Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ana je uzela prvi set u TB-u,a ima brejk i na startu drugog.Razzano je trazila MTO i posle pomoci opet je na terenu i ne izgleda lose ali je Ana razvlaci po terenu strasnim FH-a,sve je ovdje do nje
    sigpic

    Comment


    • Ana je na kraju pobedila sa 7:6 6:4
      U sledecem kolu igra protiv Keothavong, njih 2 do sada nisu igrale.

      A u Moskvi, Radwanska gubi u 3. setu sa 5:3 od Safarove i ako izgubi ovaj mec, da bi otisla u Istanbul mora da se nada da Bartoli nece osvojiti Moskvu.
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • WTA nikako ne pratimo

        Ono sto je najbitnije je da je Radwanska 8 igracica koja se plasirala u Istanbul, posto se Bartoli danas povukla sa turnira u Moskvi:
        The third-seeded Bartoli had not dropped a set in six matches.
        "I think just my whole body needed a break," Bartoli said. "I really was trying until the end, but yesterday during my match I already felt not very good.
        "I still have a bit of energy left, so it was enough (to play), but early this morning I had so much pain in my whole body, on my neck -- I couldn't even warm up," she said.
        A sto se tice samog turnira u Moskvi, ovo su SF:
        Dominika Cibulkova vs. Elena Vesnina
        Kaia Kanepi vs. Lucie Safarova

        U Luksemburgu su ova SF:
        Monica Niculescu vs. Anne Keothavong
        Victoria Azarenka vs. Julia Goerges

        I sigurno je mec Azarenka-Goerges finale pre finala, posto ce najverovatnije pobednica tog meca i uzeti titulu.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Slazem se Bojana.

          A ja jos ne verujem da je Ana izgubila od Keothavong koja bruka msm da je tim porazom dotaklno samo dno i da ne treba vise

          da igra jer nece biti nikad kao pre. Nikad godine prolaze ona ne osvaja titule tuga teska.

          Comment


          • Originally posted by Jigsaw92 View Post
            Bitno da je JJ rekla kako u 2012 hoce u sam vrh! To govori vec 4 godine al ajde, valjda ce ove god to biti za stvarno
            Hahahahahaha oce oce da zato je bitno da je puka u 1. kolu Moskve od kvalifikantkinje ruskinje Ekaterine Ivanove i to lagano

            u 2 seta.. Strasno koja sramota i bruka,

            Comment


            • Inace danas kad su igrale Zvonareva i Cibulkova Zvonareva je imala probleme s ramenom i uzela MTO , a 10 minuta nakon toga Cibulkova je na 15-40 uzela MTO iako joj nije bilo nista , samo da i ona iskoristi . Do danas mi je bila oke , ali nakon ovog danasnjeg poteza joj zelim sve najgore , dno dna , fuj !
              https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

              Comment


              • Ja vise stvarno ne znam sta da mislim o Ani, taman pomislim da je to to, posto je Peking odigrala dobro, protiv Zvonareve je igrala genijalno i onda se desi ovako nesto.

                Ali ima i tu povredu ledja koja izgleda nije naivna
                Ivanovic plans to play through back injury
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Ma strasno pa to ti pricam Bojana taman se ponadas i onda gubi od jadnih igracica poput Keothavong itd..

                  Msm ne to sve ide iz glave, a ja msm da ona nije u glavi 100%. Sve ide iz glave i samopouzdanje i motivacija i

                  igra, agresiva sve.. Nece Ana nista uraditi ni sledece godine ako ovako nastavi. Msm zao mi je strasno kad se setim onih

                  higlightsa iz 2007, 2008 kad je razbijala i kidala kako je igrala ovo je smesno sada..

                  Comment


                  • Ja iz nekog razloga i dalje ne mogu da odustanem i da prestanem da se nadam da cemo ponovo videti tu Anu, iz 2007. i 2008. godine
                    Posebno kad se vidi onaj mec protiv Zvonareve, koji je dokaz da je ona sposobna da odigra savrseno, ali jednostavno nema nikakav kontinuitet

                    A Dale, meni je ta Cibulkova odavno odvratna, tj. odavno imam misljenje o njoj da je sto se tice fer play-a 0 od igracice.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Ali ono danas je bilo bas bijedno , da bijednije ne moze , pokaza rukom na Zvonarevu i kao da kaze sudiji , pa kad ona moze , Bogami cu i ja i sjede iako joj nista nije bilo , strasno .
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Ja iz nekog razloga i dalje ne mogu da odustanem i da prestanem da se nadam da cemo ponovo videti tu Anu, iz 2007. i 2008. godine
                        Posebno kad se vidi onaj mec protiv Zvonareve, koji je dokaz da je ona sposobna da odigra savrseno, ali jednostavno nema nikakav kontinuitet

                        A Dale, meni je ta Cibulkova odavno odvratna, tj. odavno imam misljenje o njoj da je sto se tice fer play-a 0 od igracice.
                        Tacno tako Bojana i ja imam tu malu trunku nade da ce da proigra ali kada vise jbt blizi se kraj 2011 ne znam sta umislja..

                        Da tacno pokazala je protiv Vere kako moze da igra savrseno al nema kontinuitet a to je tuzno..

