Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA Tour

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma ebo taj njen vrh kad jos nije osojila grand slam,puknuce ona uskoro kao safina koja je isto tako bila broj 1 bez osvojenog grand slama

    Comment


    • Neće puknuti, mnogo je jača u glavi od Safine i ne mogu se porediti.

      Comment


      • Da slazem se nece Wozniacki puknuti mnogo je jaca mentalno od Safina.. Al nije ona za broj 1
        ne volim takav stil igra kakv ona pokazuje. Prezirem.

        Comment


        • Originally posted by Mare_92 View Post
          Da slazem se nece Wozniacki puknuti mnogo je jaca mentalno od Safina.. Al nije ona za broj 1
          ne volim takav stil igra kakv ona pokazuje. Prezirem.
          Ni žene za sada nisu loše ima finih mečeva i kod njih,samo mi je jako žao zbog Kim ali Rus je zaslužila ovu pobjedu još jednom bravo Sharapova i samo naprjed.
          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

          Comment


          • Originally posted by Adin View Post
            Ni žene za sada nisu loše ima finih mečeva i kod njih,samo mi je jako žao zbog Kim ali Rus je zaslužila ovu pobjedu još jednom bravo Sharapova i samo naprjed.
            I meni je zao zbog Kim.. Sharapova se izvukla dobro je bas mi je drago..

            Comment


            • Originally posted by Mare_92 View Post
              I meni je zao zbog Kim.. Sharapova se izvukla dobro je bas mi je drago..
              Meni je posebno žao zbog Kim ,Schiavone se fino provukla temam kad je Peng zaigrala morala je i predati ali dobro po nju.Baš mi je žao zbog Stosur past će na Wta listi.Dulko bravo odigrala je extra meč i zaslužila je pobjdeu ipak Argentinka očekuje nešto više ove godine na RG.Kuznetsova je za sada odlična ona takođe vreba iz pozadine.Sharapova je se provukla ali valja i to znati bravo za nju.
              http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
              Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

              Comment


              • Prvo Kim a danas i Stosur pa šta se ovo dešava,Stosur je izjavila da su bili jako teški uslovi za igru i da nije mogla da pronađe svoj ritam.Hantuchova bravo danas je odigrala impresivan meč teniserka sa soft udarcima i odličnim kretanjem.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • Ispala je i Georges nešto joj sa okom nije bilo uredu pa se nekoliko puta žalila na to ali ipak Bartoli zaigarala ,Zonareva je za sada super ,Schiavone se provlači na iskustvo,Kuznetsova igra odlično a Sharapova je super za gledanje ti snažni udarci sve super.
                  http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                  Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                  Comment


                  • Ja ne znam sta je njima sa ovim teskim uslovima... Kao da prvi put igraju... I to se samo najiskusniji bune...
                    Evo sta je Karolina napisala na tviteru, svaka joj cast, iako nikako ne volim njen tenis - veoma je cijenim kao sportistu!

                    Not a good day for me today, unfortunately lost to Daniela.. She played a good match and deserved to win today!

                    Comment


                    • ma woz je bruka za zenski tenis,i ona broj 1 cccc.fino sam prije pisao da cim je pocela reklame snimat i cim naleti neka jaca igracica ona gubi.veze cura nema samo defanzivu igra i prebacuje loptice ,cekajuci da protivnica pogresi.

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        Ja ne znam sta je njima sa ovim teskim uslovima... Kao da prvi put igraju... I to se samo najiskusniji bune...
                        Evo sta je Karolina napisala na tviteru, svaka joj cast, iako nikako ne volim njen tenis - veoma je cijenim kao sportistu!
                        U potpunosti se slažem sa tobom da je ovo jedna od izjava koje bi trebale imati i ostale teniserke ali one ne žele da pokazuju slabosti.Kim je rekla kako ovo nije uopće zbog njeje povrede već je izgubila zbog svoje loše igre.
                        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                        Comment


                        • Originally posted by goodboy View Post
                          ma woz je bruka za zenski tenis,i ona broj 1 cccc.fino sam prije pisao da cim je pocela reklame snimat i cim naleti neka jaca igracica ona gubi.veze cura nema samo defanzivu igra i prebacuje loptice ,cekajuci da protivnica pogresi.
                          Malo je grubo reći da je ona bruka za tenis ona je jako solidna i konstantna igračica,što na ženskom turu fali mnogim teniserkama ta konstantnost ,da ne zaslužuje poziciju no 1 ja se slažem ali sigruno zaslužuje da bude u top 5 to je sigurno još nešto da nema veze ne bi sa svojih 19 godina igrala finale Us poen i ne bi osvojila 12 Wta turnira na kojim su bile i jače igračice čim odmah demantujem tvoju izjavu čim naleti neka jača igračica da gubi.Ja nisam ljubitelj njene igre ali je neosporiv talenat.
                          http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                          Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                          Comment


                          • ma tu konstantnost je imala zato sto nije bilo ovih jacih igracica,a cim su se one vratile woz se pocela gubit.nego sta nego je bruka,pa jos nista nije napravila na grand slamu

                            Comment


                            • zao mi danas sto georges bezveze izgubi od bartoli.svabica je super igrala al u drugom setu odjednom se uplasila i sve krenu krivo.inace ona je pravo osvjezenje u ovoj sezoni i ako bude ovako igrala woz ce otic u zaborav a svabica joj je vec dva puta u ovoj sezoni lekciju ocitala.

                              Comment


                              • Originally posted by goodboy View Post
                                ma tu konstantnost je imala zato sto nije bilo ovih jacih igracica,a cim su se one vratile woz se pocela gubit.nego sta nego je bruka,pa jos nista nije napravila na grand slamu
                                Ma nije se ona počela gubiti objasni mi molimi te sa kojom je jačom igračicom igrala u posljednje vrijeme.Ja se sjećam meč sa Schiavone koji je dobila na šljaci.A to da nije napravila ništa a grand slamu pa ima finale a neke teniserke za čitavu karijeru nisu imale finale Us opena a ona je to imala sa 19 godina.
                                Last edited by Adin; 27-05-11, 23:09.
                                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                                Comment

                                Working...
                                X