Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobrodosao !
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • bolje nam usao na forum poz

      Comment


      • Hvala ljudi, ni na jednom forumu nisam ovako lepo docekan, svaka vam cast. To pokazuje koliko smo mi koji volimo MotoGP kao jedna porodica.
        Ne znam gde bih zapoceo temu o tome sto sam danas gledao trku Formule 1 i koliko je interesantniji MotoGP.

        Comment


        • http://www.sportklub.info/forum/thre...port-diskusije

          Imas F1 pdf pa svrati malo i do nas.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • o,izgleda da sam promasio temu.ovde se pridruzuju novi clanovi,a ja napisao na temi koja se bavi danasnjom trkom.ok,evo me i ovde,veliki pozdrav svima,i u zdravlju se citali ubuduce.

            p.s. nisam nepismen,uvek pisem samo malim slovima,osim ako nije ime u pitanju,ili nesto bitno i zvanicno.ma,verujem da se mi,ljubitelji ovog sporta sasvim dobro razumemo.do citanja,jos jednom,pozdrav!!!!!!

            Comment


            • Originally posted by kolega View Post
              o,izgleda da sam promasio temu.ovde se pridruzuju novi clanovi,a ja napisao na temi koja se bavi danasnjom trkom.ok,evo me i ovde,veliki pozdrav svima,i u zdravlju se citali ubuduce.

              p.s. nisam nepismen,uvek pisem samo malim slovima,osim ako nije ime u pitanju,ili nesto bitno i zvanicno.ma,verujem da se mi,ljubitelji ovog sporta sasvim dobro razumemo.do citanja,jos jednom,pozdrav!!!!!!
              dobrodosao u klubnisi jedini za koga velika slova ne postoje
              don't be scared homie
              sigpic

              Comment


              • pozdrav svima,evo jos jednog ljubitelja dvotockasa.Rosijevac sam od kada pratim moto gp,ali ako sam mislio da cu za nekoga navijati posle njega to je bio Super Sic.
                Vec mi je sve glupo bez njega ali tako je kako je.
                jos jednom pozdrav svima i drago mi je sto sam postao deo moto gp porodice sa Sport Kluba

                Comment


                • Dobro dosao. Jeste da si jos jedan Rosijevac na spisku, ali sto nas je vise to je bolje, pa makar i bio Rosijevac Lepo cemo da se druzimo.
                  Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                  Comment


                  • kako je lepo videti nove clanovei to na kraju sezonedobro nam dosli i svracajte nam sto cesce
                    don't be scared homie
                    sigpic

                    Comment


                    • dobro nam dosao. sta ti nije jasno pitaj,ja sam glavni ovde

                      Comment


                      • Originally posted by Losmi88 View Post
                        dobro nam dosao. sta ti nije jasno pitaj,ja sam glavni ovde
                        hahaha
                        don't be scared homie
                        sigpic

                        Comment


                        • cak i glavni mora nesto da pita,dani_el kako koristis te kul smajlije

                          Comment


                          • Khm, Losmi, ne pruzaj lazne informacije, da ne bi bilo
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • hahahahagledaj i ucisalim se malo
                              go advanced,more i tu su ti svi
                              don't be scared homie
                              sigpic

                              Comment


                              • Imas i odmah ovako, u komandnoj liniji iznad smiley, otprilike ovakav Samo sto mozda nemas sve zbog rezolucije, to treba da se sredi
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X