Announcement

Collapse
No announcement yet.

French Open 2022, odbrana titule Real GOAT-a ili krunisanje novog šampiona?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gde si bio prošle godine?

    Comment


    • Bravo za Rafu, šampionski, srcem. Nole, jako loše. Vraćaj Vajdu. Priprema za meč je velika nula, kao i igra.

      Comment


      • Originally posted by Zile90 View Post
        Pozdrav za Dekarda, najobjektivnijeg navijača.🤣
        30:29
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Dakle isprosipao si se za sva vremena Novače
          Strašno. Nemam reči

          "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

          Comment


          • Velika tuga

            Comment


            • Originally posted by 147 View Post

              Pa kada su 10 puta igrali u njegovoj kuci. U Novakovoj samo 2 puta.


              Inace podbacio je Novak. Njegov nivo koji je imao u zadnje vreme je trebao da bude dovoljan danas. To je cista realnost.
              Verujem ti da je realnost hahaha
              Jarane znas li ti ko je Rafael Nadal na Filip Satrije? Nikako da naucite, zao mi je.
              OVAKO

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                30:29
                Vise meceva na sljaci nego na betonu...Dovoljno je to reci.

                Comment


                • Originally posted by Stefan-kobe View Post

                  Verujem ti da je realnost hahaha
                  Jarane znas li ti ko je Rafael Nadal na Filip Satrije? Nikako da naucite, zao mi je.
                  Nemoj da se vredjamo. To je samo moje misnjenje. Ovo je bilo na sampionski mentalitet + umor Novaka. Dva presudna faktora. Inace videli smo prosle godine. Taj nivo Novaka bi sigurno bio dovoljan i danas.

                  Ne umanjujem pobedu Nadala, bio je bolji veceras. Samo hocu da kazem da nije sve crno ili belo.

                  Naravno najbolji Nadal je najbolji na Rgu. Ali to nije ovaj Rafa ili onaj od prosle godine. Nadal iz najboljih dana na padne u igri tek ako posle 6:2 i 3:0.
                  Last edited by 147; 01-06-22, 00:23.

                  Comment


                  • Prosle godine jos na Belgrade openu napisao da Novak uzima RG, neko je sačuvao taj post, slobodno neka nadje.Razlika je samo sto ja znam ko je Nadal kada izjavljuje da je "povredjen" i da mu je mozda poslednji mec u karijeru, a Novak izleti sa izjavama "svidjaju mi se moje šanse".Novak je mentalni patuljak kada je breme favorita na njemu, a jos se i njegov tim potrudi da mu zasoli to jos vise.GOAT trka gotova, Wimbledon nikada manje sanse da uzme, a US Open nece ni igrati.Bye, bye.Poy Dekard, pa opet vredjaj kao prostak neki ostrašćeni ovde.

                    Comment


                    • Kosmar se obistinio, pu majku....sranje

                      Comment


                      • Izgleda da je Real GOAT ipak drugačiji od onoga koji se implicira u naslovu teme.

                        Comment


                        • Potpuno zasluzena pobjeda Nadala. Mislim da je Nadal igrao najbolje sto moze u ovom trenutku.

                          Novak je s druge strane podbacio. On moze bolje od ovoga. Da li bi dobio da je igrao najbolje sto moze? Mislim da bi.

                          Comment


                          • Težak poraz...

                            Comment


                            • Inace zato sam navijao za Alkaraza i danas i do danas. Mozda bi i imao neku sansu u petak. Zverev je nece imati.

                              Comment


                              • Jednostavno je, nivo Nadala na RG>nivo Novaka na RG, sad, u 2006, u 2010, u 2022 i u 2089.

                                OVAKO

                                Comment

                                Working...
                                X