Announcement

Collapse
No announcement yet.

US OPEN 2022

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • US OPEN 2022

    U iščekivanju birokratije ,za dozvolu učešća na turniru Noletu, da otvorimo temu pa možemo da piskaramo.
    Last edited by gagana; 17-08-22, 22:03.

  • #2
    Mislim da je prilično jasno. Novak neće igrati.

    Comment


    • #3
      Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
      Mislim da je prilično jasno. Novak neće igrati.
      U tom slučaju nek osvoji ko hoće samo da nije Nadal.

      Comment


      • #4
        Ne bih se iznenadio kada bi ukinuli restrikcije par dana nakon pocetka USO.

        CDC spokesperson Tom Skinner told USA TODAY that additional guidance for travel would be coming soon. He did not provide a timeline for those updates.

        "CDC is in the process of updating guidance for K-12/ECE, healthcare settings, high-risk congregate, and travel," Skinner said in an email. "So as of now, there are no changes to guidance for travel."

        Comment


        • #5
          Originally posted by DinoFC View Post
          Ne bih se iznenadio kada bi ukinuli restrikcije par dana nakon pocetka USO.

          CDC spokesperson Tom Skinner told USA TODAY that additional guidance for travel would be coming soon. He did not provide a timeline for those updates.

          "CDC is in the process of updating guidance for K-12/ECE, healthcare settings, high-risk congregate, and travel," Skinner said in an email. "So as of now, there are no changes to guidance for travel."
          Ono,kad ukinu 30.8.

          Comment


          • #6
            Ma ko ih j*be stoka jedna. Za mene ova odluka za OS Open nema težinu ako Novaku ne vrate vizu za Australiju.

            Comment


            • #7
              Originally posted by Ljubitelj tenisa View Post
              Mislim da je prilično jasno. Novak neće igrati.
              Znaš nešto što mi ne znamo?

              Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka

              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • #8
                Originally posted by dekkard View Post
                Znaš nešto što mi ne znamo?

                Poslato sa LDN-L21 pomoću Tapatoka
                Pa ne, trudim se da pratim twitter svakog dana. Nema ništa novo, ostalo je 7 dana do žreba.

                Comment


                • #9
                  Sanse su minimalne da ce zaigrati i da li ce ici u egzibiciju da ulazi u zrijeb da ceka jos par dana pa potencijalno moze kurslus samo napravit ali realno ne bi trebao cekati duze od 24.augusta, ako do tad nesto ne promjene treba krenuti dalje

                  Comment


                  • #10
                    Koja je kvota na Rafaela Nadala? Želim da se odreknem 1000 dinara...

                    EDIT...dobro, ajde 500, 600. Kriza.

                    Comment


                    • #11
                      Jbt, kad će da prestanu da nameštaju žrebove? Ovo je bre sramno.

                      Comment


                      • #12
                        Šta je sramno?

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by Kule View Post
                          Šta je sramno?
                          Rafin žreb.
                          Ali neće osvojiti i pored toga.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by gagana View Post

                            Rafin žreb.
                            Ali neće osvojiti i pored toga.
                            Naravno da neće! Samo da nađem kladionicu gde možeš da se vež sad kladiš na pobednika turnira.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by Kule View Post

                              Naravno da neće! Samo da nađem kladionicu gde možeš da se vež sad kladiš na pobednika turnira.
                              Rafin žreb je sraman.

                              U svakoj kladionici možeš da se kladiš, samo traži kvotu na zahtev.

                              Jbt, Kameron Nori u QF... Alkaraz koji je pod velikim pritiskom SF. Sramno stvarno...Sve iskusne igrače a bolje, stavili su u drugi deo. Medu, Tsitsipasa, Ruda, Kirjosa... Užas.

                              Comment

                              Working...
                              X