Announcement

Collapse
No announcement yet.

FA Community Shield, FA Cup & EFL Cup 2016/2017

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ocajno,sansu nismo stvorili
    sigpic

    Comment


    • Idemo do trofeja
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • Ukljucujem se na drugo poluvreme, taman da procitam vase komentare na prvo do tada. A rezultat sramota, gledam postave pa i njihov sastav je izmixovan.
        Originally posted by maliajnstajn
        Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

        Comment


        • Arsenal drzi loptu, Iwobi jedini pokusava nesto, ostatak tima nula. Oni presekli dva puta loptu, prosli po levoj strani, dodali na jedanaesterac i to je to. Oba gola su ista.

          Comment


          • Ocajna reakcija DDG
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • De Hea se raspada ove sezone, lagano Romero kad brani bolji je od njega. Evo ljudi presli centar jednom i odma dali gol.
              sigpic

              Comment


              • Likovi jednom prešli i dali gol
                Originally posted by Vladan
                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                :vinjaksmajli:

                Comment


                • Nista strasno, idemo dalje.
                  sigpic

                  Comment


                  • Eh,kakva greška De Hee
                    Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                    Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                    Comment


                    • A Flečer baš izabrao protivnika i stadion na kojem ce dati prvi go za WH
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Ne isplati se gledati kad znaš šta će se desiti, svaka utakmica ista, preslikana situacija.

                        Comment


                        • Udje Xhaka na 2 minuta i odradi vise nego cijeli tim u 45
                          sigpic
                          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                          Comment


                          • Sad samo polako..
                            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                            Comment


                            • Standardna prica, potpuno dominacija, potpuna kontrola, poklon gol i neiskoriscene sanse.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pre bih rekao da nemamo realizaciju kako treba, nego da nemamo srece. Premnogo sanse promasujemo, ali premnogo. Moze biti sreca 2-3 utakmice, ali ovo vec je nedostatak koncentracije i neodlucnost u zavrsnim fazama.

                                Comment

                                Working...
                                X