Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by DangerAce View Post
    ova Stosur samo pokazuje da se svakom moze posreciti na ponekom velikom turniru bas kao sto je sa njom slucaj bio na US openu.

    Nema ona kvalitet(kombinacija igrackog i psihickog) za konstantno dobre rezultate
    Bas me zanima koliko cemo jos GS titula videti od nje!! Verovatno ni jedan! Bljesne jedan turnir i posle cao!

    Comment


    • uostalom kao i Li Na i Kvitova, odigraju dobro 1 turnir pa nestanu... Kirilenko na 2 poena od pobede...

      Comment


      • Konacno Marija dolazi do pobede, u 3. kolu igra protiv Ane

        Comment


        • WTA turnir u BG-u?

          Ženska teniska elita nastupa u Beogradu 2012.
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Bolje da su te pare ulozili u neki razvojni kamp ili u ovaj bedan ATP turnir da lici na nesto,nego na WTA koji ce u stvari biti nadmetanje Jelene i Ane,jer verovatno niko od boljih nece ucestvovati
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Ja stvarno prvi put cujem za ovako nesto i deluje mi totalno neverovatno
              Jos u tekstu pise da se ni ne zna kada ce se igrati, da li pre USO-a ili RG-a, jos uvek se ne zna termin
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • S obzirom na to da se spominje TK Partizan verovatno se Dusan Grujic malo vise uziveo u pricu
                Verujem da bi TSS dao neko saopstenje a ne ovako da on prica pre vremena ili sta? Bez ikakvog reda..

                Comment


                • Evo opet malo analiza Tokyo je došao i dame su se fino razigrale očekujem finih mečeva do kraja turnira.
                  Sutra imamo jako lijep raspored dosta finih mečeva koji su vrijedni pažnje.

                  Benesova -Zvonareva:
                  Zvonareva, vidjet ćemo jeli se oporavila od USO-a nadam se da će fino igrati jer ova dama može da pruži odličan nivo igre i da napravi savki meč interesantnim ,Benesova ona može da bude opasna ali kad je u svojoj najboljoj formi ne znam koliko se spremala i da li će moći da pruži adekvatan otpor Zvonarevoj ali nadam se finom meču ,očekujem da obje igraju lijep tenis i naravno da mi uživamo u onom što nam one prikazuju.

                  Peng- Bartoli:
                  Mislim da obje teniserke mogu jako dobro da igraju ,za Bartoli znamo kada je u njenom ritmu da može pobjediti i najbolje ,iako je ona dosta smješna teniserka njeni se rezultati nikako ne mogu zanemariti.Peng je djevojka koja može da bude jako dobar na svim podlogama ona je jako solidna i u defanzivi i u napadu ona je brza ,spretna i može da pruži otpor svakoj protivnici..

                  Azarenka -Zakopolova:
                  Mislim da je Azarenka ovdje favorit ona zna da igra na svim podlogama ima jake udarce fino se kreće voli da je smoinantna i stalono napada jako je teško zasutaviti nju kada igra svoj tenis ,a ja msilm da Zakopolova i nema nekih kvaliteta da to uradi Azarenki nadam se fino meču ,dobroj igri od strane Azarenke i brzom završetku u korist Azarenke.

                  Ivanović-Kirilenko:
                  Mislim da je ovo najzanimljiviji meč dana ,ja jako volim da gledam Anu ali kad igra onako kako ona zna najbolje ,a Kirilenko je takođe imala jako fin meč na USO-u protiv Stosur fino se nosila ali ipak je Stosur prošla dalje i kao što znamo osvojila USO.Nadam se ovdje pobjedi Ane i želim da se konačno vrati i da počne da pravi dobre rezultate ona ima talenat ima igru samo treba de to sve sastavi u jedno i ona će biti odlična.

                  King-Kvitova:
                  King je meni jako interesantna teniserka ona ima finu igru ona se fino kreće ima fine udarce to joj i njena veličina dozvoljava jako je dobra u dublu ima dobre rezultate dva osvojena GS u dublu ,tako da je za očekivati i izlaske na mrežu poprilično je mlada i ima još puno vremena da napreduje.Kvitova mislim da znamo sve o njoj i njemim sposobnostima dovoljno govori titula na Wimbeldonu ove godine ovdje očekujem fin meč i vjerujem da će pobjediti Kvitova mada mi je i King jako simpatična.
                  Georges-Sharapova:
                  Ovo bi trebao biti jako fin meč obje teniserke su odlične u napadau one imaju jako fine udarce Sharapova nadapada iz oba podjednako jako ali Georges ima jako fin forhand i servis,uglavno ove dvije teniserke su tup teniserki koje ja volim ,ćele da napadaju igraju maximalno agresivno i ovakav meč se ipsplati gledati ,očekujem pobjedu Sharapove ali ne sumnjam da će fin otpor pružiti Georges.

                  Wozniacki-Kaneppi:
                  Wozniacki je danas mogla brzo završiti međutim ona se odlučila da se malo muči ,uglavnom prošla je dalje i evo je sa Kaneppi ,protiv Gojdosove ona je imala jako dobru igru u prvom setu pa čak i u drugom ali je počela da igra loše ,da izbacuje lopte u out i izgubila set međutim prošla je dalje što je jedino važno.Kaneppi može da igra jako dobar tenis što je više puta to i dokazala nadam se finom meču i neka pobjedi bolja.ja mislim da će to ipak biti Wozniacki.

                  Radwanska-Janković:
                  Dvije dame koje prikazuju defanzivnu igru ,očito je da će se odlično razumjeti ,mislim da bi ovo mogao biti fin meč za one koji vole ovakav stil igre ,one su jako kvalitetne ,Jelena pogotovo ali ja iskreno ne volim da gledam ovakav tenis što ne znači da neću pogledati ,uglavnom mislim ako Jelana bude igrala dobro ona će i pobjediti ako on ne bude igrala na nivou ,ne može pobjediti jer Radwanska je uvijek konastantna ona je na svom nivou i ona ne ide niti gore niti dolje ,nadam se pobjedi Jece.
                  Eto jako fin program dama želim vam da sutra propratite ove mečeve i da uživate.
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • ana ivanovic je nista vise no prosecna teniserka...lepa maki se poigrala sa njom
                    Cuj prvi maj

                    Comment


                    • Ponovila je partiju od juče, s tim što sad nije bilo dijete preko puta, koje će pokloniti sve bitne poene.

                      Comment


                      • Kad pročitam ove naslove "Nemoćna Ana" i sl. dođe mi ..... ili bolje
                        Ajd izgubi u nekoj dobroj igri, ravnopravnoj borbi, ali NEMOĆNA što i rezultat govori 6:3 6:1...
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Tacno tako. Strasno koliko preuvelicavaju npr. sjajan start Ane i Jelena a protivnice im budu neke slj..
                          Ovo je strasno koliko jadan rezultat za Anu.. Vidi se da ne igra ni blizu kao iz Us Opena.
                          Opet se ona vraca u ocajan ritam jedan dobar turnir pa ce narednih 5 da igra lose..

                          Comment


                          • Ana haha,crna Ana,necu vise nikad da je gledam,zakljucio sam;) usput,ogavna Kirilenko i njeni ogavni krikovi!


                            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                            sigpic

                            Comment


                            • JJ vodi protiv Radvanske 5:2 u prvom.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Caro je izgubila od Kanepi, imala je brejk prednosti i u 1. i u 3. setu...a svaki dan kad ona izgubi je lep dan
                                Kanepi-Wozniacki 7:5 1:6 6:4
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X