radi, najverovatnije problem su njegova kolena i to sto verovatno vise nema ligamenata u njegovim kolenama. Kad on to nema kao njegov glavni kvalitet, sad se pokazuje da drugi kvalitet kao kontrola lopte, pas, poziciona igra jednostavno nema. Uspeo je nametati svoju snagu protivniku i to je bilo to. Sta sad?
                              I mislim da je bio rec da je on jedan od najboljih zadnih veznih. On je to igrao za Chelsea, to je tacno. Ali u Lionu on je bio ofanzivniji, a i u Chelsea u svakoj prilici kad je bio spreman Mikel/Makelele Essien je igrao ofanzivnije. Cak i Ballack je vrlo cesto igrao defanzivnije, a Essien ofanzivnije. Sve to je zbog strasnoj energije, vec ne znam koji put to spominjem, takav radnik je omogucavao da Lampard zabija sa sredine terena. I da se ne ponavljam dalje, mislim da sam bio jasan.


                              Ne secam se da ga je Mourinho zeleo u Real, ali hajde da ti vjerujem na rec. Ko ce ga zeljeti pretstojece ljeto? Arogantnih klubova kao Real Madrid i Barcelona uvek dolaze do to sto zele, ranije ili kasnije. Ali do Essien nece doci. Znas zasto? Ne zato sto Chelsea ga ne daje, vec zato sto oni ga ne zele jer nije dovoljno dobar. Da oni dolaze do to sto zele dokaz je to sto ce Barcelona praviti akademiju za mlade fudbalere na dva kilometra od Chelseavog trening centra u Londonu. Koliko sam zamrazio tu arognatnu Barcelonu sad sa takvim potegom, ne mozes ni zamisliti, a mislio sam da ne mogu mraziti jedan celi klub kao takav.

                              Comment


                              • Re: Premier league 2010/2011 season

                                Nemam vise namjeru raspravljati , nek bude sve kako ti kazes .

                                I ne mora mi Chelsea biti najdrazi klub da bih znao kako navijaci tog kluba zovu jednog od najdrazih mi igraca @(*6sd$%
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X