                        Comment


                        • Dale ja nisam gledao taj meč ,ali Cibulkova inaće umje da bude jako arogantna i dosta nezadovoljna nekim odlukama,po ovome što si isprčao stvarno je ne fer i bjedno da se jedna teniserka tako ponaša ,ovo je više bilo na adolescentskom nivou ,ova njena reakcija kao ako ćeš njeu dati čokoladu kad pđem u školu hoću je i ja takođe ako nedaš ja neću ni ići u školu.Ona meni nije nešto simpatična ali ima svojih naleta kada jako dobro odigra ,mada me je baš ovo njeno ponašanje više puta začudilo.
                          Bojana,Mare bit će Ana iz 2007 i 2008 samo treba još opna da radi ,a ja u suštini i ne znam šta se sa njom desilo pa je počela da pravi tako loše rezultate to je po meni psihička barijera na kojoj će ona morati da poradi ako hoće u vrh ponovo i dobre rezultate ponovo ja vjerujem da će ona prevazići ovo i da ćemo mi ponovo gledati staru Anu.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • U utorak pocinje zavrsni turnir za dame u Istanbulu i format je isti kao i kod muskaraca, njih 8 je podeljeno u 2 grupe, bela i crvena.

                            Ovih 8 igracica su izborile plasman: Caroline Wozniacki, Maria Sharapova, Petra Kvitova, Victoria Azarenka, Li Na, Vera Zvonareva, Samantha Stosur i Agnieszka Radwanska.
                            Osim Kim Clijsters koja je osvojila AO, sve ostale ovogodisnje osvajacice GS su tu.

                            Caroline Wozniacki:
                            Ona je ove godine osvojila 6 turnira, a sto se tice GS, najbolji rezultati su joj 2 polufinala, AO i USO.
                            Prva igracica sveta, ali joj mnogi zameraju da je to postigla samo zato sto igra skoro svaki turnir i sto skuplja poene na malim turnirima, a slabo osvaja velike turnire i to sto jos uvek nema GS. Pretpostavljam da ce joj to prestavljati dodatni motiv ovde, da dokaze da je ipak dostojni no.1
                            3. put igra na YEC, prosle godine je bila finalista

                            Maria Sharapova:
                            Moze se reci da je ovo godina povratka Sarapove u sam vrh tenisa, posto je posle one operacije ramena, ipak tokom 2010. godine lutala sa formom.
                            Osvojila je 2 turnira i igrala je jos 2 finala, a sto se tice GS, najbolji rezultat joj je finale W.
                            5. put igra na YEC, 2004. godine ga je osvojila, a 2007.godine je bila finalista

                            Petra Kvitova:
                            Osvojila je 5 titula ove godine, od kojih je ubedljivo najveca Wimbledon.
                            Ona je ove godine strasno napredovala, i ranije je znala da odigra odlicno, ali nije bila konstantna. Medjutim, ove godine se sve promenilo, tako da, po meni, ona ima kvalitet da dodje i do mesta no.1 u buducnosti, posebno sto ima samo 21 godinu.
                            ovo joj je prvi put da igra na YEC.

                            Victoria Azarenka:
                            Osvojila je 2 titule, a danas igra i SF tako da je moguce da ce osvojiti i 3. titulu ove godine.
                            Najveci rezultat ove godine joj je osvajanje Majamija, a igrala je i SF Wimbledona.
                            ovo joj je treci put da igra na YEC

                            Li Na:
                            Osvojila je 2 titule ove godine, najveca je svakako RG, i zbog toga cemo za par godina da imamo navalu Kineskih igraca
                            Takodje je igrala i finale AO, ali je na preostala 2 GS postigla strasno lose rezultate, ispala je u 2. i 1. kolu.
                            Posle tog osvajanja RG ima ocajne rezultate do kraja godine i tesko da ce ovde ostvariti neki zapazeniji rezultat.
                            prvi put igra na YEC, prosle godine je dosla kao zamena, ali nije igrala

                            Vera Zvonareva:
                            Osvojila je 2 turnira ove godine, a na GS najbolji rezultat joj je SF AO-a i QF na USO.
                            Cini mi se da je ove godine Zvonareva postala psihicki mnogo jaca, ne pocinje da place pri samoj pomisli da moze da izgubi neki mec. U jednom trenutku je ove godine bila i no.2 i od nje ovde mozemo ocekivati da sigurno prodje grupe, posto je imala dobru azijsku turneju.
                            5. put igra na YEC, 2008. godine je bila finalista

                            Samantha Stosur:
                            Ove godine je osvojila samo 1 titulu, ali ta titula je USO. Na ostalim GS ima lose rezultate, a od ostalih turnira ima jos samo 3 finala.
                            Po meni ona ima dobru igru, igra agresivno, a posto je i odlicna dubl igracica, ima dobre voleje, ali najveci problem je konstantnos, doduse ceo WTA ima taj problem
                            sto se tice singla, ovo joj je 2. put da se pojavljuje, ali je osvojila ovaj turnir u dubl konkurenciji

                            Agnieszka Radwanska:
                            Radwanska je imala solidan prvi deo sezone, ali odlican drugi deo, kad je i osvojila sve 3 ovogodisnje titule. Medjutim na Gs ima lose rezultate, samo jedno QF, na AO-u
                            Imala je savrsenu azijsku turneju i stvarno je tada pokazala odlican tenis.
                            Ipak je na kraju morala da strepi, medjutim posto se Bartoli povukla sa tunrira u Moskvi, ona je dosla na no.8 i kvalifikovala se.
                            prvi put igra na YEC, bila je zamena 2008,2009

                            To bi bilo to, nadam se da cemo gledati dobar tenis, ipak je ovo top 8 igracica
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ma gde je ova devojka, sa ovakvim udarcima danas se u zenskom tenisu ide u top 20 bez problema...
                              Gde je zalutala Rogowska... Kakav samo FH ima...
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Igra ITF turnire vecinom, a pobeda karijere joj je cini mi se 1. kolo Rolan Garosa kad je dobila Kirilenko, a pruzila je i dobar otpor na US Openu 2009. protiv Safine

                                Slabo joj ide, tesko da ce biti nesto od nje, mada nikad se ne zna.

                                Comment

                                Working...
                                X