Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hazard bio kapiten a zamenik Firmino. I slučajno kažem sebi ajde da stavim Lukaku-a kao zamenika iako će Hazard igrati sigurno. I tako promenim 5 minuta pre isteka roka i verovatno će mi to spasiti kolo...
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Upotrijebio sam all out attack, ne sto sam zelio, nego sto sam morao, imao 2 zdrava defanzivca haha.

      Romelu gospodine hvala ti, i Deeney zabio, ali u svoju mrezu

      Mee i Banes po CS, po 6 poena, Lukaku kapiten 26, bit ce 32, Costa 1, Deeney 0. Ostali De Gea, De Roon, Mane, Lallana i King ..
      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

      Comment


      • Da ne bi Lukaku-a propalo bi mi kolo Azar i Holebas mi nisu igrali, ali eto ne znam kako Luizu je racunata asistencija plus ce dobiti bonus poene, eto bice oko 50 poena za danas, jos sutra imam Valensiju, De Heu i Eriksena.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Lukaku nas izgleda sve izvukao. 68 bodova za sada i imam jos Vokera za kog ne znam da li ce igrati sutra, Gabijadini ulazi umesto Azara, Valensija, De Hea. Zadovoljan sam

          Comment


          • Meni na klupi opet po ko zna koji put preko 20 bodova, sada 26.

            Comment


            • Da li je moguće da odigraš triple captain na Hazarda, on se povredi a zamenik ti Dawson iz WBA koji da 2 gola Arsenalu i uzmeš 51 bod... I onda ja kao nešto planiram, gledam formu i slično...

              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Na klupi 30 poena

                Comment


                • Igra li još neko Fantazi? Tema nam je zamrla, a sezona se završila.

                  Jeste li zadovoljni sezonom?
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Sto se tice h2h lige jesam. Inace nisam.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • u zadnja tri kola skupio bodova kao u prvih 10,tako da ocajna sezona
                      >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

                      Comment


                      • Zajebalo je Europsko prvenstvo, dosta igrača se oporavljalo nekoliko prvih kola.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Da li je realno da nas je Tomislav ponovo dobio!?


                          A u maloj Zola, ako se ne varam?

                          Cestitke svakako. Pa se djiramo Boze zdravlje i sledece sezone. Ja sam malo zaspao u zadnjih 7,8 kola, zaboravio sam skroz. Ali sledece sezone se napada Tomislav!!!
                          Originally posted by Vladan
                          SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                          :vinjaksmajli:

                          Comment


                          • Čuj dobio, Toma nas je oduvao... Pokušavam da ga stignem poslednjih 10 kola i koliko god bodova da skupim, on je imao više... Svaka čast!

                            Ja sam generalno zadovoljan. 2. mesto u velikoj klasičnoj ligi, 1. u maloj ligi, i prvi u obe h2h lige(velika i mala).

                            U maloj h2h ligi sam bio treći na početku ovog poslednjeg kola, ali momci iznad mene su izgubili i odigrali nerešeno, tako da sam krišom prešao na prvo mesto. Hvala Jax-u što je odigrao nerešeno i doneo mi titulu...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Bilo je baš gusto 79-79
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Originally posted by l1m4r View Post
                                Da li je realno da nas je Tomislav ponovo dobio!?


                                A u maloj Zola, ako se ne varam?

                                Cestitke svakako. Pa se djiramo Boze zdravlje i sledece sezone. Ja sam malo zaspao u zadnjih 7,8 kola, zaboravio sam skroz. Ali sledece sezone se napada Tomislav!!!
                                28 bodova si mi bežao, ali wildcard je iskorišćen na kraju u poslednjem kolu i isplatio se


                                Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

                                Comment

                                Working...
                                X