Announcement

Collapse
No announcement yet.

KK Crvena zvezda - prelazni rok 2021-22

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KK Crvena zvezda - prelazni rok 2021-22

    Ivanović je naš novi igrač.

    Čeka se Luka Mitrović.

  • #2
    Za mene je ipak penzionisanje Simonovica vest dana. Izvini Dzoni, ali ovo je ipak posledica visemesecne frustracije i straha da ce ta patnja da se nastavi.

    Comment


    • #3
      Da prekopiram.

      Onaj kkcz_insajder sa Instagrama (koji je imao sve informacije tacne proslo leto) pise ovako

      Dolaze: Ivanovic i Mitrovic iz Buducnosti, Lazarevic iz FMP-a
      Odlaze
      - Reath i Kuridza (istekli ugovori)
      - Walden (navodno ima ponudu, verovatno Bajerna)
      - Hall (tu nema informacija sta i kako iako ima ugovor i za narednu sezonu)
      - Simonovic (penzionisanje, ostaje u klubu na nekoj poziciji)

      Update
      kkcz_insajder
      Radanov takodje napusta klub. Videcemo da li ce to opet biti Fmp.

      Comment


      • #4
        Izgleda da je i sa Lazarevićem završena priča.

        Nadam se da Radonja zna šta radi i da vidi u momku dobar materijala za obradu.

        Da ne bude na kraju da dolazi samo tek onako.

        U prošloj sezoni smo potpisali Radanova i Uksokovića koji su uglavnom sedeli na klupi, uskakali kad se neko povredi.

        Tek u drugom delu sezone su dobili veću minutažu koju nisu iskoristili.
        Last edited by Karamazov; 18-06-21, 20:16.

        Comment


        • #5
          Originally posted by Storm View Post
          Za mene je ipak penzionisanje Simonovica vest dana. Izvini Dzoni, ali ovo je ipak posledica visemesecne frustracije i straha da ce ta patnja da se nastavi.
          Sreća radost
          A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

          Comment


          • #6
            Ovo liči na totalni remont.

            Comment


            • #7
              Pa morao se rasturiti monstrum roster od ove sezone.
              A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

              Comment


              • #8
                https://www.mozzartsport.com/košarka...-srbije/390583

                Comment


                • #9
                  Nemoj Avramovica. Odmah mi proradi bojazan da Kokoskov vodi Dobrica sa sobom, kad vidi kakav je jebac postao, a mi trazimo pojacanje na -ic da ga zamenimo.

                  Comment


                  • #10
                    Evo insajdera opet veceras

                    kkcz_insajder
                    Stefan Jovic je na pragu prelaska u Crvenu zvezdu, dok je Aleksa Avramovic velika zelja i realna opcija da pojaca cetu Dejana Radonjica. Videcemo da li ce ovaj paket uskoro i zvanicno pojacati kkcz. Ostanite uz Insajdera..

                    Comment


                    • #11
                      Drago mi je što nema Simonovića i MJK više u timu, ali nisu baš morali Luku da dovedu, a bogami ni Lazarevića.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • #12
                        Лука ће сигурно бити резервна четворка...А ако је идеја Лазаревић уместо Симона,подржавам скроз!Колико сам ја разумео,Симон није ни требао да има велику минутажу него да попуни ростер због короне ако неко испадне и за КЛС лигу због домаћих играча...

                        Comment


                        • #13
                          Oni koji su najviše osporavani na početku sezone donesoše titule
                          Naravno da su potrebni kvalitetni stranci, ali ništa bez naših ljudi koji znaju gde i za koga igraju.

                          Comment


                          • #14
                            Pa kako sam ja skontao ganjamo atleticnu cetvorku sa sutem i beka koji je trpac i za centra izgleda pipamo neke varijante. U suštini tim ce biti fin, raznovrstan al ajd da vidimo te dvije udarne igle

                            Comment


                            • #15
                              Ovi kako su krenuli sklopiće naci roster. Ima u svlačionici da se pozdravljaju sa Sieg Čović!
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment

                              Working...
                              X