Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica novim clanovima na MotoGP pdf!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Septimus View Post
    Hej caos,ja sam dosao da se javim kao sto je red.Inace ja sam Djukin rodjeni brat i zovem se Darko.Ovo sam uradio zamo da ne bi doslo do zabune jer nam je ista YP adresa.
    E sad posto sam vam to objasnio nadam se da cemo se lepo druziti.I samo da se zna da sam veliki fan Pedrose.
    Dobro dosao!
    Taman nam fali Danijevih navijaca!
    Mistakes make us who we are.

    Comment


    • i konacno da upoznamo i mladjeg bratadosta smo slusali o tebi,a meni je dovoljno da znam da si lud lud lud,da bi ti od pozelela dobrodoslicuposto navijas za danija,rekla bih da ces ovde najveci problem imati sa mnomi nemoj da se zadrzis na samo jednom postu
      don't be scared homie
      sigpic

      Comment


      • Pozdrav svim ljubiteljima moto gp-a

        Evo tek sad skapirah da sam već godinu dana na ovom forumu , pa je red i da progovorim baš kao i beba, bar niko neće reći da spamujem forum - 1 poruka godišnje nije mnogo

        Vidim po broju strana sa komentarima za trke koliko je manje interesovanje za moto gp sad u odnosu na početak sezone.
        Očigledno, malo je neutralnih ljubitelja moto sporta a više navijača, pa ni ja nisam bolji. I meni je bilo muka da pratim i da se nerviram prethodne 3 godine, konačno ove sezone malo radosti i za mene. Nadam se da će iduće godine biti još veća borba za titulu.


        P.S. Ume li neko da mi objasni kako da ubacim nešto u potpis, evo već pola sata probam i nema šanse, ili se to dobija sa statusom.
        Casey Stoner......The Bike Whisperer

        Comment


        • Dobro dosao i zvanicno, nadam se da ces sada biti aktivniji i popraviti godisnji prosek postova (pogotovo ako naijas za Rosija ) Popis moze svako da ima, ides u Settings u gornjem desnom uglu ekrana, pa sa leve strane na opciju Edit signature i napises sta hoces, mozes stavljati i slike, gledaj samo da ne zauzme pola strane
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Da, da za rossija naravno, koji je to auto bolji od moskviča

            Ma ja kliknem na moj username gore i sve mi nešto bzwz izađe, a znam da je pre bilo i za avatar i sve. 'Oće to kad se zarđa.

            Blagodarim.
            Casey Stoner......The Bike Whisperer

            Comment


            • Pozdrav i dobro dosao!!!
              Neka je nama stigao jos jedan Rosijevac, nema nas nesto!
              #58

              Comment


              • Pa, ja sam tražio da se otvori tema dobrodošlica STARIM članovima za specijalne slučajeve kao ja, ali me modovi iskulirali, kažu za tebe jedino možemo dilkarnicu da otvorimo.

                Nepravda pa to ti je.
                Casey Stoner......The Bike Whisperer

                Comment


                • Originally posted by Lampek View Post
                  Pa, ja sam tražio da se otvori tema dobrodošlica STARIM članovima za specijalne slučajeve kao ja, ali me modovi iskulirali, kažu za tebe jedino možemo dilkarnicu da otvorimo.

                  Nepravda pa to ti je.
                  A stvarno, sto si tek sad progovorio sa nama?
                  #58

                  Comment


                  • što bi se reklo u CG "Nisam imaa primedbi"
                    Casey Stoner......The Bike Whisperer

                    Comment


                    • Pozdrav svima koji dele istu ljubav prema MotoGP-u
                      Ja sam Zoran iz BG-a i prijavio sam se na ovaj forum da bih ublazio svoju tugu zbog gubitka jednog velikog vozaca #58
                      Kao prvo navijac sam bio Super Sic-a i naravno Rossi-ja jos uvek. U Sic-u sam video jedinog pravog naslednika Rossi-ja i ne mogu da zamislim sledecu trku i uopste ovaj sport bez njega.
                      Volim motore, ali me je istih strah jer ne mogu da se kontrolisem dok ih vozim, pogotovo onaj osecaj kada se vrati u nizi stepen prenosa i okrene rucica gasa ka sebi koliko moze.
                      Eto za pocetak toliko od mene!

                      Comment


                      • Pozdrav!

                        Comment


                        • Originally posted by night.walker View Post
                          Pozdrav svima koji dele istu ljubav prema MotoGP-u
                          Ja sam Zoran iz BG-a i prijavio sam se na ovaj forum da bih ublazio svoju tugu zbog gubitka jednog velikog vozaca #58
                          Kao prvo navijac sam bio Super Sic-a i naravno Rossi-ja jos uvek. U Sic-u sam video jedinog pravog naslednika Rossi-ja i ne mogu da zamislim sledecu trku i uopste ovaj sport bez njega.
                          Volim motore, ali me je istih strah jer ne mogu da se kontrolisem dok ih vozim, pogotovo onaj osecaj kada se vrati u nizi stepen prenosa i okrene rucica gasa ka sebi koliko moze.
                          Eto za pocetak toliko od mene!
                          na pravom si mestu
                          svi smo jos u soku,ali nekako je lakse kada su oko tebe ljudi sa kojima mozes podeliti tugu..
                          don't be scared homie
                          sigpic

                          Comment


                          • Hvala na dobrodoslici, denia_el u pravu si bas sam se iz tog razloga i prijavio na ovaj forum!

                            Comment


                            • Dobro nam dosao night walker.
                              Jedini nacin da postanes mudriji je da nadmudris mudrijeg protivnika.

                              Comment


                              • Dobrodoslica i od mene. Pisi sto vise
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X