Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fantasy PL 2016/2017.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I nije nesto,mada bolji balans je u ekipi sad,ocekujem dobre rezultate na dalje.
    Imao sam 4 igraca povredjena i wild je bio neminovan,sta bude bude.
    >> AC Milan,FK Partizan,KK Partizan,Novak Djokovic,F1,Leclerc,Ferrari,Fernando Alonso,Bogdan Bogdanovic <<

    Comment


    • Udjem malopre na fantasy kad ono 3 povredjena igraca Virgil,Chambers i Kejn a i Evans je jos uvek povredjen.... Mozda i ja uzmem wild card

      Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

      Comment


      • Ne igra se za vikend kolo, nego u sredu, tako da ne zurite sa promenama, sacekajte ovaj FA cup, mozda budu neke povrede
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Moze li mi neko objasniti kako funkcionise ovo kada recimo Arsenal i Manchester ne igraju kolo zbog obaveza u kupu?

          Konkretno, da li će ovo kolo biti kompletirano tek kada se odigraju te zaostale utakmice? Pitam jer ne znam da li da ostavim Zlatana u prvoj ekipi.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Originally posted by Jax Teller View Post
            Moze li mi neko objasniti kako funkcionise ovo kada recimo Arsenal i Manchester ne igraju kolo zbog obaveza u kupu?

            Konkretno, da li će ovo kolo biti kompletirano tek kada se odigraju te zaostale utakmice? Pitam jer ne znam da li da ostavim Zlatana u prvoj ekipi.
            Nema bodovanja za igrace timova cije su utakmice odlozene, kolo se kompletira bez njih a u trenutku kada te zaostale utakmice budu odigravane tada ce ti timovi imati duplo kolo... Tako da izbacuj Zlatana jer sigurno ne dobija bodove
            Ta dupla kola su idealna za odigravanje triple captain bonusa

            Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
            VALENTINO ROSSI #46

            Comment


            • Hvala brate, mogo sam se dobro zeznuti.

              PS. dobar avatar
              DALE 1992-2020
              NIKAD ZABORAVLJEN

              Comment


              • Originally posted by Jax Teller View Post
                Hvala brate, mogo sam se dobro zeznuti.

                PS. dobar avatar
                Jedan je Ciro Di Marzio

                Послато са LG-D838 уз помоћ Тапатока
                VALENTINO ROSSI #46

                Comment


                • Odlučio sam navijački da verujem Liverpulu...

                  2 izmene za ovo kolo. Ozil i Pogba OUT, a Coutinho i Firmino IN. Još sam pazio i na 28. osakaćeno kolo i verujem da će mi ovaj duo dobro doći kući protiv Barnlija.

                  Za sad imam 6 igrača koji će igrati u 28. kolu i valjalo bi da izađem do bar 8 do tada.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Ja sam ubacio Firminja umesto Sanceza ( isto gledajuci na GW28)..imam trenutno 10 igraca za GW28, tako da cu verovatno imati pun sastav
                    FC AMATERI FROM ANFIELD

                    Comment


                    • Ja ću verovatno sledeće kolo da probam Sigurdsona da uglavim. A pošto ću u 28om kolu imati samo 2 dostupna igrača u odbrani, vreme je za prvi čip za formaciju 2-5-3.

                      Imam i ja trenutno 8 igrača dostupnih, ali ne računam Amata i Diomande-a, koji realno neće ni igrati.
                      I LOVE HOUSE MUSIC!!

                      Comment


                      • Gde su bre ljudi da likuju da imaju Kejna kao kapitena?

                        Meni je zamenik, tako da sam se ispalio sa Hazardom kao kapitenom... Ali svakako odličan mi ovaj duo danas. Kejn verovatno 20 bodova a Eriksen 11.

                        Sutra ako ispoštuje bar jedan od Coutinjo-Firmino, biće ovo odlično kolo...
                        I LOVE HOUSE MUSIC!!

                        Comment




                        • Ja sam lepo prošao

                          Sent from my SM-G935F using Tapatalk

                          Comment


                          • Prošlo kolo bilo super. Na kraju 73 boda, ispoštovao Koutinjo u ponedeljak... Nedovljno da se vratim na prvo mestu u ligi, ali tu sam za petama...

                            Ovo kolo predviđam neku katastrofu. Imam 2 igrača Spursa koji igraju protiv 2 igrača Evertona, jednog iz WH-a protiv jednog iz Čelzija, Firmina i Koutinja protiv Arsenala, tako da može da bude baš loše kolo.

                            Najveća dilema mi bila za transfere. Verovatno većina zna da Siti ima duplo kolo. Igraju u nedelju protiv Sandrlenda pa u sredu protiv Stoke-a. Nisam imao nijednog njihovog igrača, tako da nisam znao šta da radim. Ok, imaće duplo kolo, extra, ali onda sledeći vikend ne igraju..tako da je mač sa dve oštrice. Hteo sam da ubacim Aguera ali sam video da je pola fantazija to uradilo. Tako da sam odlučio da dam šansu De Brujneu. Biće mi i kapiten i valjda će u dva kola nešto uraditi u pm. Hazard prvi put leti iz tima ali samo na kratko. Biće vraćen sigurno za 29. kolo. Imao je i neku manju povredu pa sam ga i zato izbacio...iako verujem da će igrati.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Iskoristim WC, izbacim Zahu, on da gol...Ne znam koji put se ovo desava ove sezone.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Solidan dan. Ward iz CP-a uzeo CS i maksimalan bonus. Nisam očekivao ovo kolo da ću od odbrambenog da uzmem 9 bodova ali extra. Zato mi je Prodl otišao u minus. Valensija uzeo asistenciju i Firmino gol i asistenciju.

                                Ako Aguero bude imao 2 odlične tekme ovo kolo ja sam ga ugasio...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X