Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maxy View Post
    Usput, jedne noci sam sanjao kako su Izner i Matek Sends u krevetu, zajedno. XD
    Auuu fuj ti si bolestan. ;)

    Comment


    • Originally posted by Mare_92 View Post
      Auuu fuj ti si bolestan. ;)
      Nije to bas bilo skoro, tamo na pocetku sezone, kad su igrali Hopman Kup

      Comment


      • Originally posted by Maxy View Post
        Nije to bas bilo skoro, tamo na pocetku sezone, kad su igrali Hopman Kup
        Nebitno kada, sama zamisao njih dvoje u krevetu je bolesna!
        Ubi se Maxy

        Comment


        • Zasto je bolesna zamisao njih dvoje u krevetu?

          Comment


          • Pa zato sto se totalno ne slazu kao par. Ne idu jedno uz drugo bozeee.. ;)

            Comment


            • Ok ljudi, mislim da ste dosta pricali o tome, ipak je ovo tema o zenskom tenisu ;)
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • ali krevet je cudo, mozda se bas slazu u krevetu. U tome je poenta

                Comment


                • Originally posted by bojanaBG View Post
                  Ok ljudi, mislim da ste dosta pricali o tome, ipak je ovo tema o zenskom tenisu ;)
                  Hahahaha u pravu si Bojana msm da je vreme da prestanemo da pricamo o seksu ovde.. hahaha

                  Comment


                  • Jel DObija danas Wozniacki ? : ))

                    Comment


                    • Originally posted by Miki View Post
                      Jel DObija danas Wozniacki ? : ))
                      Ipak igra sa protivnocom koja je dobila u Cincinatiju nada se da je malo digla nivo ,iako i kad digne svoj nivo igre ne može me ,impresionirati ali barem se nadam da će po ko zna koji put osvojiti ovaj turnir,naravno prvo proći MC Hale.
                      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                      Comment


                      • Originally posted by Adin View Post
                        Ipak igra sa protivnocom koja je dobila u Cincinatiju nada se da je malo digla nivo ,iako i kad digne svoj nivo igre ne može me ,impresionirati ali barem se nadam da će po ko zna koji put osvojiti ovaj turnir,naravno prvo proći MC Hale.
                        Pa ako opet izgubi od nje nek se rokne.

                        Comment


                        • Originally posted by Mare_92 View Post
                          Pa ako opet izgubi od nje nek se rokne.
                          Ništa me ne bi iznenadilo ,jer ako bude igrala sa MC Hale kao u Cincinatiju nema baš prevelike šanse ,ali valjda neće ipak je on "no1"valjda će pkazati nešto ,mada ja čisto sumnjam i ne gleda mi se taj meč ,ali ću ga gledati u slučaju da MC Hale pobjedi
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • Originally posted by Adin View Post
                            Ništa me ne bi iznenadilo ,jer ako bude igrala sa MC Hale kao u Cincinatiju nema baš prevelike šanse ,ali valjda neće ipak je on "no1"valjda će pkazati nešto ,mada ja čisto sumnjam i ne gleda mi se taj meč ,ali ću ga gledati u slučaju da MC Hale pobjedi
                            Ma kome se gleda taj mec, dosada obicna.. Surovo je ali je realnost Karolinina igra je dosadna i nikakva..

                            Comment


                            • Bojana protiv Serene 1 kolo. Zao mi je Bojana sto odmah ides kuci!
                              Jelena i Ana takodje u tom delu zreba!

                              Comment


                              • Ipak nista od tenisa u New Heaven-u.. .. ..

                                Comment

                                Working...
                                X